מצלמות או לא להיות: ה-Nexus 6P וה-Nexus 5X הושקו רשמית - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמות או לא להיות: ה-Nexus 6P וה-Nexus 5X הושקו רשמית

SilentBob

Recommended Posts

הנקסוסים החדשים הם בדיוק מה שציפינו לו, אך מצליחים להפתיע למרות הכל תודות למצלמות מתקדמות. האם זה מה שיעזור להצדיק את התמחורים?

לכתבה: http://hwzone.co.il/מצלמות-או-לא-להיות-ה-nexus-6p-וה-nexus-5x-הושקו-רשמית/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את מה שאני רואה, בעיקר בזכות העובדה שמדובר בחיישן חדש של - מה שמראה על הכיוון שבערך כל השוק הולך אליו, ובעיקר נראה מבטיח עבור ה-Z5 שיהיה (לפחות על הנייר לפי ההבטחות של סוני) כבר בימינו אנו טוב יותר אפילו ממה שראינו כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני רואה שכבר לא צריך לחכות, ה-Z5 נבדק גם הוא:

ה-Z5 הוא הטלפון עם חיישן המצלמה הטוב ביותר בעולם, נכון להיום.

ההבטחה של סוני מגובה בתוצאות:

http://www.dxomark.com/Mobiles/Sony-Xperia-Z5-Mobile-review-Best-mobile-photo-video-scores-to-date

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מקום להערה חסרת המשמעות שלכם על ה"גרסה הסבירה" של הנקסוס 5X. אני משתמש ב-16 ג'יגה מכיוון שכל מה שאני עושה נמצא בענן. אני משתמש בשירותי אונליין, אני לא מעתיק למכשיר הטלפון שלי, מקסימום רואה ב streaming אם ממש דחוף לי לראות בנייד, אני גם שומר באינטרנט. למעשה מתוך 16 ג'יגה שיש לי על הטלפון הנוכחי שלי מילאתי רק 6, ו 4 מתוכם הלכו לאפליקציות שאני בכלל לא משתמש בהן ולא ברור למה אני שומר אותן על המכשיר בכלל.

בכל מקרה, בכתבה מקצועית הייתי מצפה מהכתב שישמור את העדפותיו האישיות לעצמו, או שלפחות יציג אותן ככאלה ולא כחוק גורף לכל משתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ קשקוש.

שירותי ענן לטלפון הם דבר גרוע שלא מתאים ל99% מהאנשים.

עבור רוב האנשים מדובר בסיבוך מיותר, בין אם זה בהירשמות, העלאת הקבצים שלוקחת שנים בקצב האפלוד פה, ובין אם זה באינטרקציה עם הקבצים לאחר מכן על הסמארטפון שדורשת עוד צעד שניים מיותרים.

וזה ממשיך בזה שהאינטרנט הסוללרי שונה מהותית מאינטרנט קווי, הרבה יותר איטי, זמני תגובה פחות טובים.

העובדה שהטלפון צריך להוריד תמונה כדי להציג לך אותה גורמת ללאג משמעותי ומעצבן, וכשמדובר בוידאו אז גם האיכות יורדת בצורה משמעותית מאוד.

כמובן שבכל מקום עם קליטה לא משהוא אתה יכול לשכוח מכל מה שיש לך בענן.

בנוסף זה אוכל את החבילת גלישה, גורם להרבה יותר קרינה, בזבוז סוללה מואץ, והתחממות של הטלפון.

בקיצור מליון חסרונות (בדוק יש עוד. אה, טוב גם עולה כסף) וללא שום יתרון על פני חריץ מסכן לכרטיס זכרון, הכרטיס יעלה גרושים ויכיל כמות עצומה של מידע.

בקיצור אתה קשקשן.

16GB ללא כרטיס הרחבה זה טעות עבור מי שבאמת מנצל את הסמארטפון שלו.

לגבי הנקסוסים, נחמדים מאוד, אבל אין פה שום בשורה שוברת שוק לטעמי, כמובן היתרון הרגיל של נקי עם עדכונים קיים אבל זהו בערך.

לפני מספר ימים היה S6 ב430$ באיביי, פתוח ובינלאומי.

נוט 4 יד שניה במצב מצויין יהיה גם זול יותר גם לא פחות טוב.

ישנם כמה סינים מאוד נחמדים של מייזו ושיאומי שלדעתי נותנים פייט מצויין.

בקיצור, נחמד, יפה, זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת yossi_s1? אני קשקשן? אתה יודע יותר טוב ממני איך אני משתמש בטלפון שלי? בוא תסביר לי גם איך אני אוכל את ארוחת הבוקר שלי על הדרך?

אתה מדבר איתי על מצבים שאין לך קליטה סלולרית ומנסה להדביק את זה ל 99% מהמשתמשים? להפך, אם אתה בן אדם נורמלי יש לך קליטה מעולה וכל שירות אונליין עובד לך אחלה. אם זה וידאו, מוזיקה, שיחות ועידת וידאו, שיתוף מסמכים, תמונות (בלי ירידה באיכות) הכל חלק, מהיר, ורלוונטי ל 99% מהמשתמשים. אם לעומת זאת אתה אוהב לצאת לטייל בחיק הטבע באזורים ללא קליטה אבל ממש חשוב לך לקחת איתך ספריית וידאו ב- של אפילו שמסך הטלפון הממוצע שלך הוא FHD בגודל 5 אינצ' אז אתה זה שבשבריר האחוזון שחורג מהכלל, לא אני.

בנוסף חבילות גלישה ממוצעות של 6 ג'יגה לחודש זה לא דבר יקר או נדיר היום, ושוב, אם אתה צורך יותר מזה לטלפון שלך אתה זה שבאחוזון החסר משמעות של אנשים חריגים (ויש גם חבילות בשביל אנשים כמוך)

תוסיף לזה את העובדה שגם בלי אכסון בכלל בדיקה בסיסית שגם אתה יכול לבצע תראה לך ש 80% מהאנשים שסובבים אותך מחזיקים פחות מ 16 ג'יגה על הטלפון שלהם. עם כל התמונות והווידאו שהם מצלמים, וכל קבצי המוזיקה האהובים עליהם, וכל האפליקציות. אל תאמין לי, לך ל-20 האנשים הראשונים שאתה רואה (לא ברחוב, זה פשוט מוזר, כאלה שאתה מכיר עדיף) ותבקש לבדוק כמה מקום מבוזבז להם בטלפון.

ואת הכי חשוב שמרתי לסוף, קרינה אלקטרומגנטית בתחום התדרים שמשמש לתקשורת סלולרית לא מזיקה לבריאות. אין ספק לגבי זה. יש כל מני עיתונאים אנשי עסקים פוליטיקאים וסטטיסטיקנים שיגידו אחרת מסיבות כאלה ואחרות. אבל כל ביולוג או פיזיקאי שמכבד את עצמו יגיד לך שאין שום ראיה לכך שקרינה מסוג זה בעוצמות האלה משפיעה לרעה. ושוב, גם את זה אתה מוזמן ללכת לבדוק בעצמך.

לסיכום, אתה קשקשן.

אבל בניגוד אליך ולכתב, אני לא אתיימר לדעת מה טוב בשבילך. אם אתה מאלה שבאופן קבוע משתמש בכמות קבצים גדולה, או נמצא באזורים ללא קליטה, ודורש כמות אכסון גדולה בטלפון שלך, בבקשה, אני שמח מאוד שמייצרים גם טלפונים בשבילך, ואני מזמין אותך באהבה ללכת לקנות מה שמתאים לך. באותה האהבה אני גם מזמין אותך לא להתיימר לחשוב שמה שטוב לך טוב לכולם, אני מכיר מספיק אנשים שיעדיפו לשלם 50 דולר פחות בשביל הדגם עם ה-16 ג'יגה, ולא ימלאו אפילו חצי ממנו. וזו הייתה הנקודה שלי מהתחלה, שיעשה מאמץ בסיסי לשמור על הכתבה מקצועית ואינפורמטיבית בלי לדחוף דעות סובייקטיביות אישיות כקונצנזוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מכשיר עם 32 ג'יגה זכרון

המערכת תופסת בין 6 ל7 ג'יגה

יש לי 19 ג'יגה פנוי...

השירים שלי בgoogle music

התמונות שלי בgoogle photos

עם מהירויות הדור רביעי, אני בכלל לא מרגיש שזה לא על המכשיר.

לא רואה במכשיר,

מעולם לא נתקלתי במצב שהייתי צריך "לפנות" מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מפתיע שעוד אנשים חושבים ככה, אבל אני פשוט מדבר מהרבה נסיון בשטח.

בין אם זה כי אני מהצד ובין אם סתם מדובר בחברים שלי, כמעט כל מי שקנה מכשיר 16GB תקוע באותו מצב, המוזיקה שלו + תמונות וסרטוני גמרו לו את כל המקום. אני רואה את המון.

ואותם אנשים ששואלים אותי מה לעשות בנידון, אין להם מושג מזה שירותי , וגם אלו שהסברתי להם והראתי להם, לא הסתדרו עם זה ולא משתמשים בזה.

בעניין חבילות הגלישה זה משתנה ובאמת תלוי בבנאדם, אבל הרבה אנשים סביבי מסיימים את חבילות הגלישה שלהם.

לא באתי להגיד לאף אחד איך להשתמש במכשיר שלו, והאמת, אפילו אם תגיד לי שכל החסרונות שרשמתי הם שטויות זה עדיין לא ישכנע אותי, פשוט כי כרטיס 64GB עולה היום 24$ ויתן לך נפח אסחון עצום וחסר חסרונות לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לחלוטין עם יוסי. אחת התלונות העיקריות של בעלי טלפונים עם 16GB זה הצורך למחוק תמונות וסרטונים או להעביר אותן למחשב, בתדירות גבוהה.

רוב האנשים לא משתמשים בשירותי ענן. או בגלל שהם לא מודעים לכך או בגלל שהשימוש לא מספיק שקוף להדיוטות.

מי שמצלם הרבה, בעיקר בעלי משפחה, יסבול מטלפון עם 16GB בלבד. פשוט יסבול. סרטוני וידאו מתנפחים מהר מאוד ושותים את כל המקום. פוטוז מוריד מאיכות הווידאו, למרות שהוא עושה עבודה טובה עם התמונות.

אני מקפיד לרכוש ולהמליץ על מכשירים עם 32GB או מכשירים עם כרטיס הרחבה, במיוחד להורים.

מבחינתי ומבחינת משתמשים רבים 16GB פשוט לא מספיקים ונסתמים מהר מדי, עד כדי העקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ בכל מקרה תמיד להעביר את התמונות לענן/למחשב ולא לשמור הכל בכרטיס. טלפונים נוטים להיגנב/להתקלקל - אתה באמת רוצה את כל הזכרונות שלך על הטלפון? גם מבחינת גיבוי וגם מבחינת ...

אני תמיד מעביר למחשב את כל התמונות/וידאו שאני מצלם בטלפון - ומוחק אותם מהמכשיר. הכל בכל מקרה עדיין זמין במכשיר כי זה הרי גם נמצא בענן (google photos) אבל אני יודע שאם הוא יתקלקל/יגנב אני יכול לחסום אותו בלחיצת כפתור (תודה גוגל) ועדיין לשמור את כל הזכרונות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני לא מסכים אבל אתה הולך רחוק מדי בשביל האדם הפשוט (שזה הרוב). הם לא חושבים על הדברים האלו, רק בוכים אחר כך, ואז חוזרים על אותה התנהגות שוב.

אצלי אישית זה רק המוזיקה שבגללה אני צריך מעל 16. כל השאר אני לא משתמש. אבל אני עדיין חושב ש16 ג׳יגה זה מגביל, כי זה הרי לא 16 עגול, כמה זה יוצא 14.8? ואז המערכת הפעלה לוקחת עוד כמה ג׳יגות, ויש ... בפועל נשאר ג׳יגות בודדים שלא מאפשרים יותר מדי מרחב תמרון. (אני לפעמים גיבוי מלא למכשיר דרך הריקוברי וזה דורש 2 ג׳יגה מקום פנוי)

6 דקות של 1080 יקחו בערך ג׳יגה, ואם לא תנהל את האחסון שלך כמו שצריך במכשיר עם 16 ג׳יגה תמצא את עצמך באמצע הסרטון ללא מקום נוסף לצילום.

Otg זה גם אחלה דבר שאני משתמש בו, אבל שוב, מדובר בעיקר באנשים פה בפורום, שאר האנשים, זה מסובך מדי עבורם.

אני אישית גם מאחסן הרבה בענן.

הבעיה היחידה שלי עם הענן האמת זה עניין הסוללה... אולי זה כי יש לי 5 עם שהיא בדיחה רעה, אבל למשוך נתונים מהענן בהכרח ישפיע על חיי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...