כמה שאלות לגבי קניה כרטיס מסך מחול (ebay) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי קניה כרטיס מסך מחול (ebay)

haim855

Recommended Posts

נגיד ומצאתי מציאה כרטיס מסך כ 250$ מה עלות המיסים עליו?

כדוגמא איך זה עובד? שלמתי למוכר 250 דולר.. המוצר מגיע לארץ מה אני אמור לשלם בנוסף? איך אני מחשב את זה לפי מה?

עד כמה זה נכון...?

על פי הצו החדש יינתן פטור מלא ממכס מקניות באינטרנט בסכום של עד 325$. כרטיס מסך כולל?..אוקי פתור ממכס אך מה כן אני אומור לשלם איף אני מחשב את זה?

אשמח לקצת ידע בעניין תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד תלוי מאיפה אתה קונה ואיך אתה שולח.

אם המוכר שולח באמצעות usps שזה הדואר האמריקאי הסטנדרטי, הסיכוי שזה בכלל יעצור ותצטרך לשלם אפילו את המעמ הוא נמוך(לעומת משלוח ב fedex לדוגמא ששם את כל החבילות עוצרים לבדחקה)

אם קנית ממוכר פרטי ולא מחנות, נסה לכתוב לו בפרטי אם הוא מוכן לכתוב על החבילה ששוויה הןא 70$. ככה גם היא תעצור במכס גם את המעמ לא תשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד תלוי מאיפה אתה קונה ואיך אתה שולח.

אם המוכר שולח באמצעות usps שזה הדואר האמריקאי הסטנדרטי, הסיכוי שזה בכלל יעצור ותצטרך לשלם אפילו את המעמ הוא נמוך(לעומת משלוח ב fedex לדוגמא ששם את כל החבילות עוצרים לבדחקה)

אם קנית ממוכר פרטי ולא מחנות, נסה לכתוב לו בפרטי אם הוא מוכן לכתוב על החבילה ששוויה הןא 70$. ככה גם היא תעצור במכס גם את המעמ לא תשלם.

דווקא הוא אמר שהוא שולח את זה בדואר usps זה עולה כסף עם אני לא טועה..ודווקא זה סיכוי הכי גבוה שזה יתפס!!! כל החברות האלה הכי מפקירות אותך למכס!! כמוdhl כמה שלמתי בעבר בגללם על חבילה וועליה...( דואר רגיל זה סיכוי נמוך שיתפס ) לא ספקים וחברות שליחויות!! אני טועה? usps זו חברה שלוחיות לא? והם מחויבים לדווח עבור כל חבילה ובדיקת מכס...

לגבי ה70 דולר הזוי קצת לכרטיס מסך לא עם אני יתפס בעיה(יש קנסות על שקרים) צריך דרך אחרת רעיון למישהו איך לנסות לחמוק מיזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. USPS זה הדואר האמריקאי. UNITED STATES POSTAL SERVICE

מקביל לדואר .

גם בחברה הזו צריך לוודא שהמשלוח הוא הזול ביותר הפשוט ביותר, ולא דואר שליחים.

אני הזמנתי הרבה פעמים בדרך הזו. אין בעיה.

אם לא בא לך להסתכן, פשוט תבקש ממנו שיצהיר על הערך המלא.

ככה לדוגמא אם הכרטיס עלה 250 ומשלוח עוד 20, אז שווי החבילה הוא 270 דולר= 1080 שקל.

אם החבילה אכן תעבור במכס, תצטרך להוסיף את המע"מ, כלומר בערך 200 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. USPS זה הדואר האמריקאי. UNITED STATES POSTAL SERVICE

מקביל לדואר .

גם בחברה הזו צריך לוודא שהמשלוח הוא הזול ביותר הפשוט ביותר, ולא דואר שליחים.

אני הזמנתי הרבה פעמים בדרך הזו. אין בעיה.

אם לא בא לך להסתכן, פשוט תבקש ממנו שיצהיר על הערך המלא.

ככה לדוגמא אם הכרטיס עלה 250 ומשלוח עוד 20, אז שווי החבילה הוא 270 דולר= 1080 שקל.

אם החבילה אכן תעבור במכס, תצטרך להוסיף את המע"מ, כלומר בערך 200 שקל.

הבנתי סבבה אני מדבר עם כמה מחפש מחיר טוב ל 780 770 970 290 ניראה הצעה הכי טובה או מציאה בעזרת ה' חחח נעדכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך להתמקד בכרטיסי EVGA.

רק להם תקבל אחריות כמחזיק יד 2, ישירות מול מרכז השירות שלהם מאירופה.

http://www.ebay.com/itm/EVGA-nVidia-GeForce-GTX-970-4GB-256-Bit-GDDR5-FTW-ACX-2-0-Video-Card-/321871513392?hash=item4af1098730#shpCntId

אם תצליח להוציא את הכרטיס הזה ב250 דולר, זו אחלה עסקה. שוב, רק בתנאי שלא תשלם מע"מ.

עם מע"מ העסקה תקפוץ לאיזור 1300 שקל, שזה המחיר שניתן לקנות בארץ (בקלות) 970 יד שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר לא עובד, המכס נהיו חכמים והם בודקים את המחיר הסופי באיביי. חבר טוב קיבל מכתב איום שהיה מצורף לחבילה שלו ונאמר בו שבפעם הבאה שהמחיר שמוצהר על החבילה יהיה נמוך מהמחיר ששולם החבילה תוחרם ע"י המכס.

לעוד מישהו זה קרה בזמן האחרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה פעמים זה קורה בחברות שילוח .

אם המכס מגיעים למסקנה שהמחיר שמוצהר על החבילה שונה מהמחיר ששולם, אתה מקבל מכתב זימון למכס ושם תדרש להציג את החשבונית\קבלה שעל בסיסה שילמת- ועל פי המכיר הזה אתה תשלם את המיסים. הם כמובן יכולים לדרוש קנס בנוסף, אם הם מגיעים למסקנה שיש לך צד בזה.

לא שמעתי על החרמה ולא בטוח שיש להם בכלל מקור חוקי לעשות את זה.

חשוב להגיד שהמכס עושה את הבדיקות בעיקר בחברות שם כל חברה עוברת בדיקה. במשלוחי אוויר רגילים הבדיקה שנעשית על ידי המכס היא מדגמית ולכן הסיכון בשיטה הזו נמוך יותר. יש מוכרים "מועדים לפורענות" שהמכס בודק את כל המשלוחים שלהם- כמו אתרי האלקטרוניקה מהמזרח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשלום המע"מ הוא על מחיר הכרטיס כולל מחיר ההמשלוח.

מע"מ אמורים לשלם על כל חבילה שערכה מעל 70$ אם אני לא טועה.

עד 75$ יש פטור ולפני שנה שנתיים שינו גם שעד הסכום הזה ערך המשלוח לא נחשב בערך החבילה.

"בוא משלוח שערך הטובין הכלולים בו הינו עד 75$ ​משלוח המכיל טובין שערכם הכולל עד 75$ - פטור לחלוטין ממסי יבוא.

הפטור אינו חל על מוצרי טבק, כוהל ומשקאות משכרים.

ערך כולל של עד 75$ - לא כולל הובלה וביטוח אם הם מחושבים בנפרד מערך הטובין.

לדוגמא: משלוח בגדים שערכם הכולל 65 דולר ודמי המשלוח החלים הם בסך 20 דולר (סך כולל של 85 דולר) – עדיין יהיה פטור מתשלום מסים על הטובין."

https://taxes.gov.il/customs/personalimport/pages/yebueshe_guide.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יודע 75 דולר פטור מהכל אפשר להזמין עד 325 או עד 500 דולר ולשם רק מיסים לא מכס מה כולל המיסים על כרטיס מסך זו השאלה מע? 17 אחוז?

ואגב הרבה מציאים לי EVGA Nvidia GTX 780 ACX Superclocked ב250 דולר אבל עדיין יקר לא יש תמיסים בתקווה שלא וזה קורה מידי פעם

האמת שאני מיתסכל פה דירוג כרטיסי מסך

http://www.futuremark.com/hardware/gpu

אני לא מצליח להבין דבר אחד אני עם 560 ti ישן ומיושן ולא חזק כיום.. ואני שורד איתו כל כל יפה במשחקים שזה מטריף אותי..שמתי לב במחשב הקודם שלי שהוא לא שרד לי פיפא 15 קניתי מחשב חדש מעבד 4590 מריץ פצצה אותו על הגדרות גבוהות.. זתומרת מסקנה היא שמעבד נתן תאוצה..אז החישוב שלי עם הכרטיס הזה פצצה בשבילי למה לי ללכת על טופ אולטרה של האולטרה לא כזה נחוץ לי אני לא מרגיש את זה בכלל ורזולציות מטורפות אין לי שימוש בזה..אז פה מתחיל כבר הבלבול (אני חייב לרכוש כרטיס כי תכרטיס הזה מעביר לאחי למחשב) אבל פה העניין מישחק של כסף יש כמה כרטיסים שאתה לא יודע מה לרכוש אתה אומר עוד 200 עוד 300 עוד 100 ואתה מתחיל להתבלבל או הפוך 960 שחלש לא כזה חדש שדורשים עליו 900 פתאום אתה רואה 780 ב 800 700 פתאום אתה רואה 290 ב 1000 פתאום אתה רואה 280x 600 פתאום 770 ב לא יודע כמה (האמת שהוא ניראה לי כרטיס שיתאים לי אך מימה שרואה לא נמכר בארץ ביד שניה) 250 דולר עבורו מחול יקר עדיין מיסים וזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך להתמקד בכרטיסי EVGA.

רק להם תקבל אחריות כמחזיק יד 2, ישירות מול מרכז השירות שלהם מאירופה.

http://www.ebay.com/itm/EVGA-nVidia-GeForce-GTX-970-4GB-256-Bit-GDDR5-FTW-ACX-2-0-Video-Card-/321871513392?hash=item4af1098730#shpCntId

אם תצליח להוציא את הכרטיס הזה ב250 דולר, זו אחלה עסקה. שוב, רק בתנאי שלא תשלם מע"מ.

עם מע"מ העסקה תקפוץ לאיזור 1300 שקל, שזה המחיר שניתן לקנות בארץ (בקלות) 970 יד שניה.

אתה הלכת עוד על אחד יקר ..

http://www.ebay.com/itm/EVGA-NVIDIA-GTX-770-Dual-Superclocked-4GB-256-bit-GDDR5-04G-P4-3774-KR/291575419576?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D33490%26meid%3D624054da35304fddbd43ba7dd70c54c1%26pid%3D100005%26rk%3D2%26rkt%3D6%26sd%3D262068333834

זה יספיק לי מחיר טוב אני מדבר איתו במייל כמו עם עוד הרבה(הגעתי למצב שלא יכול לשלוח יותר הודעות חח) עד שנתפוס תמחיר טוב.. אבל השאלה שלי אלייך

כמה שווה לשלם עבור 770 עבור 780 עבור 970 עבור שאדע פחות או יותר דווח מיחירי ששווים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...