תחילתה של הישועה? טלאי חדש ל-Arkham Knight זמין להורדה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחילתה של הישועה? טלאי חדש ל-Arkham Knight זמין להורדה

SilentBob

Recommended Posts

האם לאחר חודשיים של עבודה מצד אחד והמתנה דרוכה מהצד השני, אנשי ה-PC יזכו סוף סוף להתנסות בגירסה תקינה, יעילה ויציבה יותר של הכותר בכיכובו של איש העטלף?

לכתבה: http://hwzone.co.il/תחילתה-של-הישועה-טלאי-חדש-ל-arkham-knight-זמין-להו/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הגרפיקה ב- נראית טוב מאוד ורצה על 30 fps אז מעבד i5 ו- 8 ו- gtx 770 2gb צריכים להספיק כדי להריץ הכי גבוה אם גרפיקה פי 10 מהקונסולה ו- 60fps עם לא זה חרא פורט,. זה לא הגיוני שהקונסולה מריצה על גבוה וכרטיס מסך gtx 770 מריץ אותו דבר גם, בגלל קצת אפקטים ששוים לתחת אני צריך לשלם 3000 שקל כדי להריץ על הכי גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העדכון עשה לי רק רע, הסביר שהיה לפני הפך לבלתי שחיק בקטעי המשחק של הנסיעה בbat mobile...

ספייקים שלא מהעולם הזה.

אמרו שזה יכול לקרות... משום מה לחלק זה שיפר ולחלק זה הפך את המצב לגרוע יותר.

אצלי דווקא יש שיפור... המשחק רץ חלק יותר אבל זה עדיין לא זה ועדיין לא דומה לגירסת הקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כתוב פה שהעידכון הוסיף "שיפור ביצועים כללי עבור כל כרטיסי המסך, ובעיקר מערכי ו-CrossFire מרובה כרטיסים."

הפעלתי את המשחק ורק כרטיס אחד עובד. חשבתי שזה מוזר ובדקתי מה כתוב ב-patch notes בעצמי:

In addition to the above, we’re continuing to work on the following for future updates:

Adding support for and Crossfire

בקיצור, נראה לי שיש טעות ב-item וכדאי לתקן אותה כדי לחסוך לאחרים הורדה מיותרת של ה-30+ GB האלה רק כדי לגלות שדברים עדיין לא עובדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה רץ הרבה יותר טוב מלפני הפאצ', אבל עדיין לא חלק.. בהקשר של הגרפיקה לא יודע איך זה רץ על הקונסולות אבל זה נראה טוב. מה שמעניין זה שזה אמור להיות הפאצ' היחיד שאמור לתקן את המשחק.. מה הם עושים חודשיםם עד שמשחררים את המשחק חזרה לחנויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה לא הפאטץ' היחיד, זה בסה"כ פאטץ' ביניים (interim) שאמור להפוך את המשחק לשחיק יותר.

אמור לצאת בחודשיים הקרובים עוד פאטץ' (מן הסתם לא מתחייב על המועד).

תרשום את השם של המשחק ביוטיוב עם תוספת של שם של קונסולה ותראה את ההבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...