DELL U2414H בעיה איתו - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL U2414H בעיה איתו

roipow

Recommended Posts

• 4 שבועות מאוחר יותר...
אתה לא באמת עשית צילום מסך בתוכנה מתוך מחשבה שזה עשוי להראות איזושהי בעיה במסך, נכון? :P
אני חייב לציין שמאוד התרשמתי מהסגנון של קשקש על המסך שלך.

3Xvqw5K.jpg

המסך מרצד לי.. וניסיתי לשנות תדרים וכלום לא עובד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שאני לוחץ על התמונה הוא מעביר אותי לFPX? :police:

בכל מקרה, זה נראה כמו צריבת תמונה, כנראה השארת את המסך באותו המצב (במקרה הזה על HOT VOD) יותר מדי זמן ללא תנועה, ולא דאגת לכבות את המסך כשהוא לא בשימוש (הערכתי)

אין מה לעשות. מסך חדש, ולהזהר בפעם הבאה. (או שתחיה עם התופעה, גם זאת אפשרות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לעובדה שמדובר במסך בעל תאורת LED. הLCD הוא LCD. וזה קורה בכל המסכים.

לא מכיר את התופעה לעומק, אבל כמו שאמרתי - אם אתה משאיר תמונה סטאטית על המסך לתקופה ממושכת (ימים - חודשים) ולא מרבה לכבות את המסך אם בכלל, תשאר צריבה של התמונה על המסך (נפוץ עם לוגואים בערוצי טלויזיה)

ככל שהמסך ישן יותר ככה קיים סיכוי גדול יותר שהתופעה תתרחש.

תדמיין שזה כמו שנחשפת לאור חזק ומסנוור, ועכשיו כל פעם שתעצום את העיניים תראה את הצריבה שלו.

גם לי זה קרה במסך (2007FP) אבל למזלי הוא היה באחריות, אז החלפתי אותו במסך חדש. מארז למדתי לכבות את המסך כשהוא לא בשימוש.

התופעה נפוצה מאוד בOLED (בטלפונים), לדוגמא בGALAXY S4 שלי ניתן לראות את הצריבה על רקע כהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-oled זה באמת לא ניתן לתיקון, במסכי lcd יש סיכוי לא רע לשפר את המצב. ההמלצה של אפל היא להציג על המסך תמונה לבנה לגמרי עד שהתופעה נעלמת, יש גם דברים כמו http://www.jscreenfix.com שיכולים לעזור. לא לצפות שזה יפתר מהר, צריך להשאיר את זה כמה שעות\ימים אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...