שימוש בקונטרולרים אלחוטיים של XBOX במחשב סלוני - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש בקונטרולרים אלחוטיים של XBOX במחשב סלוני

Cynicoren

Recommended Posts

שלום,

אני חושב לבנות מחשב סלוני למשחקים, ואני מעוניים שיתמוך בעד 4 קונטרולרים.

הבנתי שאלו של ה 360 הם הכי טובים מבחינת איכות/מחיר, ורציתי לשאול איך נקרא באנגלית החלק שמאפשר הפעלה של 4 קונטרולרים, והאם יש עוד חלקים שאני צריך לדעת עליהם (מטענים למיניהם).

כמו כן, אשמח לשמוע על רעיונות נוספים לבנות את מערך הקונטרולרים (אם יש יצרנית אחרת שמאפשרת דבר דומה באיכות טובה יותר).

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחפש xbox 360 controller adapter. תזהר כשאתה מחפש באיביי ואתרים דומים, יש הרבה זיופים וקשה להבדיל בין זיוף למקורי רק מהתיאור והתמונות (ככל הנראה גם יעבדו באופן זהה, אבל אי אפשר לדעת. ולמען האמת שאין לי מושג איך להבדיל ביניהם)

בעקרון הייתי ממליץ לך לקנות קונטרולר אחד שנמכר כקונטרולר למחשב (שמגיע יחד עם המקלט) ואז תוכל לקנות עוד 3 קונטרולרים בלי מקלט (טיפה זולים יותר). אם תקנה מחנות אמינה בארץ אתה תוכל להיות בטוח שאתה מקבל מקלט ושלטים מקוריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחפש xbox 360 controller adapter. תזהר כשאתה מחפש באיביי ואתרים דומים, יש הרבה זיופים וקשה להבדיל בין זיוף למקורי רק מהתיאור והתמונות (ככל הנראה גם יעבדו באופן זהה, אבל אי אפשר לדעת. ולמען האמת שאין לי מושג איך להבדיל ביניהם)

בעקרון הייתי ממליץ לך לקנות קונטרולר אחד שנמכר כקונטרולר למחשב (שמגיע יחד עם המקלט) ואז תוכל לקנות עוד 3 קונטרולרים בלי מקלט (טיפה זולים יותר). אם תקנה מחנות אמינה בארץ אתה תוכל להיות בטוח שאתה מקבל מקלט ושלטים מקוריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה בארץ, זה עולה גרושים ולדעתי לא שווה לא את הסיכון בזיופים ובוודאי שלא את זמן ההמתנה של חודש+ לעומת קניה מיידית בכמעט כל חנות מחשבים/קונסולות בקניון הקרוב לביתך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי לקנות באמאזון ולשלוח למלון בחול, כל קונטרולר אלחוטי יוצא כ 150 ש"ח. פער של קרוב ל 30 ש"ח, 20%.

http://www.amazon.de/gp/product/B003VD56KC/ref=s9_psimh_gw_p147_d14_i19?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=desktop-2&pf_rd_r=05VM2NT27GEMD6T0Z0YM&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=585296387&pf_rd_i=desktop

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ההפרש במחיר לא גדול, הייתי קונה אפילו 2 שלטים עם מקלט.

אצלי המקלט התקלקל. אמנם אחרי שנתיים, אבל החיקוי הסיני שקניתי קצת בעייתי עם הדרייברים.

למרות שעכשיו הוא עובד, עד שהצלחתי להתקין אותו כבר יצא לי החשק לשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...