Gta v לא רץ במסך מלא - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gta v לא רץ במסך מלא

RAZIEL98

Recommended Posts

אז תכנס למשחק ותבחר במצב מסך מלא?

הרזולוציה המומלצת היא דבר ראשון הרזולוציה הטבעית של המסך שלך. אם אתה לא יכול להריץ את המשחק ב- FPS סביר בהגדרות נמוכות אז מורידים רזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה המומלצת היא דבר ראשון הרזולוציה הטבעית של המסך שלך. אם אתה לא יכול להריץ את המשחק ב- FPS סביר בהגדרות נמוכות אז מורידים רזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מוגדר על מסך מלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שיש באג במשחק (אם לא תיקנו אותו עדיין) שלא מאפשר כניסה למצב מסך מלא אם קצב הריענון שמוגדר במשחק לא זהה לזה של . תבדוק ותעדכן אם זה המקרה.

ואם יש לך teamviewer רץ ברקע תכבה גם אותו, מדווחים שגם הוא גורם לבאג כשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שיש באג במשחק (אם לא תיקנו אותו עדיין) שלא מאפשר כניסה למצב מסך מלא אם קצב הריענון שמוגדר במשחק לא זהה לזה של . תבדוק ותעדכן אם זה המקרה.

ואם יש לך teamviewer רץ ברקע תכבה גם אותו, מדווחים שגם הוא גורם לבאג כשה

אין לי team viewer וניסיתי לשים את הרזולוציה של המסך למשחק אבל המשחק רושם שאין מספיק אפילו שמתי על full hd וזה לא הסתדר וזה מבאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לצטט תגובות מעליך זה סתם מעמיס על העמוד.

מה הרזולוציה של המסך שלך?

תוודא שמופעל לך ignore suggested limits בהגדרות תצוגה של המשחק כדי לעבור מעל למגבלה של ה vram.

שים לב שלמרות שהמשחק לא תמיד מחשב את הערך נכון, ולא מציג את הכמות שאתה בפועל תשתמש בה רוב הזמן, הוא מציג את המקסימום שאתה תגיע אליו בזמן משחק. ברגע שאתה משתמש ביותר vram ממה שיש לך המשחק יתחיל לטעון דברים מהכונן הקשיח וזה גורם ל"תקיעות". זה יכול לקרות יותר פעמים, זה יכול לקרות פחות, אבל זה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה בדיוק ההגדרה נמצאת ולא יכול לבדוק עכשיו. תחפש בהגדרות refresh rate.

כדי לבדוק בווינדוס: **עד שלב 4!** http://www.sevenforums.com/tutorials/256-screen-refresh-rate-display-settings.html זה ככל הנראה 60.

ומה בדיוק קורה כשאתה מגדיר את המשחק למסך מלא? הוא חוזר למצב חלון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה בדיוק ההגדרה נמצאת ולא יכול לבדוק עכשיו. תחפש בהגדרות refresh rate.

כדי לבדוק בווינדוס: **עד שלב 4!** http://www.sevenforums.com/tutorials/256-screen-refresh-rate-display-settings.html זה ככל הנראה 60.

ומה בדיוק קורה כשאתה מגדיר את המשחק למסך מלא? הוא חוזר למצב חלון?

שאני מגדיר למצב חלון ומחזיר למצב של מסך מלא אין שינוי עדיין המשחק לא על מסך מלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...