MSI R9 290 Gaming 4G מתחמם - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI R9 290 Gaming 4G מתחמם

muchoman

Recommended Posts

נקנה לפני כשנה בtms,

כשקיבלתי אותו הוא היה על 35-40 בidle ו85 על max load(אני מדבר על שעות של bf4 ומשחקים כבדים)

היום הוא תמיד על 50 בidle ועולה בשניה ל94 אפילו שאני שם סרטונים ביוטיוב.

(בCSGO תוך דקה הוא עולה לי לטמפרטורה הזאת)

ניקיתי אותו עם ספריי אוויר, ניסיתי לחזק את הברגים של הheatsink, מבחינה תוכנה אני על הbios הכי עדכני של ועם הדרייברים הכי חדשים.

אני יודע שקיץ עכשיו וחם והכל, אבל אני לא חושב שזה סביר מה שקורה עם הכרטיס, במיוחד שזו גרסאת twin frozr ולא רפרנס.

אני מפחד שהוא ישרף בקצב הזה. וגם כשהכרטיס מגיע ל90 מעלות הclock שלו יורד וזה פוגע קשות בביצועים.

למישהו גם יש את הכרטיס הזה ויכול לפרסם נתוני טמפרטורה? אתם חושבים שtms יחליפו לי אותו? אמור להיות לי 3 שנות אחריות על הרכיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקת שהמאווררים מסתובבים?

בנוסף תבדוק מה אחוז השימוש של המאווררים במנוחה או מאמץ.

הכנתי לי היום בבוקר פרופיל אוורור מקוסטם אחרי המלצות בכל מני מקומות וזה לא בדיוק עזר. המאווררים אכן מסתובבים שניהם/

מצרף צילומי מסך מafterburner וgpu-z בidle

[ATTACH=CONFIG]9330[/ATTACH]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה לא נשמע תקין אחי.

לך אליהם עם הכרטיס מהנסיון שלי איתם הם יהפכו עולמות כדי לעזור לך.

שאלה נוספת. איזה מארז יש לך? אולי זרימת אוויר לקויה כן תביא את הכרטיס לרמה כזאת.( בספק אבל אפשרי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה לא נשמע תקין אחי.

לך אליהם עם הכרטיס מהנסיון שלי איתם הם יהפכו עולמות כדי לעזור לך.

שאלה נוספת. איזה מארז יש לך? אולי זרימת אוויר לקויה כן תביא את הכרטיס לרמה כזאת.( בספק אבל אפשרי)

יש לי Raidmax seiran שנראה ככה:

raidmax-seiran_inside.jpg

טיפה צפוף במארז עם הכרטיס אבל אבל הכבלים יחסית מסודרים והטמפרטורות לא משתנות גם אם אני בודק את הSetup מחוץ למארז מתחת למזגן.

באמת מאמין שיעזרו לי? אני רואה באתר שלהם שהדגם שלי כבר לא נמכר. אנסה לדבר איתם מחר.

יכול להיות שהsensorים משקרים?

כי במשחקים נגיד זה קופץ לי בקפיצות גדולות - כאילו תוך 5 שניות זה עולה מ50 ל90

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש מסודרים אבל נניח:)

תנקה אבק בכל המארז.

וכן אני בטוח שיעזרו לך אני תמיד מקבל יחס יפה מהם ואני לא רואה מה מיוחד בי:)

זה לא תקין קפיצה של 40 מעלות תוך 5 שניות.

קפוץ אליהם בתיאום ככה שאין להם לחץ או משהו ואני בטוח במאה אחוז שינסו לעזור לך ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שום טיפול חיצוני לא עוזר אז יכול להיות שהמשחה הטרמית התייבשה בין הליבה לקירור.

אם זו הבעיה (וזה יכול להסביר זינוק כזה בטמפ') זה מצריך הוצאה ופירוק הקירור, ניקוי יסודי, לקנות ולשים משחה חדשה כמו שצריך ולהתקין חזרה הקירור.

אז לא לעשות אם אין ברירה ואם עושים להבין טוב טוב איך לבצע כל שלב. זה בטוח פוגם באחריות אז תממש אותה לפני אם יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שום טיפול חיצוני לא עוזר אז יכול להיות שהמשחה הטרמית התייבשה בין הליבה לקירור.

אם זו הבעיה (וזה יכול להסביר זינוק כזה בטמפ') זה מצריך הוצאה ופירוק הקירור, ניקוי יסודי, לקנות ולשים משחה חדשה כמו שצריך ולהתקין חזרה הקירור.

אז לא לעשות אם אין ברירה ואם עושים להבין טוב טוב איך לבצע כל שלב. זה בטוח פוגם באחריות אז תממש אותה לפני אם יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...