התייעצות לאחר קניה בנוגע למסך DELL U2715H - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לאחר קניה בנוגע למסך DELL U2715H

alex26

Recommended Posts

בוקר טוב חברים :-)

לפני כשבוע קניתי את המסך ואני מבסוט לגמרי על הקנייה.

אשתף אתכם בפני ההתלבטות שהייתה לי טרם הקניה (אולי היא תעזור לעוד אנשים שחווים התלבטות דומה..מי שלא מעוניין לקרוא אותה יכול לדלג ישירות לפסקה האחרונה).

-----------------------------------------------------------------------חפירה----------------------------------------------------------------------------------------------------

עד לפני חודש היה לי מסך LCDTV של שנרכש לפני מס' שנים (אם זה מעניין מישהו - M237WA, גודל 23'') הוא היה משמש אותי בתור מסך מחשב וגם בתור ,

היה מחובר לממיר HD של HOT. העברתי אותו לחדר אחר בבית, והתלבטתי איך אמלא את החלל החסר שנוצר.

אופציה אחת שעלתה הייתה לקנות מסך מחשב בגודל של עד 27'', ולקנות בנוסף (סדר גודל של 40'') ולתלות אותה על קיר סמוך.

אופציה שנייה הייתה לקנות של 32'' שתשמש גם בתור מסך מחשב. הבעיה היא שמסך של 32'' גדול לי מדי בתור מסך לעבודה שוטפת, מה גם שלא מצאתי מסכי של 32 שהתלהבתי מהאיכות שלהם בחנויות...

לאחר מסע חיפושים במס' חנויות, הבנתי מהר מאוד שאיכות של FULL HD במסכים של 40-43'' לא נראית לי טובה מספיק בעין והאיכות הבאה בתור תגרום לי לפשיטת רגל:)

(יש עוד אנשים כאן בקהל שחושבים כמוני? זה לא שיש לי עיניים רגישות או משהו...אולי זה בגלל שהייתי רגיל כל הזמן לראות FULL HD על מסך קטן ואז פתאום שעוברים למסך גדול זה מה שקורה...?)

מכאן נולד הרעיון שארכוש מסך איכותי של 27'' שמצד אחד יהיה גדול יותר מה 23'', מצד שני לא יהיה גדול מדי.

--------------------------------------------------------------------סוף חפירה------------------------------------------------------------------------------------------------

הדבר היחיד שמפריע לי במסך הוא שאין לי אפשרות לשליטה מרחוק על המעבר בין ה INPUTים השונים שלו.

המסך מחובר למחשב ולממיר של HOT.

אני מחפש פיתרון (בתקווה שקיים) לבעיה הנל.

האם קופסת טלוויזיה חיצונית עשויה לספק לי פיתרון ראוי? יש פתרונות אחרים? אשמח לשמוע גם סתם עצות/טיפים/הערות שיש לכם להעיר..

המון תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות קודם כל :)

איך אני אמור לחבר את זה?

כרגע המסך שלי מחובר לממיר ב ולמחשב במיני DP.

אז מעבר ללהחליף את החיבור למחשב ל , איך הקופסא הזו נכנסת לתמונה?

מחבר אליה את שני הכבלים ל INPUTים ועוד כבל מהמסך לקופסא ל OUTPUT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, שוב תודה!

מישהו מכיר מוצר כזה שניתן להשיג בארץ ? לא הצלחתי למצוא משהו כזה עם כניסות/יציאות של HDMI

*השאלה לא נובעת מחשש להזמין מחול...יותר בכיוון של חשש מהדואר שלנו בתקופה האחרונה*

אגב, בלינק למוצר השני שמתי לב שאין שלט, אז זה לא פותר לי את הבעיה ..במקום לקום למסך אני אקום לקופסא :)

נ.ב- השלט שמצורף לקופסא בלינק הראשון, יש סיבה שלא אוכל ללמד את השלט שיש ברשותי לעשות את הפעולות שלו?

עריכה: מצאתי קופסאות כאלה בארץ. למי שמעוניין זה קיים ב KSP במחיר שהוא סבבה לגמרי (85 שח) ובחנויות נוספות שעלו בגוגל במחירים של בין 90-140 שח.

האתגר הבא שלי הוא למצוא קופסא שיש לה INPUT גם של וגם של מיני DP או DP...נראה לי שהפעם הגזמתי בדרישות, אה? :)

שבוע טוב לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שסיימתי לעבוד עם מחשב בחיבור hd מפני שבטלוויזיות שמתי לב שהוא לא מדליק ונכבה את המסך סימולטנית עם המחשב כמו לדוגמה dvi או vga.

עכשיו שאלה לי אלייך כי אני במצב לא רחוק ממך.

היה לי טלוויזיה 46 ששימשה כמסך ראשי ואכן הצפיפות של fhd על פני שטח שכזה אינה אידיאלית.

בלי קשר לזה היו עוד כמה דברים שהפריעו לי בה כמו ציפוי מבריק במקום מט וחוסר בחיבור ראוי למחשב מה שגרם לה לא להידלק ולהיכבות מול המחשב.

עכשיו אני מחפש כיצד למןא את החלל ונדמה ש27 קטן לי מידי (חצי גודלללל)

מה עושים? אין טלויזיה . עם חיבור dvi dp וציפוי מט כמו שאני מחפש בגודל 32 או משהו כזה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת לא ניסיתי לחבר עדיין את המסך בחיבור למחשב (כרגע מחובר במיני DP), אבל לא חושב שתהיה בעיה...

לגבי הטלוויזיה האידיאלית (והדמיונית, לצערינו) - גם אני לא מצאתי כזו. ממליץ לך לנסות עם מסך של 27 לעבודה שוטפת ורק לבינתיים תשתמש בו גם כמסך ...אם תרגיש שזה קטן מדי תקנה בנוסף גם מסך גדול.

*יכול להיות שלא הבנתי אותך נכון ואתה כן מרוצה מהמסך הגדול בתור נטו?

לי היה ממש מבאס להסתכל על טלוויזיות FHD בתצוגות כי זה היה נראה לא טוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שזה מבאס בתור מסך אבל אחלה הטלוויזיה לצפייה

מה גם שאני לא רואה אבל ניגון נטו

מרחוק זה מעולה ה46 שהיתה לי אבל מקרוב (90% מהזמן) לא כיף גודל כזה בfhd.

עכשיו אני מחפש משהו ביניים מהסיבה הפשוטה שאני דוגל בהתקן בודד

לא רואה סיבה לפצל את העסק ל2, מסך מחשב לטלוויזיה

למה? זה כמו שאני ייתן לך צג נוסף בסמרטפון שלך לווטזאפ בלבד

נשמע דבילי לא? אני חושב שגודל 32 בייחס לחדר יעשה את העבודה

הבעיה שמסכים נגמרים ב27 משום מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שזו המגמה ולשם אנחנו מתקדמים. אך עבור FHD לטעמי 32 זה מעולה.

אין הצדקה לרזולוציה גבוה יותר בייחוד כאשר אנחנו נמצאים בעידן בו הכרטיסים גבוליים מינוס לרזולוציה גבוה שכזו.

להזכיר שלא כל התכנים נתמכים בצורה נורמלית במיוחד דפדפן יראה קטן מידי וכל האתרים לא באמת בנויים להציג עצמם ברזולוציה זו?

זה בעייתי לדלג כרגע הלאה. יותר מזה יש את עניין המחיר - זה עדיין לא סטנדרט. כיום הסטנדרט הוא FHD

ומשום מה, לרזולוציית FHD מישהו החליט ש27 זה הגבול העליון וזה מה שאנחנו רואים בשוק כשאנחנו מדברים על מסך מחשב ולא טלוויזיה.

ובתאכלס? אין שום הבדל בין מחשב למסך. ציפוי אנטי גלאר היו יכולים להוסיף לכל טלוויזיה ואפילו יש כאלה שמגיעות עמו

וחיבורים זה עניין זניח. אם יש אז למה למעשה שלא יהיה DVI או אפילו DP בטלוויזיה ?

אולי רק פאנל זה היחיד שממש לא מגיע בטלוויזיות. . . .

אך כנראה שגם זה עניין של זמן.

ובקיצור נראה שכדאי לי להמתין עד שרזולוציה גבוה מFHD תהפוך לסטנדרט (או קרוב לזה) וכך אקבל מסך 32 שעונה על הדרישות והציפיות במחיר נורמלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...