קופון של מחשב נייד של hp 15.6 במחיר 1000 שקל שווה? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קופון של מחשב נייד של hp 15.6 במחיר 1000 שקל שווה?

dd7

Recommended Posts

היי

שמתי לב לקופון של המחשב הזה:

http://www.groupon.co.il/deals/gg-yyydeals-173?p=3&nlp=&CID=IL_CRM_1_0_0_210&utm_source=channel_goods-deals&utm_medium=email&sid=bcd695f8-b3d2-4a64-a501-2b16fad7de2a&division=national-deal&uh=ac065ad2-9fc2-432a-a571-dd406e3bdcd1&date=20152907&sender=rm&s=body&c=image&d=deal-page&utm_campaign=gg-yyydeals-173

[h=3]האותיות הקטנות[/h] המוצר מוחדש, מוגדר כעודף מלאי ממפעל היצרן , מה זה אומר שזה משומש יד שניה כאילו?

אחריות למחשב זה מקנה שירות בבית הלקוח ובמידת הצורך איסוף והחזרה של המחשב. אחריות זו כוללת 3 תמיכות טלפונית,

על פניו נשמע מעניין,

איך המחשב עצמו לשימושים סטנדרנטים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחחח וואלה,

באמת עד כדי כך ?

חשבתי שהטכנולוגיה התקדמה כמו הפלאפונים הסיניים,

גם לשימוש סרטים ואינטרנט אופיס??

יש עליו ביקורות באמזון סבירות...

האמת היא שיש לי כבר חזק, חשבתי לקחת אותו שיהיה "מחשב משני" לגלישה נטו, קצת אופיס

יש לו 4 ראם לא מספיק? לשימוש בסיסי?

אם זה ככה אז הטלפון הסיני שלי יותר חזק ממנו...

תמוהה הדבר

מעניין מה הסיבה, הוא משומש? נדפק עם הזמן?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד הוא המגבלה העיקרית שלו שיוצרת צוואר בקבובק לכל רכיב אחר. הוא מיושן ואיטי להחריד.

סביר ביותר שדפי יגללו לאט, כל פתיחת תוכנה או טאב חדש יקחו זמן, לא בטוח שהוא לא יוכל להריץ סרטונים ביוטיוב באופן חלק במיוחד אם הם HD וכנל לגבי סרטים שהורדת. גם ככה המסך לא FHD ובקושי HD אז זה לא כזה עניין אבל שטח העבודה מצומצם מאוד יחסית למסך 15.6 אינצ'.

אני אומר את זה מניסיון עם מחשב eeepc בעל מעבד אטום 1.6GHz כפול (מסך 11 אינצ' ורזולוציה נמוכה מאוד), אין דגם מדויק למעבד שם ולכן קשה קצת להשוות אבל זה נשמע ששמו שם את הכי מעט שאפשר כדי שיעמוד בדרישות win8.

מחשב כזה טוב בעיקר בתור מכונת הורדות שיושבת בצד ועליו עושים ניסיונות או מורידים חומרים ממקורות שאינם בטוחים לחלוטין לפני שעוברים איתם למחשב המרכזי. מאפשר גלישה בסיסית מאוד במספר טאבים מצומצם. יכול לשמש גם לשיחות סקייפ. אני משתמש בשלי בדרכים כי הוא ממש קטן ובעל אדירה, במחשב המדובר אין גם את היתרונות האלו.

בכל מקרה צריך לצפות ממנו למעט מאוד וגם אחרי לזה להיות מוכנים לאכזבה ואז הוא יכול להיות סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי קונה בכל מקרה, גם בהתחשב במה שכתבת. אין אפילו דגם מעבד! זה יכול להיות מחשב מדגם של לפני כמה שנים לפי התיאור שהם מספקים.

בנוסף לא הייתי קונה משום מקום שלא מספק מפרט מדוייק. חתול בשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי קונה בכל מקרה, גם בהתחשב במה שכתבת. אין אפילו דגם מעבד! זה יכול להיות מחשב מדגם של לפני כמה שנים לפי התיאור שהם מספקים.

בנוסף לא הייתי קונה משום מקום שלא מספק מפרט מדוייק. חתול בשק.

המחשב הינו דגם

[h=1]HP 15.6 F009[/h]זה המפרט המלא של המחשב כולל דגם מעבד, וכו'.. האם שווה לשימוש גלישה כולל צפיה בסרטי hd

http://www.amazon.com/HP-15-6-Inch-15-F009WM-E1-2100-Processor/dp/B00L3EE1SO

המוצר נמכר ב293 דולר קשה לי להאמין שלא ניתן לפתוח וצפיה ביוטיוב, אשמח אם תעברו על המפרט,

בתודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכל זאת יותר זול מהמחיר של אמאזון, וזה עוד בארץ.

למרות שזה מחשב "מוחדש".

אני לא הייתי נוגע בו אחרי הנסיון שיש לי עם מחשב EEE עם מעבד .

זה פשוט נורא חלש.

אם אין תקציב ואין ברירה זה עדיף מכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ממש מאוכזב ממחשב דומה לeee אבל של .

אלה פשוט מחשבים חלשים ברמות מציקות, שכל פעולה הכי בסיסית כמו לפתוח חלון אינטרנט הופכת לפרויקט.

ולחשוב שהנייד הזה עוד בא עם 1GB שלא הספיק לשום דבר.. אני שדרגתי אותו ל2GB.

אני במקומך הייתי מחפש אולי מיד שנייה שמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שבאמזון זה דיל פשוט המפרט נלקח משם,

מה גם הסיבה חשבתי שהוא טוב לשימושים בסיסיים זה כי יש לו 4 ראם כרטיס גרפי ייעודי שמשתווה לאינטל גראפיק (שמריץ hd בלי בעיה)

וכמובן 8 שמן הסתם יש לה דרישות מינימיליות שזה מעיד על חומרה סבירה, לשימוש סטנדרטי...

אני ארד מהעץ עם המחשב בקושי זז ברמות כאלה,

בכל אופן תודה לכולם על העזרה יישר כח

בברכה דודי,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...