פרק חדש באולדסקול - עלייתה ונפילתה של סגה, מהתחלה ועד הסוף - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרק חדש באולדסקול - עלייתה ונפילתה של סגה, מהתחלה ועד הסוף

אולדסקול

Recommended Posts

איזה יום שמח! הפרק הזה עלה כל הזמן בתגובות, קיבלתי המון בקשות להכין אותו, וזהו - זה סוף סוף פה.

הסיפור המרתק של סגה, ממלחמת העולם השניה ועד למאה ה-21.

זה אחד הפרקים הכי מושקעים ומעמיקים שהכנתי, ולדעתי בין הטובים בערוץ.

מקווה שתהנו חברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההשקעה :)

לסגה היה חלק נכבד מהילדות שלי, אני מדבר כמובן על הmega drive :)

אחחח איזה תענוג היה "להחליף קסטה" באחת מהחנויות שנתנה את השירות הזה ולחרוש עליה עד אבדן חושים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההשקעה :)

לסגה היה חלק נכבד מהילדות שלי, אני מדבר כמובן על הmega drive :)

אחחח איזה תענוג היה "להחליף קסטה" באחת מהחנויות שנתנה את השירות הזה ולחרוש עליה עד אבדן חושים :D

איזה יופי! אלה בדיוק הזכרונות שאני אוהב... ללכת לספרית החלפות, לחפש איזה משחק חדש, לפני שהיה ולא תמיד ידעת אם המשחק שווה או לא... ותמיד רצית לקבל משחק לפחות ברמה של זה שהבאת להחליף אם לא יותר טוב ;)

מחכה לפרקים שלך בקוצר רוח :)

תודה!! ואני מחכה ליום שבת לפרק שלך! :) מה בתפריט הפעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יופי! אלה בדיוק הזכרונות שאני אוהב... ללכת לספרית החלפות, לחפש איזה משחק חדש, לפני שהיה ולא תמיד ידעת אם המשחק שווה או לא... ותמיד רצית לקבל משחק לפחות ברמה של זה שהבאת להחליף אם לא יותר טוב ;)

תודה!! ואני מחכה ליום שבת לפרק שלך! :) מה בתפריט הפעם?

סוד כמוס לפרה ולסוס D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כל כך נכון :)

היינו שופטים את המשחק לפי האיורים המוגזמים בטירוף שהיו מודבקים על הקסטות.

לפעמים היו איורים אדירים של נינג'ות עם חרבות וחלליות ומה לא, אתה מגיע הביתה באטרף לשחק פותח את המשחק ולא מבין מה הקשר לאיור :huh:

במקרה הטוב החנות הייתה נותנת לך אפשרות לpreview קצרצר של דקה או שתיים של משחק כך לפחות היה לך מושג כלשהו על מה מדובר .

אך הסיפוק שהיה לאחר החלפה מוצלחת, כבר אין את ההרגשה הזאת יותר :(

ולגבי הסרטון בשבת.. עכשיו אני במתח :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כל כך נכון :)

היינו שופטים את המשחק לפי האיורים המוגזמים בטירוף שהיו מודבקים על הקסטות.

לפעמים היו איורים אדירים של נינג'ות עם חרבות וחלליות ומה לא, אתה מגיע הביתה באטרף לשחק פותח את המשחק ולא מבין מה הקשר לאיור :huh:

במקרה הטוב החנות הייתה נותנת לך אפשרות לpreview קצרצר של דקה או שתיים של משחק כך לפחות היה לך מושג כלשהו על מה מדובר .

אך הסיפוק שהיה לאחר החלפה מוצלחת, כבר אין את ההרגשה הזאת יותר :(

ולגבי הסרטון בשבת.. עכשיו אני במתח :D

כן, זאת היתה תקופה אדירה :) אני זוכר שכשהיינו הולכים לחברים תמיד הבאנו דיסקטים למקרה שמישהו קיבל משחק חדש ומגניב, והיינו מתחילים להעביר אחד לשני xD פרחחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שעליתי לארץ, אמא שלי תכננה לקנות לי קונסולה, שיהיה לי לארץ (בקושי היו פה מגהסון).

שאלה אותי, סופר נינטנדו או מגה דרייב? לבן דוד שלי היה NES, אז סופר נינטנדו it was. כמה מהחיים שלי "בזבזתי" על mario world... סיימתי את המשחק מליון פעם (והוא ארוך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שעליתי לארץ, אמא שלי תכננה לקנות לי קונסולה, שיהיה לי לארץ (בקושי היו פה מגהסון).

שאלה אותי, סופר נינטנדו או מגה דרייב? לבן דוד שלי היה NES, אז סופר נינטנדו it was. כמה מהחיים שלי "בזבזתי" על mario world... סיימתי את המשחק מליון פעם (והוא ארוך)

איזה כיף לך :) ההורים שלי בכלל לא היו מודעים לזה שיש . היה לנו מגאסון פעם אחת והוא נשרף אחרי 5 דקות, מגה-דרייב אולי ראיתי אצל חבר פעם, ו-SNES ראיתי בפעם הראשונה רק לפני כמה שנים. מאז קניתי SNES ואני משלים פערים, משיג את המשחקים הכי מעניינים לקונסולה ונהנה מהם בפעם הראשונה דווקא עכשיו. הם עדיין מחזיקים מעולה, וואו, איזה מכשיר ענק :)

אחלה סרטון. שוב.

איזה כיף :)

אני לא אומר את זה הרבה אבל פידבק זה באמת חשוב. לקבל פידבק חיובי נותן הרבה מוטיבציה ותחושה ששווה להשקיע, וזה נכון לכל יוטיובר, לא רק לגבי. אז תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ בדיוק בגלל זה אני נותן לך פידבקים חיוביים גם פה וגם בפייסבוק.

וגם בגלל שיש לך ערוץ מושקע עם תוכן איכותי.

ממש תודה, אני לא בטוח שאני מכיר אותך בפייסבוק (לא זכור לי "אביב גפן" בשום מקום) אבל טוב לדעת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף לך :) ההורים שלי בכלל לא היו מודעים לזה שיש . היה לנו מגאסון פעם אחת והוא נשרף אחרי 5 דקות, מגה-דרייב אולי ראיתי אצל חבר פעם, ו-SNES ראיתי בפעם הראשונה רק לפני כמה שנים. מאז קניתי SNES ואני משלים פערים, משיג את המשחקים הכי מעניינים לקונסולה ונהנה מהם בפעם הראשונה דווקא עכשיו. הם עדיין מחזיקים מעולה, וואו, איזה מכשיר ענק :)

גם ההורים שלי לא היו יודעים אילולא ה-NES אצל דוד שלי.

אגב, שרפתי ים זמן על ה-SNES אבל עם 3 משחקים בלבד - mario world, street fighter 2 turbo, aladdin. לא נתקלתי במשחקים בארץ (גם לא חיפשתי יותר מדי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...