88 מעלות ב-Core i5 2500K אחרי שעה וחצי Prime95 Small FFT's - תקין? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

88 מעלות ב-Core i5 2500K אחרי שעה וחצי Prime95 Small FFT's - תקין?

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי חם מדי,

מצד שני אצלי במערכת על אותו מעבד השתמשתי ב nh-d14 אז יכול להיות.

בכל מקרה תבדוק שהוא מורכב נכון, שיש משחה טרמית והשמארז לא מלא באבק או כבלים סבוכים שחוסמים את זרימת האוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן 1.35... זה הזמן לנקות מתח אני חושש

אני עדיין על Mind set של E4300 אם מישהו פה זוכר את המעבד הזה...

הורדתי ל-1.25. נראה אם הוא יציב על 3.6 ונמשיך משם. בלי קשר - לפרק, לשאוב, ולהחליף משחה טרמית. אני חושב שיש לי פה עדיין MX4 באיזה מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המארז, כמה מאווררים, הוא נקי?

מה הטמפ' אחרי 10-15 דקות?

לפעמים בבדיקה ארוכה כזאת אם המארז לא מאוורר מספיק האוויר החם לא יוצא כראוי ומעלה את הטמפ' של כל הרכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן 1.35... זה הזמן לנקות מתח אני חושש

אני עדיין על Mind set של E4300 אם מישהו פה זוכר את המעבד הזה...

הורדתי ל-1.25. נראה אם הוא יציב על 3.6 ונמשיך משם. בלי קשר - לפרק, לשאוב, ולהחליף משחה טרמית. אני חושב שיש לי פה עדיין MX4 באיזה מקום

אתה ממש לא צריך להוסיף מתח בשביל 3.6.

רוב הסיכויים שלא תידרש להוסיף מתח אפילו ל4 גיגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 2500K ממה לא עדין זה מעבד מעולה ועמיד לאוברקלוקינג.

אם אני זוכר נכון בזמנו הגעתי איתו מעל 4.5 יציב, שוב בעניין הטמפרטורה זה משחה טרמית טובה (אל תסתפק במשחה זולה תקנה משהו איכותי ותקרא ביקורות גם על המשחה לפני שאתה רוכש) - שים גוף טוב ותתקין אותו בכיוון הנכון של זרימת האוויר ואחד החלקים הכי חשובים שאנשים מזניחים לפעמים שלא ביודעין זה נושא זרימת אוויר במארז וסידור כבלים אצלי זה השפיע בצורה קיצונית על הטמפרטורות מספר רב של פעמים ומאז הפסקתי להתעצל (עצלן מטבעי) וכל מחשב שאני מרכיב אני דואג לעשות סידור כבלים ותכנון זרימת אוויר נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה חם מדי :)

שאלת מה הטמפרטורה המקסימלית הבטוחה, לא מה כדאי. המעבד יכול לעבוד גם מעל 100 מעלות (ב120 הוא מתפגר) אבל כשהוא מגיע ל100 הוא מתחיל להוריד את התדר כך שהטמפרטורה לא תעלה מעל 100.

ככל שטמפרטורת העבודה, המתח והתדר גבוהים יותר כך שחיקת הסיליקון תגדל ולאחר מספר שנים רוב הסיכויים שתיתקל בבעיות עם המעבד כתוצאה מכך (3-7 שנים). השאיפה היא להקטין את הבלאי ככל שניתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...