TCL M3G: סמארטפון סיני תחרותי מבית טוב - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TCL M3G: סמארטפון סיני תחרותי מבית טוב

SilentBob

Recommended Posts

ל-TCL הסינית יש סמארטפון מבוסס שבב מתומן ליבות של קוואלקום, שמתחרה ב-Mi 4i ועולה הרבה פחות ממנו

לכתבה: http://hwzone.co.il/tcl-m3g-%d7%a1%d7%9e%d7%90%d7%a8%d7%98%d7%a4%d7%95%d7%9f-%d7%a1%d7%99%d7%a0%d7%99-%d7%aa%d7%97%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%9e%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%98%d7%95%d7%91/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה ממכם, אני מתחנן. תפסיקו לפרסם את הפלאפונים האלה יום אחרי יום. וכל פעם אותו הדבר, אותם פלאפונים שאין בהם שום דבר מיוחד. בודדים הפלאפונים שבאמת יש בהם יחס עלות תועלת גבוה כמו הmeizu m1 note או הone plus one.

כל יום מפורסם פה עוד מכשיר סיני שלא מעניין אף אחד וגם לא מרשים בשום צורה ובטח ובטח שלא נותן תמורה טובה.

אז או שתפסיקו עם זה או שסוף סוף תמצאו מכשיר שבאמת שווה בדיקה, תעשו לו סקירה מקיפה אחרי שימוש יומיומי של כמה שבועות ותחזרו לפה עם סיקור.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחכתי להוסיף - כל מכשיר, לא משנה של איזה יצרנית, גם אם הוא עולה דולר 1 מסכן הוא מכשיר כושל אם יש בו 1 ג׳יגה ראם ומעבד מרובע ליבות בתדר של 1.2 ghz. זה פשוט לא מספיק ועשיתם בערך אלף כתבות לכל מיני מכשירים בסגנון, כמו המכשירים חסרי התועלת של לשוק הביניים שעולים הון תועפות ובעצם נותנים כלום ושום דבר באריזה יקרה עם תוכנה גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא יפסיקו לצערי כי הם מצאו דרך חדשה לעשות כסף (מקבלים אחוזים כשאתה קונה דרך הלינק הזה).

באמת שזה מתחיל להיות מעיק, בזמן האחרון יש פה יותר פרסומות כאלה מאשר חדשות אמיתיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה ממכם, אני מתחנן. תפסיקו לפרסם את הפלאפונים האלה יום אחרי יום. !

למרות שאני מאוד מתנגד וסולד מצורת הכתיבה שלך, עם חלק מהתוכן אני נוטה להסכים.

בלי לינקים לסקירות רציניות + סיכום מקצועי של ה-PROS/CONS לעומתץ התחרים קשה לי לראות בידיעות האלה ערך אמיתי באתר כמו HWZONE.

זאת, במיוחד בנוגע לדגמים סיניים שקשה מאוד לקבל עליהם מידע מהימן והמלצה באתר כזה היא רבת משקל (אמורה להיות).

זה חביב לפייסבווק של KSP או לכותרת ב-YNET...

כל פעם נכנס לקרוא ומוצא את עצמי תוהה מה היתה מטרת פירסום הידיעה ומה תועלתה.

לא יודע לגבי קניה דרך הלינק, אבל אם אכן מדובר ב-referral אני מצפה מצוות האתר שינהג בשקיפות בנושא ויקפיד על גילוי נאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים,

מטרת הכתבות היא להכיר לצרכנים טלפונים חדשים וזולים (מאוד) שמהווים תחליף מאוד טוב (ולפעמים כמעט זהה) לסמארטפונים באלפי שקלים. אתם יכולים לראות שהלינק הוא ללא תוכנית שותפים.

כתבות פרסומיות מתוייגות תמיד כ"כתבה פרסומית" בראש ובתחתית הכתבה. אנחנו נוהגים בשקיפות עם הקוראים שלנו.

תודה, והמשך גלישה נעימה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

מצויין.

עם זאת, אנחנו יודעים מצויין שסמארטפונים לא נמדדים לפי ה-SPEC שלהם, ובאתר רציני כמו שלנו, לא מספיק לומר

תחליף מאוד טוב (ולפעמים כמעט זהה)

אלא צריך לגבות את האמירה הזו בנתונים/סקירות - ואני אומר את זה בתור תומך נלהב של הסינים ובעלים של 2 מכשירים סיניים.

ודאי כשמדובר ביצרן סיני מדרג שני או שלישי ולא מ-3 המובילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

בנוסף למה שציינת, נתונים אודות מספר המכירות של מכשיר מסוים בסין הוא מדד לכלום. הפרופורציות שם שונות לחלוטין. להגיד דברים כמו "הספיקה להוכיח עצמה בשוק" ו-"נראה שיש על מי לסמוך מאחורי שם הדגם המוזר הזה" ללא הסבר על מה הדברים האלה מבוססים נשמע לחלוטין כמו פרסומת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני מאוד מתנגד וסולד מצורת הכתיבה שלך, עם חלק מהתוכן אני נוטה להסכים.

אתה תצטרך לסלוח לי על הכתיבה הבוטה שאני מסכים הבחלט שהיא לא במקום ודי מוגזמת, אבל כל אחד וקוראי הכתבה מבין טוב מאוד מאיפה זה נובע.

אני חבר בפורום ובאתר כבר שנים כי מבחינתי hwzone זה המקור הכי טוב שאני מכיר בעברית לסקירה של ג׳אדג׳טים וטכנולוגיה וזה ממש אבל ממש מעצבן אותי שאני כבר שבועות שלמים רואה על בסיס כמעט יומי את הכתבות חסרות התכלית והלא מקצועיות בעליל האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מה שהוא אמר.

אם זה מותג כזה אמין איך זה שאין בנמצא אף סקירה או אפילו ידיעה מאתר מערבי רציני, החברה הזו אפילו לא מופיעה ברשימת המותגים בgsmarena, והם ממש לא מתביישים מחברות סיניות גדולות כקטנות.

אני אעדיף לקנות מכשיר לא יקר מבית טוב באמת כמו הM4 Aqua למשל מאשר לשחק בהחלפות של ברזלים סיניים כל כמה חודשים.

באמת נמאס מהdummy texts האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר רע בסקירה של מוצרים משווקים אחרים, אני גם רוצה שזה יהיה קיים כי השוק גדול יותר מאפל וסמסונג ויש המון מותגים סינים מעולים. אני פשוט חושב שזה לא נכון לפרסם כ״כ הרבה מכשירים שונים עם מפרטים זהים על הנייר אבל בלי סקירה רלוונטית של אף אחד מהם. זה אתר גדול, למה אין פה סקירה של אחד המכשירים החדשים של elephone או של huawei? יש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...