המלצה למסך 23'' לפחות, שישמש לגיימינג וגם כטלויזיה עד 950 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך 23'' לפחות, שישמש לגיימינג וגם כטלויזיה עד 950 ש"ח

yoni_h

Recommended Posts

לא. אי-אפשר להעביר תמונה בין יציאת HDMI לכניסת . רק הפוך אפשר.

לP2414H יש גם כניסת DVI. אתה כן יכול להעביר עם מתאם פשוט תמונה בין יציאת הHDMI של הממיר לכניסת DVI של המסך. זה אומר שאת המחשב שלך תצטרך לחבר בDP למסך, מה שלדעתי לא בעייתי כי בכל כרטיס מודרני יש יציאת DP.

ככל שידוע לי, הממיר כן תומך בהעברת דרך כבל נוסף, במקביל לHDMI, ואתה תוכל לקבל ברמקולים שמחוברים ישירות לממיר. אל תתפוס אותי במילה, כי אישית לא ניסיתי זאת מעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מחבר את המסך למחשב ב-DP, איכות התמונה תהיה זהה ל-DVI?

והאם ניתן לחבר בין המסך למחשב באמצעות כבל שבמתחבר ב-DP למסך, והצד השני הוא DVI למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אבחר למשל במסך הבא:

http://www.tms.co.il/product/13486

יש בו יציאת אחת, ויציאת אוזניות. אם קונים מפצל יהיה ניתן לחבר גם למחשב וגם לממיר? למרות שעכשיו כשאני חושב על זה, צריך לדאוג לכניסת בכרטיס מסך לא? או שאם יש כניסה בלוח אם יהיה אפשר לחבר אליה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, די כבר להשתמש במונחים שגויים, זה כבר צורם לי. לא ברור לך שמה שיש לך במסך זה כניסות ומה שיש לך בממיר / מחשב זה יציאות? תחשוב לרגע מאיפה ולאן זורם הוידאו, וזה יהיה ברור. :)

עכשיו תחשוב שוב על השאלה שלך לגבי מפצל . הרי מה שאתה בעצם רוצה הוא לא מפצל אלא מאחד (לחבר בין שתי כניסות ליציאה אחת), וזה בעיה, כי מה בדיוק יציג המסך? איך הוא יודע איזה חלק של הסיגנל מגיע מאיזה מקור? אין לו דרך לדעת. לכן גם אם זה יעבוד בכלל, זה ידרוש ממך לכבות פיזית ואולי אף לנתק את אחד המקורות (ממיר / מחשב), אז מה הרווחת בזה?

אפשר לפתור את הבעיה באמצעות בורר אקטיבי - מאין קופסה קטנה כזו, שבה אתה בוחר את המקור הפעיל בכל זמן.

http://www.ebay.com/itm/5-PORT-HDMI-Switch-Switcher-selector-Splitter-Hub-iR-Remote-1080p-For-PS3-HDTV-/281690934928?pt=LH_DefaultDomain_186&hash=item4196168e90

לרוב המוצרים האלה עובדים סבבה, ויש גם שלט, כך שבמובן מסוים זה יכול להיות נוח יותר מאשר לקנות מסך עם כמה כניסות ולהעביר ביניהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההערה, אקח לתשומת לבי.

אני חושב שאלך על האופציה הראשונה של לחבר את המסך עם DP למחשב, ולשים מתאם DVI ל- ולחבר לממיר עם כבל . השאלה שלי היא איך ניתן לעבור ממצב מחשב למצב , הרי זה לא מסך ואין שלט שמעביר בין ערוצי AV. האם יש אופציה במסך עצמו לבחור איזה תצוגה להציג (טלויזיה/מחשב)?

תודה רבה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אופציה במסך, כמובן, אך זה דרך התפריט של המסך. בחלק מהמסכים יש גם כפתור מהיר לבחירת הכניסה (לא יודע אם בP2414H יש כזה), אך בכל מקרה צריך לעשות את זה על המסך עצמו, כי כמו שאמרת - מסכי מחשב לא באים עם שלט רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...