התלבטות בין ספקים - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין ספקים

eyazlaz

Recommended Posts

היי, אני מתלבט בין הספקים:

Seasonic X-Series 650w 80+ gold

Seasonic m12II 620w 80+ bronze

FSP Raider 650w 80+ silver

על איזה ספק אתם ממליצים?

אם אני רוכש את ה-X Series, אז זה ב-399 ש"ח, אבל הבעיה שזה יהיה מחנות אחרת ולא מזאת שבא אני מרכיב את המחשב.

הסיסוניק השני והריידר שניהם עולים בסביבות ה-360 אם אני לא טועה.

ראיתי שהסיסוניקים מדורגים מעל הריידר ברשימה של דירוג ספקים, מה אתם אומרים?

ושני הסיסוניקים מודולארים, והריידר לא.

אם אני לא טועה שני הסיסוניקים באים בגרסת ה-OEM.

הא, ונאמר לי מהחנות עצמה שבזמן האחרון הם נתקלו בדי הרבה תקלות עם ספקי ה-Seasonic שהם מכרו.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הx הכי איכותי אחר"כ הm12ii

אחר"כ הraider.

אם הx ב399 אפילו אחריות ל3 שנים הייתי לוקח אותו בלי לחשוב

פעמיים. הוא בא bulk במחיר הזה.

כן, גם אני די רוצה לקחת אותו, הבעיה היא שאין אותו כרגע בחנות שממנה אני רוכש את המחשב, ולקנות רק ספק בחנות ההיא ואת שאר המחשב בחנות השנייה זה קצת מסרבל לא?

ומהחנות נאמר לי שבזמן האחרון יש להם די הרבה בעיות עם ספקי OEM ו-Bulk של סיסוניק, מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עובד בחנות אין לי מה להגיד על זה, בגדול bulk זה אותו ספק עם אריזה יותר פשוטה או בלי אריזה וחוברות ואחריות מופחתת.

אוקיי, תודה, מה-X-Series אני כנראה ארד, למרות שאני הייתי מעדיף אותו, פשוט כי כרגע אין אותו לחנות ממנה אני רוצה לקנות את המחשב.

יש הבדל גדול בין ה-M12II ל-Raider 650 לדעתך?

נתקלתי גם במושג ready PSU, שהריידר תומך בזה לאומת הM12II שכנראה לא, (רק גרסאת ה-M12II 650 EVO תומכת אם אני לא טועה, לא ה-M12II 620w).

מה אתה אומר על כל הסיפור עם ה- ready?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על חסכון של וואטים בודדים במצב שינה, תחליט כמה זה חשוב לך. 2 הספקים הם group regulated עם הספק גדול יחסית, זה אומר שאם מסילה אחת בזרם גבוהה יחסית לשניה, המתח נהיה פחות יציב, מהבחינה (הכלל אצבע אומר שלא רצוי ספקים כאלה מעל 500-550W, מהבחינה הזאת אני מעריך שזה לא משנה לך במידה ואתה לא עובר את סביבות ה450W. (ערך משוער צריך לראות ביקורות). המאוורר והקבלים של הss יותר איכותיים הפלטפורמה שלו בשימוש שנים רבות. fsp גם יצרנית עם הרבה נסיון נחשבת לא יודע אם בצדק לטובה בעיקר בספקים בסיסיים, הריידר עם נצילות גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על חסכון של וואטים בודדים במצב שינה, תחליט כמה זה חשוב לך. 2 הספקים הם group regulated עם הספק גדול יחסית, זה אומר שאם מסילה אחת בזרם גבוהה יחסית לשניה, המתח נהיה פחות יציב, מהבחינה (הכלל אצבע אומר שלא רצוי ספקים כאלה מעל 500-550W, מהבחינה הזאת אני מעריך שזה לא משנה לך במידה ואתה לא עובר את סביבות ה450W. (ערך משוער צריך לראות ביקורות). המאוורר והקבלים של הss יותר איכותיים הפלטפורמה שלו בשימוש שנים רבות. fsp גם יצרנית עם הרבה נסיון נחשבת לא יודע אם בצדק לטובה בעיקר בספקים בסיסיים, הריידר עם נצילות גבוהה יותר.

אם, יכול להיות שאעבור את ה-450w, לא יודע.

I7 4790K ׁׁ(אולי עם איזה OC).

ועוד כל מיני.

בכל מקרה, מה שראיתי בנוגע ל- ready זה שיש מצב שינה חדש למעבדים בו הצריכה שלהם כל כך נמוכה, שהמערכת הגנת מתחים של הספק עלולה להכנס לפעולה, מה שיצריך Restart של המחשב ושל ספק הכוח.

מה אתה יודע על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...