פרק חדש באולדסקול - האורגים: המשחק המדהים שתורגם כולו לעברית ב-1991 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרק חדש באולדסקול - האורגים: המשחק המדהים שתורגם כולו לעברית ב-1991

אולדסקול

Recommended Posts

אהבתי מאוד את המשחק הזה, אבל... מכל המשחקים של לוקאס אהבתי במיוחד את המשחק "The Dig".

המשחק הראשון שלי על מחשב המקינטוש.

חבל שלא מחדשים היום את המשחקים המדהימים האלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי מאוד את המשחק הזה, אבל... מכל המשחקים של לוקאס אהבתי במיוחד את המשחק "The Dig".

המשחק הראשון שלי על מחשב המקינטוש.

חבל שלא מחדשים היום את המשחקים המדהימים האלו...

שמעתי עליו הרבה אבל לא יצא לי לשחק. הצצתי בסרטון ואני חייב להגיד שזה נראה פשוט מדהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש גרסה מקורית של המשחק :)

אני זוכר שבאיזה שנת 2000 הייתי צריך למצוא חבר שיש לו עדיין כונן 5.25 כדי להעתיק את המשחק לדיסקט 3.5.

כל הכבוד! שמור עליה מכל משמר. אם פעם תרצה להפטר מזה, צור קשר - העיקר לא לזרוק!

גם לי יש כמה כונני 5.25. אפילו עובדים. חסר לי כבל IDE שמתאים, אבל אני מניח שאמצא בקרוב. למרבה המזל עוד לא קיבלתי דיסקט שחסר ב"מסע אל העבר", אחרת הייתי מודאג.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני זוכר בעיקר את הסוף ההזוי.

הסוף לדעתי ממש יפה, במיוחד איך שהנפישו את זה. גאוני.

יש לציין שהמשחק תוכנן להיות חלק מטרילוגיה והסוף לא באמת עונה על סוף הסיפור - אבל אם יש לך דמיון מספיק מפותח תוכל להשלים לבד את הפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת אוף טופיק - עוד מעט ארכוש את קומנדר קין עבור הילד שלי (הוא מתקרב לגיל 7 וממש נהנה ממשחקי מחשב) <br>אני חושב שזה יהיה ממש מדהים לראות אותו משחק באותם משחקים שאני שיחקתי<br><br>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שאתה עושה את זה יותר בשבילך ;)

המשחקים האלה מתסכלים משהו, אני יודע שלי אין סבלנות לשחק אותם בגילי הנוכחי.

מדהים אותי שהיינו צריכים לסיים פעם משחקים בישיבה אחת (כשלא היו שמירות) למשל במגסון או במגדרייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...