אעריך מאוד את העזרה שלכם בבחירת hard disck חיצוני 2TB ההתלבטות בין שלושה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אעריך מאוד את העזרה שלכם בבחירת hard disck חיצוני 2TB ההתלבטות בין שלושה

Chlomi Zaguri

תבחרו את ההמלצה שלכם  

5 הצבעות

1. 1. תבחרו את ההמלצה שלכם

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

הראשון SEAGATE מסדרת Slim Backup Plus דגם STDR2000200 . במחיר 414 (אחרי כל הנחה אפשרית. וואלה שופס) שנתיים אחריות

מה שיערער אותי בו זה שהוא מורכב מהארד דיסק של סמסונג

שני

tracend StoreJet 25M3. במחיר 428 (ksp אילת) 3 שנים אחריות

פה גם מדובר בהארד דיסק של סמסונג עם תוספת של כל מיני בולמי זעזועים

שלישי

wd My Passport Ultra שלוש שנים אחריות

(479 ksp אילת)

שהוא היחיד שמגיע עם הארד דיסק של WD

כולם גודל 2.5 כולם 3 הפרמטרים שהלכתי לפיהם איכות בניה ,אמינות המוצר והחברה , ביצועים ,מחיר הוגן למוצר

מטרת ההרד דיסק בעיקר לאיחסון של חומר לימוד (אני סטודנט), וכל החיים הדיגיטליים (סרטים וכו")

תודה רבה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית, לי יש ניסיון טוב עם WD וחרא ניסיון עם סיגייט.

לגבי הפרמטרים שהלכת עליהם - טעות אחת גדולה, ואסביר:

אמינות - כל הדיסקים החיצוניים בנויים מהרכיבים הכי פשוטים וזולים, ולכן אף אחד מהם אינו בעל אמינות גבוהה ביחס למוצרים אחרים של אותה חברה. מעבר לזאת, תקלה בד"כ יש בכונן ולא בבקר, ההבדל באחוז התקלות בין החברות אינו גבוה, ולאף חברה אין 0% תקלות. ז"א שלא ניתן לצפות מראש מתי הדיסק ילך ומאיזה תקלה יסבול

אמינות החברה - שלושתן אמינות וקיימות שנים בשוק, ועם זאת כ"א מהן יכולה להעלם מחר מהשוק. מה שחשוב זה החנות שממנה תקנה את המוצר, שתהיה מוכנה להחליף לך בתקופת האחריות ולא תזרוק אותך ליבואן. כאן, לדעתי האישית והסוביקטיבית בלבד, KSP נופלת.

ביצועים - זה דיסק חיצוני, אין כל משמעות לביצועים, ומן הסתם הם נמוכים ביחס לדיסק פנימי או .

אם אתה הולך לאחסן עליו את "כל החיים הדיגיטלים" שלך עדיף לך לשלם לשרות ענן נורמלי ולא להסתמך על דיסק שיכול להתרסק ללא כל התראה מראש ביחד עם "כל החיים הדיגיטלים".

עפ"י הדרישות שלך אני באמת לא מבין למה לך דיסק חיצוני. לאחסון חומר עדיף ענן ודיסק פנימי איכותי. אם כמויות החומר גדולות אז NAS.

אם אתה מאחסן חומר לימוד וצריך את הניידות שלו עדיף flash drive איכותי.

דיסק חיצוני יכול לשמש למטרה מובהקת אחת בלבד - אתה נוסע למקום ללא המחשב שלך וצריך גישה לחומר (קבצים, סרטים, וכו') בנפח גדול (ש-flash drive לא יכול לספק) במקום בו אין לך גישה לרשת/הגישה לרשת איטית וכד'.

לכל שאר המטרות דיסק חיצוני אינו הפתרון - הוא אינו פתרון לגיבוי (אלא יכול לשמש כחלק מתוכנית גיבוי כללית), הוא אינו פתרון לאחסון עם גישה מתמדת (עם אמינות וביצועים נמוכים לא מומלץ להשתמש בו ככונן ממנו קוראים ואליו כותבים מידע באופן מתמיד ורציף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

moranhoresh

אני מעדיף שלא להעלות דברים אישיים לעננים למינהם

ההארד דיסק אמור לשמש כגיבוי של הגיבוי של הגיבוי (מחשב ==> הארד דיסק ישן יחסית (6 שנים ללא תקלה של iomega לאחרונה התחיל לזייף טיפה) ==> ואז החדש (המדובר כרגע)

מההיכרות שלך מה בכל זאת אתה ממליץ מהרשימה (וגם משהו שלא מופיע ברשימה)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם דיסקים טובים. אין משמעות לרעה בכך שהדיסק הפנימי של .

אישית קונה ונהנה מWD. אבל שים לב כפי שאמרו שבמקרה של בעיה בבקר לא תהיה גישה לדיסק, בשונה מהשאר בהם אתה פשוט יכול להחליף.

בנוסף יש ל-WD הצפנה המופעלת כברירת מחדל, מה שאומר שלא תוכל לשחזר את החומר במקרה של תקלה בה יצטרכו לשחזר את החומר ישירות מהפלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלומי, אין הבדל בין הדיסקים החיצוניים, רק מחיר וצורת חיבור למחשב. כולם זבל באותה מידה.

במקרה שלך, אני מקווה שהדיסקים לא באותו מקום, אחרת שריפה/רעידת אדמה/בניית פלקל וכד' והלך כל החומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד יותר מבולבל מאשר היתי בהתחלה חחחחחחח

לסיכומו של דיון לא משנה מה לקנות תרנו אותי אם אני טועה

אני חושב שאלך על ה WD בגלל שיש לו שנה אחריות יותר מסיגייט וגם זה חברה יחסית מוכרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על הסיגייט.

הוא והWD ממש קרובים בביצועים עם יתרון קטן לטובת הסיגייט.

הסיגייט קטן יותר פיזית.

היתרון הכי גדול של הסיגייט זה שהוא לא מולחם למתאם שלו,ככה שאם אי פעם תרצה לחבר אותו למחשב, או נייח,באופן קבוע,תוכללעשות את זה וגם להנות ממהירות גבוהה יותר.

הסיגייט גם זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה, על אילו הנחות אתה מדבר שמורידות את המחיר ל414 שקלים? הוא כרגע במחיר 529 שקלים.

אני כנראה אקנה אותו במחיר הזה,אני צריך כונן חיצוני והמחיר הזה קרוב מאוד למחיר בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דגשים

כונני סמסונג הם מצויינים, אין יל מושג מאיפה לך סיבה לציין את העובדה שכונן פנימי בחיצוניים של סמסונג כחסרון

Passport עם בקר מולחם, ללא SATA לכן שחזור מידע יהיה סיוט כמעט בלתי אפשרי, מומלץ להתרחק ממנו.

בעקרון זה פשוט לא משנה איזה כונן תקח מהשניים שנותרו. יש לי ניסיון טוב עם כל ה3, גם כונן סמסונג, גם טרנסד וגם . אבל בולמי הזעזועים הם תוספת מצוינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...