מצלמת DSLR זולה - בעיקר לטיולים בחו"ל - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמת DSLR זולה - בעיקר לטיולים בחו"ל

xtract1

Recommended Posts

אז, אני חושב שאולי הגיע הזמן להשקיע במצלמה טובה.

בגדול, בהתחלה חשבתי בכלל ללכת על ה-RX100 על גרסותיה השונות, אך אפילו הגרסא הראשונה יקרה, ושלא נדבר על השלישית.

ואז התחלתי לחשוב - אולי יש משהו יותר איכותי בתקציב, והגעתי ל-DSLR.

אין לי כמעט שום ניסיון/ידע במצלמות והיום יש לנו, אם אני לא טועה בדגם, פוג'י פיינפיקס S1800.

אוסיף רק שאין לי כוונה ללמוד ולהתמקצע בתחום והכוונה היא ממש לכוון ולצלם, שהמצלמה תהיה אוטומטית ו"תחליט" לבד ככל הניתן כך שבסוף תצא תמונה טובה.

א. אשמח לדעת אם בכלל אראה שיפור, בהתחשב בכל מה שרשמתי לעיל, באיכות התמונה שבכלל מצדיקה קנייה של מצלמה חדשה. אני סה"כ צופה בתמונות במחשב הביתי ואין שום כוונה לעשות איתן משהו נוסף/אחר.

ב. אם כן - האם המצלמה שמצורפת בלינק טובה? (היא מגיעה גם עם עדשה, קחו בחשבון)

http://www.mdk.co.il/%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%A8%D7%A4%D7%9C%D7%A7%D7%A1-SLR/%D7%9C%D7%A4%D7%99_%D7%A7%D7%98%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94/slr/canon-eos-1200d-18-55-slr-mdk.html#.VWdyZFWqpBc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, לפי התיאור שלך - לא הייתי הולך על DSLR בכלל.

יקר, התעסקות ולא תפיק ממנה רבע מהיכולות שלה.

מה טווח המחירים? דגש על וידאו? איןן ממש טעם ב-RAW, נכון?

מה לגבי ZOOM? מה נדרש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר הערות שיבהירו לך את הנושא:

הדבר העיקרי במצלמות DSLR זה לא רק גודל גוף המצלמה, אלא השקעה כספית לא קטנה במגוון עדשות, ע"מ למקסם את איכות הצילום, פלאש חיצוני, פילטרים ועוד. מדובר על הוצאה של אלפי שקלים

בנוסף, לשאת עימך את הציוד זה לא דבר קטן, מדובר על עוד משקל ועוד תיק צד, ובנסיעה לחו"ל אתה צריך להסחב עם עוד תיק, ולשאת על עצמך בטיולים עוד משקל. תחשוב טוב אם אתה בנוי לזה

היתרון הגדול של מצלמות DSLR, מעבר לאיכות התמונה ויכולת העיבוד של תמונות RAW, היא היכולת לצלם במגוון מצבים מאתגרים כמו חושך, ימים מאד בהירים, מרחק גדול מיעד הצילום. אם אתה לא נתקל במצבים האלו חבל לך על ההשקעה.

לצורך העניין, אני לוקח איתי לטיולים משפחתיים לחו"ל מצלמת DSLR, אבל זה בגלל שממילא אני "נסחב" עם ילדים והתיקים שלהם, כך שתמיד ניתן להכניס את ציוד המצלמה לאחד התיקים. בנסיעות לבד לחו"ל אני משתמש במצלמת הטלפון הנייד.

אם אתה רוצה מצלמה קצת יותר איכותית מהנייד, הייתי ממליץ על מצלמת POCKET, אבל שבאמת נכנסת לך לכיס בקלות וקל להסתובב איתה.

מצ"ב לינק: http://www.dpreview.com/articles/6657172030/high-end-pocketable-compacts-2014-roundup?utm_campaign=internal-link&utm_source=mainmenu&utm_medium=text&ref=mainmenu

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם,

בהמשך לפוסט,

אני מחפש גם לקנות זולה לטיולים. ה

תקציב עד 2000 שקל. 

אנחנו טסים לתאילנד אז בעיקר הצילומים יהיו צילומי טבע - חשוב שתהיה אפשרות להוסיף SD-CARD ואם אפשר שהמצלמה תהיה עמידה למים. 

מה דעתכם? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בטיול לתאילנד מצלמה גדולה זה בעיקר מציק. בימינו אפשר לקנות S6 במחיר דומה למצלמות הפשוטות שיספק איכות תמונה בסדר גמור וישפר משמעותית את חווית הטיול, לדעתי.

אני הייתי בתאילנד עם DSLR. זה לא תענוג גדול להיסחב עם גדולה (ועדשות נוספות?) בטיולים, בטח שלא כשמעורבים מים בעניין (ויש הרבה מים בתאילנד..) - על טלפון קטן אפשר להגן אפילו בשקית פשוטה, על גדולה קצת פחות.

וגם כשהולכים למסיבות בלילה אז מצד אחד להיסחב עם גדולה זה מוזר רצח ומצד שני להשאיר אותה בחדר זה פחד אלוהים.

לגבי הפוסט המקורי - בלי קשר לכן טיול לא טיול - אתה לא תמצא שום DSLR במחירים כאלה שיתן לך איזשהו משהו מעבר למצלמת P&S פשוטה / טלפון סלולרי מהדור הנוכחי.

ה-1200D היא המצלמה הכי זולה והכי פשוטה שקיימת בשוק (והיא פח זבל) וכשמצרפים אליה עדשת קיט 18-55 (שהיא פח זבל עוד יותר גדול) מקבלים דרך ממש מוזרה לבזבז 1300 שקל. אתה לא תקבל מהמצלמה ומהעדשה הזאת שום דבר שלא תוכל לקבל ממצלמה P&S פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...