לא מוצא את - intel hd graphics - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מוצא את - intel hd graphics

dog

Recommended Posts

בשל בעיה שיש לי ( מסך נהיה שחור אחת לכמה זמן ולא מגיב לכלום- המחשב והמסך עובדים) חרשתי כבר לא מעט פורומים ולא מצאתי עדיין פתרון.

ניסיתי לעשות כמה פעולות שהוצעו לצמצם סיבות לכך.

אחת מהן הייתה להתקין דרייבר ישן יותר לכרטיס ה- amd 7700 שלי.

זה לא עזר.

על מנת לבדוק אם זו בעיה במסך, או משהו שמתנגש עם כרטיס המסך של amd או הדרייבר שלו ומערכת ההפעלה (התחיל רק כשעברתי מוינדוס 7 ל 8.1 ) , אני מנסה לעבוד זמן מה עם הכרטיס המובנה על המעבד.

לא מצליח למצוא אותו. כשאני מנטרל את הכרטיס החיצוני, אני רואה רק את הדרייבר הבסיסי של מייקרוסופט.

ניסיתי להתקין דרייבר של המתאים אך זה מוציא לי הודעה שהמחשב לא עונה על דרישות הסף לכך.

כשהגדרתי בביוס שיעבוד קבוע הכרטיס המובנה , זה העלה מסך שחור.

כרגע עשיתי disable לדרייבר של amd.

לא יודע על מה המחשב עובד עכשיו , אבל הוא מאפשר רזולוציה מרבית של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח, אבל ניסיתי עכשיו גם עם הראשון וזה מוציא הודעה זהה.

ממה שקראתי, עוד לפני התקנת הדרייבר, צריכים לראות בכלל את hd graphics על המחשב, לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מפגר.

הבנתי באמת בשלב מסוים שאני צריך לחבר את המסך ליציאה של הלוח , במקום זאת של הכרטיס החיצוני.

לפני כן הגדרתי בביוס שיפעיל באופן קבוע את הכרטיס המובנה.

כשאני עושה את זה ומפעיל את המחשב, אני מקבל מסך שחור, ללא כלום.

ב device manager מופיע רק הדרייבר של amd אין כל זכר ל .

בביוס יש לי שתי אפשרויות.

אחת- להפעיל את המובנה רק כשלא מחובר כרטיס חיצוני.

השני- להפעיל את המובנה קבוע

בוא נשאל משהו אחר.

אני הרי עושה את כל זה רק על מנת לבדוק אם בעיית המסך השחור שמתרחשת מידי פעם, היא לא בגלל איזו התנגשות בין כרטיס המס או הדרייבר שלו עם מע' ההפעלה.

יש לכם אולי רעיון אחר לזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת מורכב, כי מדובר בכרטיס די גדול ( פאסיבי) והוא יושב גם די צמוד לקירור פאסיבי שיש לי על המעבד, אותו אצטרך לפרק.

אבל מכיוון שאני לא מתכוון לעבוד בקביעות עם הכרטיס של , זו רק בדיקה לנטרל סיבות לתקלה, אני שואל מה קורה בדיוק במצב שאני נמצא בו עכשיו כשהדרייבר של הכרטיס החיצוני במצב disable ?

האם לצורך הבדיקה שאני רוצה לעשות זה לא מספיק ?

לא ברור לי גם איך המסך מגיע לרזולוציה המרבית שלו 1920x1080. כשקודם, כאשר הסרתי לגמרי את הדרייבר החיצוני, זה לא הצליח להגיע לזה עם הדרייבר הגרפי הבסיסי של מייקרוסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...