מפרט מחשב לעריכת וידיאו מתקדמת - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב לעריכת וידיאו מתקדמת

Algrably

Recommended Posts

היי,

מצורפת תמונה של מפרט מחשב המיועד לעריכת וידיאו מתקדמת בעזרת AVID Media Composer ו-Adobe After Effects.

אשמח אם תחוו דעתכם לגבי המפרט, ותייעצו לגבי דברים להוסיף \ להשמיט

1. התקציב המקסימלי - 7.5k

א) המטרה לנסות לחסוך.

ב) במידת הצורך - ניתן לחרוג מהתקציב 0.5k

2. שימושי המחשב - עריכת וידאו.

א) Avid Media Composer - שימוש תדיר (כרגע לא פרנסה)

Adobe After Effects - לעתים (עבודות פשוטות)

- הרזולוציה הטבעית של המסך שיחובר למחשב - 1920x1080x2, שני מסכי 21"/21.5"

- הגדרות גרפיות להן מיועד המחשב - גבוהות

3. ציוד הקפי - מקלדת פשוטה ונוחה, לא קריטי.

4. אין צורך לכלול במפרט תוכנה או רמקולים.

5. יהיה נחמד אם המערכת תהיה שקטה (6, אני מניח?)

6. לא מתוכנן o/c.

7. יש צורך לכלול הרכבת מחשב בחנות

8. העדפה לחנות אחת לכל הרכיבים, שרון/מרכז.

9. קניית המחשב בחודש הקרוב.

10. אין בקשות מיוחדות.

11. אפשרות עתידית ל-RAID (אין לי מושג מה זה מצריך) ולשדרוג .

12. הערות נוספות - חשוב שהעבודה תעבור יחסית חלק, אבל אין לי בעיה אם אקספורטים/רינדורים יקחו זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך הכל 6248 שח

מעבד I7 4790(אפשרות להוסיף עוד 200 שח למעבד בעל מכפלה פתוחה לOC,למרות שלא מתוכנן OC המעבד מגיע עם תדר מעט גבוה יותר 4.0GHZ בשביל תוספת 200 שח-יכול לתת טיפה יותר כוח עיבוד לא שינוי גדול)

16GB זכרון של קינגסטון (אפשרות לשדרוג בעתיד של עוד 16GB)

לוח אם עם 8 חיבורי סאטה(למבט לעתיד לשדרוג ---הוספת כונני סאטה נוספים וSSD+אפשרות לעשות רייד)

כ.מסך-960 (אני מתלבט לגבי ה970,הוא נכנס בתקציב אבל מכיווןשאני מבין שלא מתבצע כרגע עריכות מורכבות אז אפשר ללכת על ה960 בראש שקט)

מארז H2 של NZXT -בחרתי בו כי לאחרוננה בניתי HTPC וחיפשתי מארז שקט-יש בו מקום ל 6 כוננים/SSD+

מקום לכונן DVD

ספק כוח 650W של סיסוניק-ייתכן טיפה אובר קיל-אבל בראייה לעתיד הוא נותן 8 חיבורי סאטה ומספיק כוח אם תבחר ב970

כוניים קשיחים/SSD

---כונן מערכת 250 GB של קרושיאל,ניתן ללכת גם על כונן 128GB ולהסתדר אחלה איתו אבל עם המחירים שיורדים שווה ללכת על כונן גדול יותר שיייתן טיפה יותר מרחב נשימה(במיוחד עם אתה מתקין תוכנות רבות)

קשיח לאחסון קבצי מדיה-הבלאק שבחרת הוא כונן עם ביצועים נחותים יותר מהדגם של סיגייט הנל-כמו כן הסיגיט זול יותר ומרעיש פחות-והכי חשוב הסיגייט 3 טרה כשהבלאק 2טרה

---כונן טרה של סיגייט שישימש ככונן רנדורים/קאשינג של תוכנות/אקספורטים-(כדאי להפריד את קבצי המדיה שאתה עובד עליהם מקבצי הרנדורים כדי לא להתקל בצוואר בקבוק בעת העריכה מה שיאריך את זמן העבודה-נכון שכתבת שזמן רנדורים פחות קריטי אבל תמורת השקעה יחסית לא כבוהה כספית התמורה בזמן העבודה היא שווה את זה

בפוסט הראשון יש מסכי מחשב שששמת אבל לא רשמת כלום בשאלון-האם יש צורך בהם כי אם כן צריך לחשוב מחדש על כל המפרט ביחד עם השקלול של המסכים(שני מסכים זו השקע של 2000 שח לפחות לדעתי-אם מדובר במסך איכותי עם פאנל IPS עד גודל 24)

עריכה---שכחתי לשים כונן (אז זה עוד 100 שח למחיר הסופי)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...