חייב לאכול גלוטן בליל הסדר, טיפול של אברבמסון ילך לאיבוד? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב לאכול גלוטן בליל הסדר, טיפול של אברבמסון ילך לאיבוד?

naki

Recommended Posts

התחלתי טיפול באברהמסון, ואכן יש תוצאות.. למי שלא מכיר, אסור לצרוך בכלל סוכר וגלוטן, אפילו לא גרם.. בליל פסח חייב לאכול מצות, ולא מצאתי מצה ללא גלוטן שתואמת את המנהג שלנו.. אז אני אוכל מצה רגילה. אני צריך לאכול בערך 250 גרם מצה בליל הסדר. האכילה החד פעמית הזאת תהרוס לי את כל הטיפול? מישהו שעשה גם ויודע איך זה? תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפול אנרגטי שגורם לדיכוי רצון לאכול גלוטן וסוכר. הרכבת תפריט נטול גגלוטן וסוכר לחלוטין, עד רמת הגרם.. כל דבר מתועש שיש בו גלוטן או סוכר אסור לנגוע, שזה רוב הדברים... בחודש הראשון מוגבלים יותר, אאחרכך אפשר עוד קצת דברים וזה עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצווה מהתורה לאכול שיעור של 4 כזית מצה, כזית = 40 גרם בערך.. בגלל שזה מצווה מהתורה אני לא לוקח סיכון. צריך גם לאכול מצה עבודת יד, שהקמח שלה שמור משעת קצירה.. לא קיים דבר כזה ללא גלוטן, רק מצת מכונה

- - - תגובה אוחדה: - - -

לגבי ההשפעה, אני חושב שאתה צודק לחלוטין.. אתה גם משאיר שם 2400 ש"ח, על טיפול חד פעמי של 10 דקות, ותמיכה טלפונית רציפה.. משם כל הקניות של האוכל על חשבונך.. אבל על נתוני ההצלחה אין עוררין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע גם אני נמע מסוכר וגלוטן אבל מטעם של דיאטת פליאו (דיאטת האדם הקדמון ) חפש על זה ...

בסדר אני בכלל לא נוגע במצות או שטיות אחרות רק בשר וירקות

בשם המסורת לא הייתה שובר את זה. אבל אני לא אתה, אם אתה ממש חייב שבור חתיכה ותוכל תגיד למשפחת ולעצמך שיצאתה ידי חובה.

בכול אופן אני חושב שאתה במקום טוב בחיים בלי סוכר וגלוטן אבל אם תכנס לדף של הדיאטה הזו בפייסבוק תבין גם למה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שגלוטן וסוכר זה רעל.. רק עכשיו כשאני נגמל מזה אני מבין עד כמה זה מזיק.. כשחושבים על זה.. איך כל השנים לא הבינו שהמזון הכי בסיסי של האדם, הלחם.. מאוד לא בריא? מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומלח ושומן צימחי מעובד (שמן סויה ומרגרינה) ובכלל דגנים כן שיקרו לנו כדי לקצור רווח על מוצרים זולים וכנראה שיש איפה שהוא גם מזימה כדי לממכור לנו סטטנים (חומר להודרת לחץ דם )

שב בסדר ותוכל סטייק או שוק טלה טוב עם מלא שומן ולא צריך את כל המזון המעובד הזה

ד"א גם עוף עדיף שלא גדל בתנאים נוראים ומלא באנטיביוקה

יכול להמליץ לך על שמן קוקוס וחמאה

(עדיף גאספאד ) שמנת 28 אחוז שומן מן החיי אגוזים (לא בוטנים) יכול לחפור לך על יותר הסברים מעדיף שלא כנס תחקור תחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יש מצות בלי גלוטן, מאוד יקרות אבל יש חיה כזאת, הבנתי שמיבאים אותם לארץ כדי לך לברר שוב.

ב. מקסימום תלך אחר כך לעוד טיפול, בשנה הראשונה הטיפולים הם בחינם, תבדוק את זה ליתר ביטחון (למרות שאמרה לי את זה מישהי שעושה את הדיאטה של אברמסון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהי שאני מכיר (מקרוב) אוכלת כל שבת, כל סעודה, כזית לחם (בעיקר מלא), וזה לא הרס לה את הטיפול , אולי היא לא יורדת בדיוק כמו שהיא רוצה, אבל זה גם לא הרס לה את הטיפול.

אבל אולי זה קשור לאופי, אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אוכל וזה לא הורס לך, אז מה הבעיה?

חוץ מזה, השנה בכל מקרה יש לך טיפולים בחינם, תנסה לאכול ותראה מה ההשפעה, אם זה הורס - לך לעוד טיפול ותחשוב מה לעשות שנה הבאה, אם זה לא מפריע - טוב מאוד.

בכל מקרה אני לא חושב שיש סיבה לנסות למצוא עכשיו פתרון לשנה הבאה גם בגלל שיכול להיות שאין בעיה גם בגלל שסביר להניח ששנה הבאה לא תזכור מה הפיתרון (אני לפחות הייתי שוכח) וגם בגלל שיכול להיות ששנה הבאה יהיו פתרונות חדשים וכל העבודה עכשיו תהיה כבר לא רלוונטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...