ערב רווקות - מיקום - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערב רווקות - מיקום

Stingray

Recommended Posts

יש מקומות מתאימים בול למסיבות קטנות.

עם חדרים מעוצבים בספות נוחות.

מערכת סאונד עם IPHONE או משהו בו יש PLAYLISTS בכל הסגנונות.

אפשר עם קריאוקי, אפשר בלי... מה שרוצים.

משהו כמו 180 שקל לאדם לשעתיים אאל"ט.

כולל חטיפים ואוכל ושתיה חריפה ללא הגבלה.

מישהו ידאג שהשולחן תמיד יהיה מלא.

http://hadarok.com/2013/08/29/me-on-the-mic-%D7%A2%D7%A8%D7%91-%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%A7%D7%99-%D7%91%D7%9C%D7%AA%D7%99-%D7%A0%D7%A9%D7%9B%D7%97/

http://www.mako.co.il/study-career-career/articles/Article-e4f5ea144d94b41006.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה מצאתי כמה וילות מאוד נחמדות באילת. תחפשי בגוגל וילות באילת.

יש הרבה סגנונות, גדלים, עיצובים, מחירים.

החיסרון הוא שאתן צריכות לארגן את המסיבה עצמה.

תפאורות, אוכל, שתיה, חשפנים וכו' וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בעצם יש כאלה שכן שרוצים להרגיש שהם אמריקאים ולעשות אסימילאקרה למה שהם רואים בהולוויד.

אני מכיר גם זוג שהגבר טס לחו"ל לעבודה האישה אורזת לו קונדומים בשביל הזונות. כל אחד ומה שמתאים לו.

עריכה: רק אל תהיה אידיוט שמצד אחד מתלונן שהנישואים משעממים ומצד שני לא מסוגל להיות יצרתי ולחיות בזוגויות פתוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בעצם יש כאלה שכן שרוצים להרגיש שהם אמריקאים ולעשות אסימילאקרה למה שהם רואים בהולוויד.

אני מכיר גם זוג שהגבר טס לחו"ל לעבודה האישה אורזת לו קונדומים בשביל הזונות. כל אחד ומה שמתאים לו..

עריכה: רק אל תהיה אידיוט שמצד אחד מתלונן שהנישואים משעממים ומצד שני לא מסוגל להיות יצרתי ולחיות בזוגויות פתוחה.

חחחח מה אתה קשור עכשיו עם הביאוסים שלך??

מישהו אמר שחשפנים זה חובה?

גם אצל גברים לא כולם מזמינים חשפנית.

אם אתה לא סומך על אישתך מספיק כדי לתת לה לעשות מה שהיא רוצה במסיבה שלה, אל תתחתן איתה.

ככה אני רואה את זה (אני לא נשוי)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך, ועובדה שהרבה גברים מתחתנים עם נשים ולא רואים את הסימני אזהרה(כנ"ל נשים שלא רואות את הסימני אזהרה מצד גברים).

עריכה: אם מישהי רוצה להזמין חשפנים למסיבת רווקות זה סימן טוב שעדיף לך שתתחתן עם החשפן מאשר איתך.

לא רוצה להיות הכלבלב הטוב שמתחתנים איתו רק בשביל שמישהי שהסיפק לה הבילויים ועכשיו היא החליטה שבא לה ילדים אז היא צריכה מישהו יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...