כש-SSD רגיל לא מספיק: ה-HyperX Predator PCIe של קינגסטון בדרכו אל החנויות - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כש-SSD רגיל לא מספיק: ה-HyperX Predator PCIe של קינגסטון בדרכו אל החנויות

SilentBob

Recommended Posts

כונן ה-SSD החדש של החברה האמריקאית הוא בין הראשונים שמביאים את בשורת ה-PCI-Express לשוק הביצועים והגיימינג הביתי. סנונית ראשונה לפני הסערה הגדולה?

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%9b%d7%a9-ssd-%d7%a8%d7%92%d7%99%d7%9c-%d7%9c%d7%90-%d7%9e%d7%a1%d7%a4%d7%99%d7%a7-%d7%94-hyperx-predator-pcie-%d7%a9%d7%9c-%d7%a7%d7%99%d7%a0%d7%92%d7%a1%d7%98%d7%95%d7%9f-%d7%91%d7%93%d7%a8/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מודעים לזה שהמחירים של הM2 נמצא במחיר של הSSD הרגיל נכון? המחיר ממש מוגזם היום אפשר לקנות 256GB ב113$ ו500GB ב230$ מחברות כמו Transcend וsamsung.

אז לא הייתי קורה למחירים האלה מהפכנים בכלל אלה over priced... נא לעשות מחקר לפני שמפרסמים שטויות כרגיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מנסה להסביר לך את ההבדל בין כונן בממשק M.2 שעדיין מבוסס על בקר SATA סטנדרטי שמגביל אותו בהתאם, לבין כונן בממשק M.2 עם בקר ייעודי שיודע לנצל את התקן בצורה משמעותית, אבל לפי הזלזול בתגובה שלך אני בטוח שאתה נורא חכם ומבין אז כנראה שאיו לי מה לטרוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

silentbob אולי במקום להיות פלצן תסביר לי שגם אני אלמד דברים חדשים? אולי במקום להתנסות מעלי תשלח לינק לעוד מידע? או שאולי תלמד להיות בן אדם...

אני תמיד שמח ללמוד דברים חדשים ואני מבין שטעיתי פה אבל לפחות אני יודע דבר אחד אני לא הייתי משפיל פניו של בן אדם ברבים במקום ללמד אותו דברים חדשים.

ובכל מקרה המחיר לא חדש כי יש הרבה כוננים כאלה (עם pci) באותו מחיר או 40-50 דולר פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

יש שני סוגי SSD שמובססים על M.2: אחד עם בקר SATA 6GB/S שזה שקול לחיבור כונן SSD 2.5" בכבל SATA, והשני הוא PCIE שמנצל את ה PCIE LANES - בקר בלוח האם המקורב יותר למעבד ולזכרון הRAM ונחשב להכי מהיר במחשב הביתי ולכן סוג זה מגיע למהירות של 10GB/S. בנוסף לשני אלו יש הבדלים בגודל הפיזי שלהם (הנפוץ הוא 2280 - רוחב: 22 מ"מ, אורך: 80 מ"מ). תצורת M.2 הולכת להחליף את הSATA רק כשמודבר בSSD ובעתיד נזכה לראות לוחות עם מספר חיבורים כאלה. אודות לטכנולוגיית (בעיקר זאת של ומיקרון) נזכה לראות כאלו עם נפח ומהירות עצומים בהשוואה לSSD הקיימים, ובמחיר נוח לכל צרכן. אני מאמין שטכנולוגיית הSSD תיושם גם במכשירי סלולאר וטאבלטים ותחליף את ה eMMC האיטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...