התלבטות בין שני דגמי אולטראבוק בתקציב של בערך 5000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין שני דגמי אולטראבוק בתקציב של בערך 5000 ש"ח

Dimer

Recommended Posts

אחרי 6 שנים המחשב הנייד שלי (ספציפית המסך) החזיר את נשמתו לבורא המחשבים. כעת מחפש תחליף....

קונה בארץ, לא באילת, תקציב של 5K אבל במקרה ממש מיוחד אפשר למשוך ל5.5.

* מטרות המחשב? עבודה משרדית וסטודנטיאלית, גלישה באינטרנט (פותח המון המון המון טאבים בפיירפוקס), סרטים/סדרות

* גודל המסך? 13.3 האם חשוב מסך מבריק או מאט? מעדיף מסך מגע, נדמה לי שכל מסכי המגע מבריקים (לצערי).

* רזולוציית המסך? FULL HD

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? לא.

* משקל רצוי? מקסימום 2 ק"ג. אולטראבוק שמנמן לא מרתיע אותי :roflmao2:.

* האם נדרש זמן ארוך? עדיף כמה שיותר ארוך אבל כל דבר בסביבות 3 שעות ומעלה בא בחשבון.

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? כמה שיותר , .

* Bluetooth? כן

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? לא לחוץ על גודל HD כי רוב הדברים שמורים על דסקטופ עם המון מקום. מעדיף מאוד מאוד לפחות 128GB .

* כונן אופטי? לא

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם- אמינות חשובה לי, המחשב הקודם עבד כמו סוס במשך 5.5 שנים לפני שפיתח בעיות. מעדיף לא את הדגמים העסקיים כי הם נראים כמו בלטות (כן, שיקול לא משהו אבל בכל זאת....). הייתי מעדיף מאוד מסך מתקפל לתצורת , אבל אם יש מציאה בלי הפיצ'ר הזה אז אפשר גם. מעבד לפחות I5.

באופן כללי פתוחים אצלי תמיד המון דפי אינטרנט (מאות), מסמכי WORD ו-PDF (עשרות) וקבצי לימודים/עבודה בו זמנית כך שמניסיון אני צריך לפחות 8GB של .

שמתי עין על שני דגמים:

Asus Transformer Book Flip TP300LA

https://www.pc365.co.il/product-1662-Asus_Transformer_Book_Flip_TP300LA_C4025H_%D7%91%D7%9E%D7%9C%D7%90%D7%99

Dell Inspiron 13 7000 Series 7348 שחורג מהתקציב...

https://www.pc365.co.il/product-3561-Dell_Inspiron_13_7000_Series_7348_2_in_1_Laptop_IN_RD33_8532_%D7%91%D7%9E%D7%9C%D7%90%D7%99

לדל יש גם דגם זהה עם I5 וכונן מכני אבל השיפור ב- ממש גדול...

בגדול ההבדל בין שני המחשבים זה גודל SSD לטובת דל, 128 לעומת 256 (לא כזה קריטי), ובמעבד גם כן לטובת דל, haswell לעומת .

לא בטוח אם שני ההבדלים הללו שווים תוספת של בערך 1100 ש"ח. מה ההשפעה על זמן של שני המעבדים?

יש למישהו נסיון עם שירות של יבואני ו-DELL?

המלצות לדגמים נוספים? לא הצלחתי למצוא משהו עם מסךFHD ו- 8GB ו- במגבלות התקציב.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ראיתי. השאלה היא האם זה ספציפי אצלך או בכלל אופייני לדגם. יש גם סיפורים על ghost touch אבל נדמה לי בהקשר לדגם 7347 ולא 7348...

למה בחרת בסוף את המחשב הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי חשבתי שהוא טוב והתאים לי לתקציב.

המעבדה אומרת שככה זה וזה לא חריג.

משמע זה בכל הדגמים ככה לטענת המעבדה.

לא יודע אם מסבנים אותי שמה, בנתיים הייתי נזהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...