מעבר ל C# מ JAVA - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר ל C# מ JAVA

יניב51

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני סטודנט למדעי המחשב שנה ב'.

שפות התכנות שאני יודע הן Java ( הכי חזק, כולל פרוייקט ), C++ ו C.

בתיכון למדתי גם C# והזכרון שלי דיי מעומעם.

לצערי יריתי לעצמי ברגל ובקורות חיים רשמתי ( אמנם כשפה אחרונה שאותה יודעים הכי מעט ) שאני גם יודע C#, הראיון אפשר לומר עבר בהצלחה אבל רוצים לבדוק את הידע שלי באופן כללי.

שאלו אותי לגבי כמה אני ארגיש בנוח להיבחן ב C#, בהתחלה גימגמתי ולאחר מכן השבתי שיתנו לי יום יומיים לראות איך אני עם זה ולהחזיר תשובה.

בגדול, יש לי שבועיים ( עם לחץ של מועדי ב' ומטלות של הסמסטר הקרוב ) ללמוד. הפרוייקט ב JAVA כלל ת'רדים, GUI, צד שרת, צד לקוח, מודל MVP ומודל MVC, בקיצור הייתה שם עבודה.

עכשיו אני צריך קודם כל לגבות את מה שרשמתי בקורות חיים, שאני בעל יכולת למידה עצמית ( שזה נכון, פשוט צריך גם להוכיח ) ושאני יודע קצת על השפה.

אז מהמנוסים כאן בשני השפות, לדעתכם המעבר אפשרי?

אני לא מאמין שיבדקו את הידע שלי ממש לעומק בשפה, לא יבקשו איזה פרוייקט אלה סתם תרגיל של 2-4 שעות ולראות איך אני חושב וכו'.

אשמח לשמוע את דעתכם.

בגדול הסתכלתי באינטרנט ומצאתי את המסמסך הזה:

http://he.eytam.com/eytam/he/files/articles/update83%20-%20CSandJava.pdf

אם זה מסתכם רק באלו אני מאמין שאני יכול לעשות כמה תרגילים ב C# ולמצות את העניין.

קיבלתי גם המלצות ללמוד מ: LYNDA ו microsoftvirtualacademy, השאלה בזמן הנתון ( אם מישהו עשה זאת ) כמה אפשר להספיק שם?

תודה רבה ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סרטוני מאוד טובים.. ויש פחות טובים.. (lynda/pluralsight וכו')..

עם כל הלחץ הזה שיש לך בלימודים, אני בטוח ב-100% שהדבר האחרון שתרצה זה לקרוא עוד איזה ספר ב-C#.

אז באמת עדיף את הסרטונים מהאתרים האלה.. כי הם יותר קלים למוח אחרי יום לימודים מעייף.

כמובן לא לעשות כמו תוכי, ולפתח עוד מעבר למה שמוצג בסרטונים.. כי לעשות COPY-PASTE מהמסך לא יעזור הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...