the steam universe is expanding - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

the steam universe is expanding

3emi

Recommended Posts

עדכנו בסטים את העמוד עכשיו יותר מסודר

http://store.steampowered.com/universe/

גם אני מצאתי את הוידאו של הבן אדם למעלה מדבר אתמול וראיתי את כולו

ממש הדליק אותי הקטע שהוא מדבר שב ברגע שאתה מסתכל למטה ליד שלך בזמן שאתה מחזיק בשלט

אז בעצם אתה תראה כל מה שהמשחק ירצה

זה פשוט אבל הולך להיות כל כך מגניב

לשחק משחק כמו סקיירים ואתה תרגיש כאילו אתה מחזיק חרבות אגדיות בידיים שלך ובגלל שהקונטרולר מכוסה בסנסורים זה יהיה כל כך מדוייק שכל תזוזה קטנה של החרב תתורגם בדיוק מציאותי להפליא

אני כבר מדמיין איך אני הולך להחזיק חרב מול העיניים ולהזיז אותה כמה מילימטרים הלוך ושוב בדיוק בנקודה שיוחזר איזה מגניב של אור מהלהב

פשוט הולך להיות קטלני

כנראה אבל אנשים ישברו הרבה דברים בסלון שלהם ברגעים של התלהבות

ולעזאזל

It will be available this spring, followed by consumer edition hardware later in 2015

זה עוד יהיה השנה בגרסה לצרכן

מעניין כמה משחקי דו קרב חרבות יצאו :| ...חרבות אור..בכלל

Go ahead, move around the room.

The tracking system captures the position and orientation of your headset and dual controllers. Optimized for accuracy and low latency, it simultaneously tracks multiple devices with sub-millimeter precision in just milliseconds.

לפי התיאור פה אני כבר יכול לתאר לעצמי שיצאו תוספות לכל חלקי הגוף

אנשים יקנו משהו שישימו על הברכיים שהמכשיר ידע לראות גם את הברכיים שלך ואולי זה יבוא לידי ביטוי במשחקיות

או לשים כפפות עם סנסורים או כפפה שמכסה את כל הזרוע ואולי גם בגד גוף שלם ! הייתי שם על זה כסף

בעתיד כל פעם שנרצה לשחק נצטרך להתלבש אולי בבגדי גיימינג חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכור לי משהו של AMD. יש חברות שמנסות ליצר מכשירים שמיועדים לזה אבל נראה לי שכולם יקרים יותר מהמכשיר של VALVE ורובם לא עובדים טוב יותר (אם מה שהמכשיר הזה יתן דומה למה שאפשר לעשות היום עם סטים).

ל LINK יש חיבור HDMI, חיבור LAN ו 2 חיבורי USB:

http://247bulletin.co.uk/hands-on-review-steam-link/

לפי מה שהם אומרים בשביל 1080P60 צריך ראוטר AC טוב, מה שאומר לא בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...