לא מצליחה להתקין win7 "לא נמצאו מנהלי התקנים חדשים..." - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליחה להתקין win7 "לא נמצאו מנהלי התקנים חדשים..."

Batels

Recommended Posts

• המחשב הינו נייח או נייד?נייד
  • שפת מערכת ההפעלה : עברית
  • מהו קצב הביט, 32 או 64 סיביות? 64
  • תארו את התקלה, במידת הצורך הוסיפו תמונה:
    קנו לחברה שלי מחשב נייד חדש של lenovo מסוג g50 עם מעבד Intel i5 ללא מערכת הפעלה. התחלתי להתקין את המערכת הפעלה (לא פעם ראשונה שלי) לפי המדריכים שמצאתי בפורום מוכר ופתאום הופיעה התקלה הזאת:
    IsKolGg.jpg
  • וכשלחצתי על אישור הופיעה התקלה הזאת
  • D6MgQGH.jpg
  • וכשאני לוחצת על עיון זה מה שמופיע ואז אני לוחצת על אחד מהם והתמונה השנייה מופיעה
  • qYKORKV.jpg
  • ממתי התקלה קיימת?מהיום, מחשב חדש
  • האם בוצעו שינויים כלשהם בחומרה, או שהתקנתם תוכנות לאחרונה? אם כן, פרטו אותם: לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עבר אבל עכשיו יש בעיה חדשה :undecided:

הגעתי לחלון ששואל איפה אני רוצה להתקין את הווינדוס ויש לי שתי מחיצות אחת היא מערכת שאין לי אפשרות להתקין בה את הווינדוס (זה לא מאפשר לי) והשנייה לא רשום מה הסוג והשם שלה זה "דיסק 0 שטח שלא הוקצה" כשאני בוחרת את המחיצה הזאת ולוחצת על הבא זה רושם "לתוכנית ההתקנה לא היתה אפשרות ליצור מחיצת מערכת חדשה או לאתר מחיצת מערכת קיימת. עיין בקבצי יומן הרישום של ההתקנה לקבלת מידע נוסף"

אני בקרוב אוסיף תמונה אם לא הבנת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את צריכה למחוק את כל המחיצות הקיימות. לעשות מכל השטח הפנוי מחיצה אחת (או לחלק איך שנוח לך. למרות שעדיף שלא), אחרי כל זה פשוט לבחור את המחיצה ולהתקין עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקתי את המחיצה של המערכת אבל המחיצה השנייה זה לא נותן לי למחוק, זאת אומרת הכפתור של ה"מחק" אפור... האפשרויות היחידות שאני יכולה ללחוץ עליהן זה 'רענן', 'חדש' ו'טען מנהל התקן'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתוך תפריט ההתקנה שעולה מהDOK

בכל חלון שנוח לך תלחצי shift+F10 זה יפתח חלון שורת פקודה

תקלידי DISKPART

ייפתח ממשק שורת פקודה

תקלידי list disk

תופיע רשימה של דיסקים

תראי מה המספר של הדיסק הקשיח, זה די פשוט לאיתור.

תעשי select disk x

ובמקום X תקלידי את המספר של הדיסק הקשיח מהטבלה.

לאחר מכן תקלידי clean

זה ימחק לא רק את הדיסקים אלא גם את כל המחיצות, טבלת המחיצות וכיו"ב.

עכשיו בחלון ההתקנה של התפריט הגרפי מהDOK כשתגיעי לעמוד ששואל איפה להתקין אמורה להיות רשוומה אחת של שטח בלתי מוקצה, בלי לעשות כלום תבחרי להתקדם לשלב הבא, אז אמורה להופיע הודעה שווינדוס יצור מספר מחיצות שנחוצות לו, לאשר ולהמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...