Galaxy S6: האם זה הסמארטפון הטוב ביותר עד היום? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Galaxy S6: האם זה הסמארטפון הטוב ביותר עד היום?

taltarablus

Recommended Posts

סמסונג חושפת בתערוכת MWC את מכשיר הדגל החדש שעתיד לשלוט בפלטפורמת ה-Android, ה-Galaxy S6, המציג גרסה עם מסך קעור, עיצוב יפייפה ומודרני ומפרט עוצמתי

לכתבה: http://hwzone.co.il/galaxy-s6-%d7%94%d7%90%d7%9d-%d7%96%d7%94-%d7%94%d7%a1%d7%9e%d7%90%d7%a8%d7%98%d7%a4%d7%95%d7%9f-%d7%94%d7%98%d7%95%d7%91-%d7%91%d7%99%d7%95%d7%aa%d7%a8-%d7%a2%d7%93-%d7%94%d7%99%d7%95%d7%9d/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כאחד שהחליף כל 10 חודשים מכשיר סיני סתם כי המצב הכלכלי מאפשר וגם למכשיר גדול יותר, זה משהו אחר לגמרי.

אני לא הולך על הזולים אבל גם לא על היקרים, כ800-1000 ש"ח למכשיר סיני זה מכובד מאוד (פאבלט 5.5).

אני יכול להיות רגוע (יחסית) אם הוא נופל ונשבר לי ופשוט קונה חדש.

הבעיה עם המכשירים היקרים האלה כמו סמסונג, לא רק שעולים פי 4-5 ממכשירים סיניים טובים (לא מחפש אותו מפרט בדיוק),

אלא שהתיקון עולה גם כן לא מעט. נשבר מסך? תיפרד מ800-1000 ש"ח למסך מקורי. אני קונה עוד סיני בעלות התיקון הזאת.

מעניין כמה יעלה לתקן את המסך הקעור. כי מספיק שיפול גם על הצד והלך...

אני לא קונה מכשיר סיני או מותג מוכר שאין לו סוללה נשלפת והרחבה לכרטיס זיכרון. מבחינתי זה כלא. כמו . לא מתקרב.

היום אני כבר תלוי במכשיר סיני עם 2 חריצי סים אז בכלל לא יכול להסתכל על משהו אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסביבות ה850ש"ח עם משלוח עד הבית יש את הMotorola G(דור שני) מאמזון והוא בכלל לא סיני ויקבל עדכונים ישירות מגוגל(למי שחשוב לו) לפי כמה משתמשים פה בפורום שכבר רכשו וקיבלו או מצד שני בסביבות ה880ש"ח(כולל מע"מ+מכס) עם מפרט חזק משמעותית אז יש את ZTE NUBIA Z5S שמגיע עם 800 שאותו יש במותגים היקרים ככה שבעיה עם הGPS לא תיהיה למי שתוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמסונג פשוט ניהיו גרועים בזמן האחרון . אני בכל מקרה יותר לא מתקרב לסמסונג בארץ , גם בגלל המכשירים שלהם והעיקר גם בגלל היבואן ואיך שהכל מתנהל אצליהם שם . היה לי מכשיר , בן שנה וחצי עם אחריות של שנתיים יבואן רשמי , המכשיר התחיל לעשות לי בעיות , הכפתור האמצעי הפיזי הפסיק להגיב , כפתור החזור שלידו הפסיקה לעבוד בו התאורה וגם כפתור הנעילה והפתיחה שבצד ימין התחיל לזייף , פעם עובד פעם לא . אמרתי לעצמי , טוב , יש אחריות יבואן , אני אפנה אליהם .

אחרי מה שראיתי שהולך אצליהם בנקודת השירות שזה זוועה פשוט , אני חיכיתי בתורי לתשובה טלפונית מהם לאחר שהשארתי את המכשיר אצליהם והוא נשלח למעבדה . וכן , התקשרו אליי , אומרים לי - תשמע , במעבדה גילו שיש לך קורוזיה במכשיר , ואחריות לא מחסה קורוזיה אז תצתרך לשלם על התיקון , אני אמרתי לבחורה בטלפון - ולמה זה לא מפתיעה אותי התשובה הזאת אחרי שראיתי בנקודת שירות שלכם שאתם כמעט לכל אחד מדביקים את התירוץ עם הקורוזייה , אמרתי לה - לא תודה , שום תיקון , ושום מכשיר יותר לא קונה , תחזירו את המכשיר כמו שהוא שלום ולהתראות . איך כל זה נשמע לכם ? , המכשיר שלי היה שמור ביותר , אף פעם לא נפל , אף פעם לא היה קרוב אפילו למים , מאיפה קורוזייה ?? , אז נגיד ובאמת קורוזייה , נגיד , אז זה אומר שסמסונג אם ככה , עושים מכשירים מחומרים לא איכותיים אם הם אחרי שנה וחצי מקבלים קורוזייה השד יודע מאיפה .

בקיצור , בכללי , בכל מקרה בזמן האחרון סתם ממציאים מכשירים חדשים על ימין ועל שמאל , כמו לחמניות , בעלי תג מחיר לא מוצדק , וכל המכשירים שלהם הם כמעט אותו הדבר , לא ממציאים שום דבר חדש .

היום כבר ישנן הרבה חברות אחרות בעולם חוץ מסמסונג , שמייצרות מכשירים לא פחות איכותיים ולא פחות מעניינים מאלו של , והרבה מהם גם יותר זולים .

אז למה להמשיך ולקנות מכשירים שלהם ? , אני לא רואה שום היגיון , לדעתי מספיק כבר להאכיל את סמסונג , כי הם כבר פשוט ניהיו שמנים מידי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שסמסונג וויתרו על הסוללה המתחלפת ועל האפשרות לכרטיס הם ירו לעצמם ברגל ואיבדו את היתרונות הכי מובהקים מול המתחרים הישירים. כנראה שהגיע הזמן להסתכל ברצינות על היצרנים הסיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש יתרון ברכישה של מכשיר כזה - הוא מתבטא באמינות\יציבות

יש לי מכשיר עז 3 מזדקן (שגם אותו קיבלתי משומש במתנה) - כמעט ואין לי שום תקלות איתו והמכשיר עובד נהדר מהקופסא (לא התקנתי לו רום מקוסטם)

לראיה - חודשיים למעלה ועוד היד נטויה

כן - הסוללה שלו קצת מעצבנת אבל בשימוש יעיל מחזק לי בין טעינות ואני לא צריך להלחץ. עד היום המוצרים שיש לי של מפגינים אמינות יוצאת מן הכלל (למעט תקלה אחת בפלאזמה שלי בתקופת האחריות - כל המכשירי שלי עובדים יפה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני חושב שהמכשיר מהמם, והוא הצליח להלהיב אותי, אף על פי שאין בו שום חידוש משמעותי.

אם לא הייתי משדרג ל- One לפני כמה חודשים ללא ספק הייתי קונה אותו.

ברור... זה העתק של .

מעניין מה יגידו כל אלה שיללו על "סוללה מתחלפת וזכרון חיצוני".

חוץ ממערכת ההפעלה הדבר הזה זהה לאייפון אפילו במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פסיכי מי שיקנה מכשיר כזה בסכום הזה. גבריאל - גם לי יש S3 ולדעתי זה המכשיר הטוב (ביחס לשוק) האחרון שסמסונג הוציאו. אין לי שמץ של מושג איך אתה מסתדר עם רום הסטוק שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...