HTC One M9 כבר כאן: עיצוב מוכר, מפרט עוצמתי וגם הפתעות חדשות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC One M9 כבר כאן: עיצוב מוכר, מפרט עוצמתי וגם הפתעות חדשות

taltarablus

Recommended Posts

לאחר מספר לא מבוטל של הדלפות, HTC הכריזה היום על מכשיר הדגל החדש של החברה, ה-HTC One M9: מעבד עוצמתי, מצלמה חדשה ועיצוב יפייפה ומוכר

לכתבה: http://hwzone.co.il/htc-one-m9-%d7%9b%d7%91%d7%a8-%d7%9b%d7%90%d7%9f-%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%9e%d7%95%d7%9b%d7%a8-%d7%9e%d7%a4%d7%a8%d7%98-%d7%a2%d7%95%d7%a6%d7%9e%d7%aa%d7%99-%d7%95%d7%92%d7%9d-%d7%94%d7%a4/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז הM7 אין חידושים רציניים רק ליטושים,

חבל מאוד.

לא מבין למה הם חושבים ששילוב כסף וזהב זה יפה.

חבל שאין את המכשיר בצבע כסף הרגיל כמו במכשירים הישנים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי השילוב זהב כסף נראה מצויין. בתמונות האמיתיות זה לא נראה מוגזם כמו ב- Render.

לדעתי לא חייבים לשנות עיצוב בכל דור. כל דור הוא איזה ליטוש ושינוי קל לעומת קודמו. לי בינתיים לא נמאס.

הגדילו קצת את הסוללה (למרות שגם ב- M8 סוללה מצויינת) על חשבון עובי, קיצצו מעט באורך / רוחב.

הדבר היחיד שמטריף אותי זה הפס השחור עם הלוגו של . ברור שהם ככל הנראה צריכים את המקום, אבל זה עדיין נראה מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ צר לי, אני לוקח כל ביקורת של The Verge עם קמצוץ מלח.

הם פרו- בצורה מובהקת לדעתי.

בכלאופן, גם בביקורות מקדימות אחרות טענו שהמצלמה לא מדהימה. נחכה לביקורת והשוואה מסודרת.

אין שום דבר מהפכני במכשיר הזה, רק ליטוש נוסף.

אם תהיה לי הזדמנות לשדרג את ה- M8 ל- M9 תמורת כ-700-800 ש"ח כמו שיצא לי השדרוג בין ה M7 ל- M8, כנראה ישודרג בשמחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...