לא יכול לחבר בקר מאווררים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יכול לחבר בקר מאווררים

danezeq

Recommended Posts

שלום לכולם. אני מנסה לחבר בקר מאווררים של nzxt

יש חיבור חשמל ועוד חיבור אחר ששולט במהירות לכל מאוורר.

הבעיה של2 מתוך 3 מאווררים אין חיבור כזה ששולט במהירות אלא כפתור ששולט במהירות (3 מצבי מהירות)

האם כדי לחבר בקר מאווררים עליי להחליף את שתי המאווררים האלה או שאפשר בכל זאת לחבר את 2 המאווררים לבקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) לא הסברת מספיק טוב. מה זה "חיבור כזה"? מה זה "כפתור כזה"?

2) לפני שאתה מסתבך, תפנים שבקר מאווררים זה אחד הדברים המיותרים שיש. חוץ מהתלהבות ש"יש לך אחד כזה" אין בו תועלת. אני יודע, פעם היה לי אחד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שיש המון מאווררים לא שקטים במארז זה עוזר, בין אם זה בבאנצ'ים ואוברקלוקינג ובין אם זה במשחקים, הרי במשחקים אני פשוט רוצה שהמאווררים יעבדו על מקסימום וינדפו את החום שבתוך המארז במהירות.

למי שהמחשב שלו ממוקם בסלון או בחדר שינה זה מעולה להאט כמה שיותר את המאווררים ובכך להשתיק את הרעש הבוקע מהמארז.

יש לי בקר מאווררים של ששולט על 5 מאווררים, האמת שויתרתי עליו לטובת בקר מאווררים שמגיע במארז, הכי נוח והכי פשוט, 3 מהירויות בלי להסתבך.

פותח הדיון, מה דגם הבקר שברשותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעוזר זה מעט (2-3) מאווררים שקטים שעושים את העבודה בכל מצב ובכל מזג אוויר. כל השאר זה סתם התעסקות מיותרת למען התעסקות. לא משנה מה תגיד, לא תשכנע אותי אחרת. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מקרה לגופו, אם יש לך שני כרטיסים מסך, אתה ממקם על הדלת שני מאווררים שמושכים אוויר טרי וקריר מבחוץ ויורים אותו ישירות על האיזור החמים שבין הכרטיסים, זה ליגה.

במארז הקודם זה התאים לי בול, כשלא שיחקתי פשוט כיביתי את המאווררים בדלת, השארתי רק שלושה עובדים, קדמי, אחורי ועליון.

לא משנה מה תגיד, לא תשכנע אותי אחרת. :)

עכשיו תגיד משהו דבילי על שני כרטיסי מסך:la:, גם לכרטיס בודד זה נחמד בקיץ החם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עצם זה שיש לך 5 מאווררים זה כבר פתולוגיה. ולגבי 2 , נו אתה כבר יודע. :)

ברור שזו ליגה. כמו שאומר אחד מהמכרים שלנו פה - ליגה של חנונים משועממים שאין להם שום דבר אחר לעשות. הם משחקים בעיקר בשבת, לפעמים בימי שישי, ומשחקי גביע באמצע שבוע.

אני מסכים בעקרון ש"כל מקרה לגופו". רק שהייתי מדייק ואומר שהמקרה שבו זה "לגופו" (נגיד 2 מפלצתיים, כמו בדוגמה שלך) הוא פחות מ1% מכלל המקרים, ובשאר המקרים אין בכך שום טעם.

אז, עם יד על הלב: איזה הבדל בטמפרטורות ראית בין כיבוי מאווררי הדלת להדלקתם? או בין מצב של כל המאווררים על מינימום לבין כולם על מקסימום? או שלא ראית, וסתם התרגלת לעבוד ככה כי זה ליגה, וכי צריך לעשות משהו שחקן הרכש שקנית, כדי שלא ירגיש מבוזבז? :D

ואת האמת בבקשה. אם לא ראית / אתה לא זוכר, אז תגיד. אל תתחיל להמציא לי פה מספרים. :P

אני לא סתם שואל. כמו שאמרתי, במחשב הישן (כן, זה עם הפנטיום4) היה לי בקר מאווררים. מה זה "היה"? עדיין יש. זה מארז Lanmoto אם אתה מכיר, יש שם בקר, מאוורר אחד קדמי, אחד אחורי ואחד בדלת. כל השלושה מחוברים לבקר - אחורי מוציא והשאר מכניסים. הצדדי זורק אוויר, כמו שאמרת, בדיוק על האזור החם של כרטיס המסך. אמנם זה לא מטורף כמו אצלך, אלא רק 6600GT, אבל עם פאסיבי, כך שהוא די מתחמם (50C במנוחה) ודי מחמם את המארז.

ואתה יודע מה ראיתי? הבדל של 2, אולי 3 מעלות בטמפרטורה של המארז והרכיבים בין "הכל על מינימום" ל"הכל על מקסימום". יותר מזה, בשלב מסוים נקרע הכבל של המאוורר בדלת, ותקופה ארוכה המחשב עבד בכלל בלעדיו. גם זה בקושי עשה הבדל של 2 מעלות בטמפרטורת הכרטיס. אז בשלב מסוים, כל המאווררים פשוט על מינימום וזהו. גם ככה הם לא הכי שקטים. אז לומדים לקח, ובמחשב הבא בוחרים מארז עם מאווררים שהם שקטים מראש, ולא צריך להתעסק עם כל החוטיאדה הזו.

אך המקרה שלך אחר, ואני באמת סקרן לדעת איזו תועלת יכולה להיות לצעצוע הזה במצב קיצון כמו 2 . זה בערך המקרה היחיד שבו אולי עשוי להיות לזה טעם במחשב ביתי.

ואם נחזור לדיון, ואם פותח הדיון לא יחטוף קריז על הקשקושים האלה שפתחנו פה, אז רק להדגיש:

פותח הדיון, תסביר בבקשה בצורה טובה יותר את החיבורים הקיימים אצלך במאווררים ובבקר, כדי שאפשר יהיה להסיק משהו. אם אתה מתקשה להסביר, צלם . :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...