הלך לאבא שלי המחשב הנייח ומסקרן אותי לדעת מה הלך בו - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלך לאבא שלי המחשב הנייח ומסקרן אותי לדעת מה הלך בו

אלכס גרנשטיין

Recommended Posts

אוקי אז ככה שלשום אבא שלי התעורר בבוקר אחרי עבודה וכשהגיע לפתע הרגע שהוא ניגש למחשב והתחיל להשתמש בו ובידיוק אחרי 5 10 דקות הוא טוען שהמחשב נכבה לו ולא נדלק מאז ויש לציין שהכפתורים power ו rest דלוקים בכחול כזה אך המאוררים הארדיסק והכל הכל לא פועל ולא נותן תרחיש של רעש כאילו דממה ובמסך רשום not input יש לציין שניסיתי להוציא את המחשב מהחשמל לא עזר חיברתי לשקע אחר גם בחדר אחר גם לא עזר החלפתי לכבל אחר גם לא עזר אז אם הספק הלך אז איך הכפתורים של ה ppwer ו rest כן דלוקים שזה מראה שהמחשב כן מקבל מתח מהספק אחרת לא היו נדלקים המנורות הללו שציינתי את שמם

יש לציין עוד שפתחתי את המחשב ולא הרחתי שום ריח של משהו שרוף ולא התנתק שום כבל מהספק ללוח וגם המחשב לא קיבל מכה ולא נפל כלום כלום פתאום לפתע הוא כבה ולא נדלק יותר

מה לדעת הבעייה האם זה ספק כוח או או מעבד?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי מקרה דומה לקחתי את המחשב לתיקון אמרו לי שהספק נשרף (מה שמוזר זה שהמחשב היה חדש דש בן שבועיים ועוד הספק היה איכותי של SeaSonic).

משום מה מסילת ה-5V (או ה-3, אני לא כזה זוכר) מספקת מתח (לכן גם ה- יעבוד) אבל שאר המסילות מתות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, נסה להעלות את המחשב ללא דיסק קשיח, לפעמים הוא נדפק ומקצר לך את הלוח.

יכול להיות גם שיש כרטיס PCI שמקצר באחד החריצים. אם יש לך כרטיס מסך חיצוני, נסה לנתק אותו, ולהשתמש בכרטיס המסך המובנה (חבר את המסך ישירות לכניסת VGA בלוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...