חוות דעת על ספק כוח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על ספק כוח

Shay2111

Recommended Posts

רציתי לדע עם הספק הנל יספיק למחשב שלי

המפרט של המחשב

I7 920

1600hz 16gb

לוח אם ud 58x

דיסק קשיח 500GB

SSD 240

וכרטיס מסך 580GTX

המחשב בעיקרון יותר לעבודה עם תוכנות גרפיקה ומידי פעם משחקים

הספק שאני רוצה לרכוש הוא

[h=1]SeaSonic 620W 80+ Bronze M12II EVO[/h]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותו טווח מחירים יש לך כבר 550W בתקן 80+ Gold שגם מגיע עם 5 שנות אחריות בנוסף לנצילות גבוהה יותר ויותר הגנות כמו ה550RT של SeaSonic, ובתקן 80+ Silver וגם עם 5 שנות אחריות יש את הFSP Raider 550/650W .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל ובה זה יועיל ושנית אני הבנתי שהכרטיס מסך צריך לפחות ספק של 600 ווט .והחנות הכי נוחה לי ללכת זה ksp

ה-S2 620w הוא בין הספקים היותר אמינים וטובים למחיר שיצא לי להכיר, והוא שקט מאוד יחסית למחיר, אז אני די בטוח שגם זה יהיה טוב באותה מידה, רק שמור את הקבלים קרוב ללב:)

ה-580 הוא זוללן חשמל לא קטן, אבל אני חושב שזה יספיק. עדיין צריך לבדוק את זה יותר טוב, אני פשוט על הטלפון כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ולמרות הכל ספק בתקן 80+ Gold עם הספק מעט נמוך יותר עדיין יהיה עדיף והוא גם שקט ואמין ומאותה החברה ובנוסף לזה שיש לו יותר הגנות הוא גם יחסוך יותר בחשמל לטווח הרחוק וזה לא שבאמת צריך ספק 600W כי ה550RT יכול להחזיק גם את R9 280X שבאתר כתוב שדרוש 750W ככה שההספק זה לא באמת הדבר הכי חשוב וכנראה הם כותבים הספק שכזה במקרים שיש לאנשים איזה ספק ג'נרי עלוב.

בכל מקרה חבל פשוט לא כתבת מתחילת הדיון תקציב וחנות אצל KSP יש את הSSR-550RT של SeaSonic ב395ש"ח

http://ksp.co.il/?uin=21583

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...