500 מגה בהורדה גם מחול - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

500 מגה בהורדה גם מחול

X7-007

Recommended Posts

הנה ככה נראה ה-500 מגה של הוט, גם מחול (דרך הוטנט) . הפכתי אותו למודם, הוא מגיע כנתב אבל אני משתמש ב Linksys E3000 עם Tomato בתור סוויץ וראוטר שהוא מחשב עם מערכת של MikroTik RouterOS.

כרגע מבחינת הוטנט כתובת 213.57 עובד בסדר, אבל הרבה ניתובים לחו"ל עושים בעיות, 149.88 עובד ממש טוב אבל יש להוטנט תקלה שהאייפי הזה לא מקבל מפנה שום פורט מבחוץ, פשוט חוסם אותו. הם אומרים שזאת תקלה והם יפתרו אותה.

מבחינת הורדות של טורנטים חבר שלי בדק ומצא ש-ב ההורדות יגיעו ללא בעיה ל 500 עם ארדיסק רגיל. המערכת קבצים NTFS פשוט גרועה בכתיבה בכל הנושא של טורנטים או דברים שעובדים דומה.

לא יהיה מצב של Overload או משהו שיגביל את ההורדה באופן יציב.

דרך WGET , תוכנה בפקודה של CMD, בודקת חיבור בודד לשרת. אם התקשורת תקינה מבחינת ניתוב ואין פאקט לוס, וכמובן עומס מהספק או תשתית. אם זה תקין אז אפשר לדעת שאפשר להגיע לחו"ל ולהגיע למהירות הזאת.

אני אעדכן עוד בהמשך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבילה הזאת רק לעסקים.

התשובה למיכאל גולן // HOT משיקה חבילת 500 מגה ללקוחות עסקיים - 20.01.2015

החבילה מוגבלת ללקוחות עסקיים, וכעת תשתית HOT תומכת במהירות זו רק בערים: תל אביב, רמת-גן, גבעתיים, ראש העין, פתח תקווה, אור יהודה וקרית אונו.

עלות הקו היא 279 שקל לחודש, לא כולל תשלום לספקית האינטרנט. מהירות העלאת הקבצים בחבילה היא 10 מגה-ביט לשנייה. המוצר החדש של HOT הינו חליפי לסיב אופטי לעסק, קו שעלותו מתחילה ב-900 שקל לחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש מכובד ביותר

אפשר לשאול כמה אתה משלם מאיזה איזור אתה?

אני מבאר שבע מקבל 200/5 תקין מעוניין אותי לדעת

אם גם בבאר שבע יש תמיכה ב 500 מגה שפחות מעניין

אותי אני שוקל לשדרג ל 500 בגלל האפלאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^עניתי לאיזה סוג לקוחות המחיר והאזורים בתגובה הראשונה שלי בדיון מהציטוט בכתבה.

בתכלס לא ממש מעניין ההורדה מאז ה100Mb ו200Mb מה שמעניין זה רק ההעלאה אבל גם ככה זה לא ללקוחות פרטיים אז שוב זה לא כזה משנה בנוסף זה לא בעיר שלך וגם לא שלי כרגע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
X7-007 זה נשמע מטורף

אתה מוריד קובץ משרת בחוף המזרחי בארה"ב במהירות 500מגהביט, בחיבור HTTP אחד? או שהתוכנה פותחת כמה חיבורים במקביל?

חח סליחה על העיכוב של חודשיים.

זה קובץ לא מארה"ב , אבל זה חיבור HTTP אחד כן . WG זה פשוט מוריד את הקובץ ללא שימוש בארדיסק ככה שלא נוצר הגבלה של או HDD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזכותך דאגתי שגם אצלנו במשרד נתחבר ל 500 מגה הזה

בגדול זה עובד טוב, 500 מגה בתוך הארץ בלי בעיה.

הרצתי עכשיו בדיוק את אותה בדיקה כמו שלך עם השרת בחו"ל, וזה לא הגיע למהירות מקסימלית:

Connecting to ping.online.net|62.210.18.40|:80... connected.
HTTP request sent, awaiting response... 200 OK
Length: 10000000000 (9.3G) [application/octet-stream]
Saving to: ג/dev/nullג

87% [===============================> ] 8,785,870,081 27.6M/s eta 53s

עדיין פצצה, ביחוד במחיר הזה.

עכשיו רק צריך שיציעו את זה גם למשתמשים רגילים ולא רק לעסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...