עזרה באובקלוקינג לr9 295x2 וכללי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה באובקלוקינג לr9 295x2 וכללי

razi87

Recommended Posts

מחפש עזרה לאוברקלוקינג....די חדש בכל הקשור באוברקלוק,כל עזרה תתקבל בברכה.

מארז corsair 900d

מעבד haswell 4770k +corsair h100i liquid cooling

זכרון g skill ripjaws z 1600 32gb

כרטיס מסך sapphire r9 295x2 8gb

לוח אם sabertooth z87 asus

ספק עדיין בחיפוש....

אני חושב שאני לא באמת מצליח להוציא מהכרטיס מסך את מיטב היכולות שלו ולהביא אותו לאוברקלוק טוב ויציב....לא יודע עם הוא צריך כבלים נפרדים מהספק כח או שכבל מפוצל מספיק....איזה ספק מספיק לכל המערכת?מה יותר חשוב באוברקלוקינג לכרטיס ה clock או ה memory clock?

ומה ההבדל בין pci e 16x ובין pci e 8x?

אשמח להסברים בנושאים הנ"ל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס זללן , תצטרך ספק חזק מאוד בעיקר אם אתה מעוניין לעשות . הייתי ממליץ לך לפחות על 850W שזה מעל למה שאתה צריך , אבל בגלל האוברקלוק לכרטיס ובטח גם למעבד אני משער

אני ממליץ לך ללכת על "בטוח" ולקחת ספק כזה שיעמוד בכבוד בעומס ולא ספק 650W שינוצל ב-100% ויגמור מהר את הקריירה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה.היה לי ספק של קולרמאסטר V1000 שנשרף....המיס את הקבל של הכטיס מסך בתוכו במזל רק הספק כח נפגע.יש רעיונות מה יכולה להיות הסיבה מלבד הספק כח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק בכל מילה.העניין שזה חללק מהתחביב...למתוח את גבול היכולת של הכל,כמובן מבלי להזיק לחומרה.

העניין הוא שלא הצלחתי להגיע לתוצאות מרשימות מהכרטיס.לא כמו שציפיתי.כנראה שהבעיה בגדול היא הידע שלי שהוא מועט מידיי.ולכן אני מנסה להבין איפה הבעיה.

מה שפיסית קורה עכשיו זה שהספק שהיה מחובר בקבל מפוצל של 8 פין מהכרטיס לספק כח המיס את כבל בחיבור של הספק.

שם אני מבין שאני צריך לשאול וללמוד ולדעת איפה אני טועה וללמוד מזה....מצטער שאני נשמע כמו נפטלי בנט....:cognee:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שדיברת על הזיכרון הגרפי, לא על ה-.

בכל אופן זה לא מספיק, לא לכוח של הכרטיס הזה שמסוגל להגיע לשימוש בכל הזיכרון ועדיין לא לנצל את כל כוחו הגרפי במלואו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...