מפרט מחשב גיימינג עד 4700 באילת באיבורי. צריך עזרה בהרכבת מפרט. תודה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב גיימינג עד 4700 באילת באיבורי. צריך עזרה בהרכבת מפרט. תודה

yairzv0

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?4700 כולל מסך (קונה באילת :))

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?לחסוך כל עוד לא יפגע בביצועים עכשיו/בעתיד

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?0

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים כבדים ,תכני HD, עריכה גרפית תוכנות ADOBE, אולי כמו MAYA, קצת תכנות בעתיד.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).אין

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: משחקים כבדים וגם ברשת

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. WATCH DOGS 2,GTA V,BT5, 4

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).צריך לקנות

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהה

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?צורב , כונן בעתיד אוסיף.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?5-6

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא למעבד אולי אחליף כרטיס מסך בעתיד שיהיה מקום להרחבת רם.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.ivory אילת או כל חנות באילת שיכולה להרכיב KSP לדוגמה לא מרכיבים מחשבים באילת

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?שבוע-שבועיים הקרובים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). שיהיה ימיאה ל USB3

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

אני כבר ניסיתי להרכיב מפרט...

את המפרט הבא המבוסס על מפרט קיים:

המפרט המקורי:

http://eilat.ivory.co.il/catalog.php?id=14840

המפרט לאחר השינויים שלי4066 ₪(ללא מעמ כיון שאני קונה באיבורי אילת)

אחרי ביטול כונן

,ביטול צורב דיסקים ,שינמוך ספק ל550, שדרוג כרטיס המסך לgtx 970, הקטנת הכונן ל1 tb,

הקטנת הראם ל8 ,ושינוי המעבד i7 4790k לi7 4790.

פרטים שידרוגים ותוספות משווק מורשה מספר 1007954ניתן לבצע שינויים ותוספות בכל המרכיבים

אחריות:5 שנות אחריות לדיסק קשיח 3 שנות אחריות למעבד, ללוח האם, לזכרון ולכרטיס מסך

מארז:מארז איכותי מותג Silverstone דגם Redline RL04B כולל USB3.0

ספק כח:Corsair CP-9020097-WW VS550 VS Series 550W...

מעבד:Intel® Core™ i7-4790 3.6Ghz Haswell3 שנות אחריות למעבד

קירור למעבד:מאוורר Cooling Freezer 13

לוח אם Gigabyte דגם GA-Z97M-D3H צ'יפסט Z97 תושבת 1150

דיסק קשיח:Wastern digital Caviar blue 1

זכרון:Kingston 8GB 1600MHz3 שנות אחריות לזכרון ניתן לרכישה עם מגוון ממיטב היצרנים המובילים:

הסרתי את הצורב דיסקים-

כרטיס מסך:Gtx 970 g1 4gולל יציאות / DVI x2 / DP

התייעצתי עם נציג שלהם צירפתי את השיחה תקראו אותה בבקשה.

למען האמת לא יודע אם להאמין לאנשים שכל תפקידם הוא להרוויח כסף על חשבוני :)

Ivory - אייבורי

• היי יאיר, אתה בטוח שזה מה שאתה רוצה לעשו? הספק פחות טוב משמעותית ממה שיש שם במקור, הלוח הוא מצ'יפסט Z ולא נראה שאתה הולך לעשות OC או לנצל אותו, על כן זה עלול להיות ביזבוז.
    אתה בהחלט יכול להישאר עם אותו או מקסימום לשדרג לאחד עם ארבעה דימים מצ'יפסט H97.
    מכל מקום, הצעת מחיר אתה גם יכול לקבל במקום מול נציג המחשבים בסניף.
    לחלופין, אתה יכול לקחת את מחיר המחשב ופשוט להחסיר את החלקים שאתה לא מעוניין בהם ולהוסיף את אלה שכן.
    יוסי

• Ivory - אייבורי אני ממליץ בחום שלא להתפשר על ספק הכוח, זה הרכיב החשוב במחשב וחבל שהוא יהיה מאיכות יחסית בסיסית.
    יוסי

• אני:
  • אוקי איזה ספק מומלץ?
    ואיזה לוח אם?
    אני צריך להישאר בגבולות התקציב ששלחתי...

• Ivory - אייבורי אותו ספק שמוצע במפרט הוא ספק מצוין. מה אגב התקציב שלך?
  • אני תוכל לייעל לי את המפרט בלי לחרוג מהתקציב? והאם יש אלטרנטיבות טובות וזולות למסכי ips? אם אני יחסוך במסך אני יוכל לשים ספק יותר טוב..תודה רבה!

• Ivory - אייבורייאיר, שלחתי לך משהו
    תעיף מבט
    יוסי

• אני לא אהבתי את המפרט.. הוא מכיל i5 במקום i7 .. ושמת לי מסך יקר... אני חושב שעדיף ספק יותר זול ומעבד i7 מאשר ספק יקר ומעבד i5...

• Ivory - אייבורילמה משמש המחשב יאיר?
  • אני עריכה, ומשחקים...

• Ivory - אייבורי מה אתה עורך
  • אני תמונות, ...
    בעתיד הקרוב יהיה צריך מעבד i7 גם למשחקים...

• Ivory - אייבורי אוקיי, אפשרי בהחלט לקצץ ולהכניס I7, אני אשלח לך משהו נוסף בראשון ותראה אם זה טוב יותר
  • Ivory - אייבורי
  • תזכיר לי מה התקציב שהצבת לעצמך
    בשביל המחשב בלבד נגיד
  • אני 4100 באילת..
  • Ivory - אייבוריעם 970 וi7?
  • אני כן

• Ivory - אייבורי
    יאיר, בעייתי לסדר i7 עם 970 במחיר של 4100 באילת. גם לאחר שנמוך כרטיס מסך לאחד של Gainward זה יוצא בערך 4422
    יוסי
  • אני המפרט שאני בניתי לא טוב?

• [*=center]לשאלה האחרונה הוא לא ענה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנציג מאייבורי צודק ולא ניסה לרמות אותך. הספק שלקחת (VS של קורסאייר) הוא מסדרה מאוד בסיסית. אם הייתי שואל אותך - מה אתה מעדיף - מחשב חזק אבל לא אמין, או מחשב טיפונת חלש יותר, אבל יותר אמין. מי מהם היית לוקח?

מעבד i7 חזק מ-i5, אך תוספת הביצועים משתנה בתוכנה/משחק, כאשר בחלק מהמקרים השיפור יכול להיות אפסי. אם אתה תשתמש בצורה די כבדה בתוכנות גראפיקה (בדגש על תלת-מימד), אכן יהיה עדיף לקחת מעבד i7. אחרת, i5 יספיק.

- קירור למעבד שלקחת מוגזם, אפשר גם לרדת ל-alpine 11 plus שבהחלט יספיק ותחסוך פה יותר מ-100 ש"ח להערכתי.

- לוח האם בוחרים לפי החיבורים והפיצ'רים שצריך. אתה סתם בחרת רנדומלית לוח. אם אתה חושב שלא תצטרך יותר מ-16GB בעתיד, גם לוח H81 יספיק. אחרת, לך על לוח המבוסס ערכת שבבים H97.

- המארז שבחרת בסדר, אבל מגיע עם מאוורר אחד. למערכת שכזו, מומלץ להוסיף עוד אחד לפחות (או ללכת על מארז אחר שמגיע עם יכולות טובות יותר).

המחירים ב-KSP ואייבורי לרוב דומים (אם לא זהים בחלק מהמקרים). בניתי מפרט אפשרי מ-KSP, ואכן המחיר היה באיזור ה-4.5 אלף (ללא מע"מ), ללא מסך.

לכן, אתה לא יכול לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אתה רוצה מערכת חזקה יותר? תצטרך להוסיף עוד כמה מאות שקלים. לא יכול לחרוג? רד למעבד i5 ובצע הוזלות נוספות במידת הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://eilat.ivory.co.il/catalog.php?id=14840 המפרט הזה יותר אמין? אני יכול לשדרג את המעבד לI7 שם מבחינת הלוח אם/ספק? חשבתי להוריד את הכונן ואת הצורב ובכך לחסוך 450 ש"ח, אחרי החיסכון אני אוכל לשדרג לI7 אחרי חריגה קטנה...

אני לא עורך כבד.. אני פשוט רוצה שהמחשב יריץ כל דבר שאני יתקין עליו בלי להתאמץ...

כבר חשבתי לקנות I5 אבל קראתי שיש צורך בI7 עבור משחקים מסוימים כבר היום ובטח עבור משחקי העתיד... חבל לקנות מחשב עם מעבד שלא יספיק לשנים הקרובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתכם על ההצעה הבאה?

מארז- REDLINE RL04B SILVERSTONE שחור ללא ספק

ספק כח A.PFC 80+ S12G-550 550W SEASONIC

מעבד אינטל 3.6GHz 8MB CORE I7 1150 QUAD 4790

מאוורר למעבד ALPINE 11 PLUS ARCTIC COOLING

לוח אם H97PC-MATE USB3 HASWELL 1150 H97 MSI

זכרון RETAIL 8GB 1600MHZ

דיסק קשיח פנימי SEAGATE 7200 64MB SATA 1TB

כ.מסך Nvidia GTX970 4G-5 GAINWARD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Up
הנציג מאייבורי צודק ולא ניסה לרמות אותך. הספק שלקחת (VS של קורסאייר) הוא מסדרה מאוד בסיסית. אם הייתי שואל אותך - מה אתה מעדיף - מחשב חזק אבל לא אמין, או מחשב טיפונת חלש יותר, אבל יותר אמין. מי מהם היית לוקח?

מעבד i7 חזק מ-i5, אך תוספת הביצועים משתנה בתוכנה/משחק, כאשר בחלק מהמקרים השיפור יכול להיות אפסי. אם אתה תשתמש בצורה די כבדה בתוכנות גראפיקה (בדגש על תלת-מימד), אכן יהיה עדיף לקחת מעבד i7. אחרת, i5 יספיק.

- קירור למעבד שלקחת מוגזם, אפשר גם לרדת ל-alpine 11 plus שבהחלט יספיק ותחסוך פה יותר מ-100 ש"ח להערכתי.

- לוח האם בוחרים לפי החיבורים והפיצ'רים שצריך. אתה סתם בחרת רנדומלית לוח. אם אתה חושב שלא תצטרך יותר מ-16GB זיכרון בעתיד, גם לוח H81 יספיק. אחרת, לך על לוח המבוסס ערכת שבבים H97.

- המארז שבחרת בסדר, אבל מגיע עם מאוורר אחד. למערכת שכזו, מומלץ להוסיף עוד אחד לפחות (או ללכת על מארז אחר שמגיע עם יכולות קירור טובות יותר).

המחירים ב-KSP ואייבורי לרוב דומים (אם לא זהים בחלק מהמקרים). בניתי מפרט אפשרי מ-KSP, ואכן המחיר היה באיזור ה-4.5 אלף (ללא מע"מ), ללא מסך.

לכן, אתה לא יכול לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אתה רוצה מערכת חזקה יותר? תצטרך להוסיף עוד כמה מאות שקלים. לא יכול לחרוג? רד למעבד i5 ובצע הוזלות נוספות במידת הצורך.

מה דעתכם על ההצעה הבאה?

מארז- REDLINE RL04B SILVERSTONE שחור ללא ספק

ספק כח A.PFC 80+ S12G-550 550W SEASONIC

מעבד אינטל 3.6GHz 8MB CORE I7 1150 QUAD 4790

מאוורר למעבד ALPINE 11 PLUS ARCTIC COOLING

לוח אם H97PC-MATE USB3 HASWELL 1150 H97 MSI

זכרון RETAIL 8GB 1600MHZ

דיסק קשיח פנימי SEAGATE 7200 64MB SATA 1TB

כ.מסך Nvidia GTX970 4G-5 GAINWARD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...