the witcher לא הבנתי את העלילה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

the witcher לא הבנתי את העלילה

avishai220

Recommended Posts

לכל אחד מהמשחקים יש כמה קווי עלילה. הקישורים הבאים כוללים ספויילרים

לראשון:

http://witcher.wikia.com/wiki/The_Witcher_storyline

http://kotaku.com/5898645/before-you-play-the-witcher-2-heres-what-happened-in-the-witcher

לשני:

http://witcher.wikia.com/wiki/The_Witcher_2_storyline

יש גם דיי הרבה מידע בויקיפדיה. הבעיה במשחקים האלה היא שרוב האנשים שמשחקים בהם לא קראו את הספרים ופה ושם יש דברים שמקורם בספר ולא כל כך הסבירו אותם במשחק. בכל מקרה יש גם הרבה הסברים במשחק, כדאי לפתוח כל דבר שאפשר לקרוא במשחק (לא באמת צריך לקרוא הכל) ואחר כך לקרוא את היומן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא העלילה של הראשון די ברורה, במיוחד אם אתה משלים משימות צדדיות ומדבר עם דמויות משנה. העלילה של השני גם ברורה, היא פשוט כל כך דבילית שקשה להאמין שלא מסתתר משהו עמוק יותר מאחוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הבנתי שב2 היה את האססין שרצח את המלך והאשימו אותו ואז הוא יצא לנקום בשביל לנקות את השם שלו

אבל לא הבנתי כלכך מי זו yeniffer בסיפור ומה הוא היה לפני שהוא מת ועכשיו בשלישי יש את סירי הזו

לא הבנתי גם את הסוף ב2 ראיתי עדר של אנשים יוצאים למלחמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופה בדיוק נכנס הקטע שאמרתי שצריך לקרוא את הספרים, נראה איך הם יסגרו את הפערים האלה במשחק השלישי.

לא זוכר מה היה בסוף של השני אבל נראה לי שזה התחלה של מלחמה בין הדרום והצפון, גם על זה אפשר לקרוא עוד בספרים. חבל רק שהחברה שמתרגמת את הספר לאנגלית בחרה לדלג על הספר שמציג את סירי בפעם הראשונה ורק עכשיו הם חוזרים אליו, התרגום אמור לצאת בערך באותו זמן עם המשחק (אני קראתי תרגום חובבני שמצאתי באינטרנט, הוא היה לא רע יחסית למשהו חובבני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדר היציאה של הספרים:

The Sword of Destiny (גירסה אנגלית במאי השנה, אמריקאית כרגע TBA). הספר שבו סירי מופיעה פעם ראשונה, הוא כולל סיפורים קצרים כמו THE LAST WISH.

the last wish (זמין באנגלית). מבחינת עלילה זה הספר הראשון, מציג את הדמות הראשית וכו', מורכב מסיפורים קצרים שלא מופיעים בסדר כרונולוגי.

blood of elves (זמין באנגלית).

the time of contempt (זמין באנגלית).

baptism of fire (זמין באנגלית).

The Swallow's Tower (לגירסה האנגלית 2016 לאמריקאית TBA).

Lady of the Lake (לאנגלית 2017 לאמריקאית TBA).

נראה לי שאני אחכה לגירסאות האמריקאיות כי הספרים של Gollancz עשויים מחומרים גרועים ו ORBIT עד היום עשו עבודה טובה (בעבר היה הפרש של שנה שזה חרא אבל לפחות הספר לא יתפורר לפני שאני אסיים אותו).

מבחינת סדר של העלילה עדיף לקרוא את the last wish ואז לחזור ל The Sword of Destiny.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת גם הבעיה שלי עם הסדרה העלילה לא בדיוק מובנת ובשביל זה קניתי חלק מהספרים וקראתי אותם אבל סתם לדוגמא אתה משחק בשני פתאום באים דמויות ומדברים איתך כאילו אתם חברים מהפלמ"ח... WTF מי הם? זאת ההרגשה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמועות ישנות שמבוססות על טריילר שהיו בו הרבה מעברים מהירים ואנשים עברו פריים פריים וחיפשו דברים שלא קיימים. יש להם מצד שני שותפות מסויימת עם MS אז יכול לראות שכל מה שאנחנו רואים עכשיו זה איך שהמשחק יראה על ה XBO ולא ההגדרות הגבוהות ביותר שזמינות במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...