מישהו יכול לחוות דעת על מארז Corsair Carbide Air 540 ? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יכול לחוות דעת על מארז Corsair Carbide Air 540 ?

ccc

Recommended Posts

ראיתי את הביקורת באתר על המארז, אבל לא הצלחתי ליצור קשר עם המבקר לגבי שאלות ספציפיות.

מישהו יכול להעיד על עמידותם של מגשי הSSD/HDD והאיכות הכוללת ? מבחינת הפונקציה אין לי ספק שהוא עושה את העבודה, הספק הוא כלפי איכות המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבקר הוא חלק מהקהילה פה באתר, לא קשה למצוא אותו :).

אחרי הסיקור המארז עבר לרשותי ואני משתמש בו מאז.

העמידות של מגשי ה-HDD הקדמיים היא נמוכה, והם אותם מגשים שאפשר למצוא במארזי רבים. צריך להיות עדין עם הקליפסים מקדימה כי הם לא עמידים במיוחד. אם נזהרים לא יהיו בעיות.

השילדה עצמה חזקה מאוד ולא מתעקמת בקלות כך שאין מה לדאוג לגבי זה. גם המסננים הנשלפים הם עמידים למדי ולא מתעקמים בקלות.

החסרון הבולט היחיד שאני יכול לציין הוא שאוויר נכנס ישירות לספק הכח ללא סינון אבק. עם המארז הייתי ממליץ לרכוש מסנן אבק בגודל 14 ס"מ כדי למגנט כלפי פנים למארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגניב :)

קצת באסה להוציא עוד כסף, אחרי קניה של מארז במחיר הזה. מה הפילטר הכי זול שאני יכול להשיג בין אם זה מחו"ל עם משלוח או מקומי ? אולי יש איזה טריק HOME MADE ?

בגדול, מרגישים שמקבלים את הכסף בחזרה, כשמשווים אותו למארזים שעולים 200-300 ש"ח ?

http://www.ebay.com/itm/New-Stainless-metal-Computer-14CM-140MM-Dustproof-Dust-Filter-Fan-Strainer-/251206055047?pt=US_Computer_Fan_Grills_Filters&hash=item3a7d0c3487

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני משתמש במארז הזה מסכים לגמרי עם מה שנאמר, רק אוסיף שכונני ה 5.25" מתאימים טוב רק להתקנים "מלאים" (הכוונה בעומק מלא) יש התקנים כמו בקרי מאווררים וכאלה שהם "חצי עומק" ואז יכול להיות שתהיה בעיה לעגן אותם למארז אני הייתי צריך לקדוח חור בבקר כדי לעגן אותו מצד שני אפשר גם רק להושיב אותו שם ולא חייב להבריג אותו למארז.

סה"כ מארז נחמד מתומחר גבוהה מדי בארץ לטעמי לא הכי איכות אבל נותן ביצועי קירור מעולים על חשבון שאר הדברים שהוזכרו.

וגם לא כ"כ שקט לפחות לא עם המאווררים שמגיעים איתו.

הפילטר שהבאת לא מגנטי אז תהיה בעיה לגרום להיות במקום. זה יהיה אחלה:

http://www.ebay.com/itm/Silverstone-FF143B-140mm-UltraFine-Magnetic-Fan-Filter-/390579936704?pt=US_Computer_Fan_Grills_Filters&hash=item5af060ddc0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, המארז נקנה ! האמת לא גרוע כמו שחשבתי מבחינת המגשים... בסדר גמור ! צריך להיות קצת דאעש כדי לשבור אותם....

מרעיש מרעיש, אחושילינג. יש איזה תכנה לשלוט במאוררים שבאים עם המארז או שאני חייב בקר ? ממש כור גרעיני... עכשיו זה בסדר, אבל אני כבר רואה איך תוך שבוע זה מתחיל להמאס.

מה שכן המעבד ירד מ35 מעלות במנוחה ל25... חחחח. אותו מעבד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...