גוגל דרייב וחדירה לפרטיות - איך מוודאים שאני מוגן? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוגל דרייב וחדירה לפרטיות - איך מוודאים שאני מוגן?

חלאדין

Recommended Posts

היי.

לא יודע איך אבל נוצרה לי תיקיית drive בשולחן העבודה, והיא מסונכרת לתיקיית דרייב של קבוצת הלימודים שלי במכללה. כלומר אני נכנס לתיקייה ופשוט רואה את כל התיקיות והקבצים שיש לנו בגוגל-דרייב.

1.אם אני פשוט מוחק את התיקייה - זה מוחק לכולם?

2.אני חושש מחדירה לפרטיות - אם בטעות אני שומר קובץ בתיקייה הזאת, האם זה שקול ל"העלאת קובץ לגוגל דרייב" ? אני לא רוצה זליגה פתאומית ולא רצויה של מידע ממני החוצה.

איך נפטרים מהחר* הזה בקיצור?

אני מבחינתי שאני אוכל לגשת לתיקיית דרייב רק מהקישור של האינטרנט, דרך הדפדפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתקין את התוכנה של DRIVE אז התוכנה יוצרת תיקיה במחשב ומורידה לשם את כל הקבצים. לפני שאתה מוחק את הקבצים מהמחשב שלך תהיה בטוח שהתוכנה לא מותקנת לך על המחשב כי זה יכול למחוק לכולם את הקבצים (לפחות ככה זה ב DROPBOX).

אם תכניס לתיקיה המשותפת קבצים ויש לך את התוכנה של DRIVE אז היא אמורה להעלות אותם והם יהיו זמינים לכל מי שיש גישה לתיקיה. צריך לזכור שמה שמשותף זה התיקיה של הקבוצה ולא כל הדרייב, כלומר אתה יכול להעלות דברים לדרייב שלך למקום שלא משותף עם כולם.

עוד משהו שכדאי לבדוק זה הסטטוס שלך בקבוצה, אם אתה יכול להערוך אז כל מה שכתבתי למעלה נכון, אם אתה יכול רק לצפות בקבצים אז מה שאתה רואה זה העתק ואתה יכול למחוק/להוסיף/להזיז קבצים וזה לא ישפיע על שאר הקבוצה והם לא יוכלו לראות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...