תוקן: המחשב מבצע ריסטרט כל 5-10 דקות כבר לא יודע מה לעשות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוקן: המחשב מבצע ריסטרט כל 5-10 דקות כבר לא יודע מה לעשות

amnesia

Recommended Posts

מה ניסיתי:

- להוציא דברים ששמתי לפני שהבעיה קרתה (רכיב USB)

- לבדוק טמפ, הכל תקין, מעבד בממוצע 45+-

- החלפתי כבל SLI כי הקודם עשה לי בעיות בעבר

המחשב עושה ריסטים בלי הפסקה, זה התחיל לפני חודש-חודשיים עם ריסט פעם בשבועיים ועכשיו כל 5 דקות כבר לא יודע מה לעשות.

כשהמחשב עולה יש צפצוף אחד שלפי מה שאני יודע זה אומר שהכל בסדר, עשיתי גם בדיקה לזיכרון והכל יצא תקין.

אין מסך כחול, אין MINIDUMP אין כלום שום מידע התצוגה פשוט נעלמת ואחרי כמה שניות המחשב מתחיל מחדש, כלום לא פותר את הבעיה.

נראה לי בעיית חומרה כי כשאני מעלה את המערכת אין לי הודעה שלווינדוס היתה שגיאה פאטלית, וגם זה קרה כמה פעמים עוד לפני שהווינדוס עלה.

יש לי ספק כוח חדש בן חודש-חודשיים

http://ksp.co.il/?select=.1108.&list=1&sort=2&glist=0&uin=22247&txt_search=evo&buy=&minprice=0&maxprice=0 של 750W לא כזה חלש כמו בקישור.

בבקשה תעזרו לי מרגע הכתיבה של ההודעה המחשב שלי כבר עשה 4 ריסטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המפרט שלך?

670 gtx

670 gtx

intel i5 3570k

seasonic 750w evo

z77x-d3h gigabyte

8gb 1600mhz ocz

8gb 1600mhz ocz

חיברתי רק את כ.מ מס' 1 ובינתיים המערכת עובדת, כשניסיתי את כ.מ מס' 2 המערכת לא הציגה תמונה עד שהוונדוס עלה ורק אז התמונה עולה, והיו נפילות.

בינתיים מס' 1 עובד, תמונה מרגע ההפעלה של המחשב כולל ביוס לעומת מס' 2.

המאוורר של הספק כח מסתובב ואז פתאום עוצר ואז שוב מסתובב ועוצר האם ככה זה אמור להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@qttp

אני יכול לנסות אבל כרגע אני בודק אם הבעיה מהכרטיס מסך עצמו.

כבר עובד שעתיים בערך בלי נפילה רק עם הכרטיס הראשון, יש נפילות עם השני.

@Ivan

הסתכלתי, רשום שהמערכת נפלה בצורה לא מסודרת ולא ידוע למה.

דאמפ מאופשר אבל זה יוצר קובץ memory.dmp של 650 מגה

ריסרט בשגיאה מופעל כי כשביטלתי היה אותו הדבר בלי מסך כחול פשוט היה מסך שחור והמחשב לא עשה ריסט זה הכל. לא היה ממש הבדל אם זה מופעל או מבוטל.

עריכה: לא נראה לי שזה קשור לכפתור reset כי לפעמים התצוגה נעלמת אבל המחשב "תקוע" במצב של חוסר פעילות אבל עדיין עובד, מה שלא אמור להיות אם ה RESET פועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה ככל הנראה תוקנה אבל אני אחכה עד מחר בשביל לדעת בוודאות, כבר 7 שעות שהמחשב רץ בלי נפילה, אעדכן מחר מה גרם לבעיה.

תודה לכולם, מקווה לטוב.

עריכה: התקלה נמצאה ונגרמה בגלל שכל ארבעת ה SPIE שחוברו לשני הכרטיסים היו כל-כך מתוחים שלא הצליחו להנעל כמו שצריך וכתוצאה מכך נגיעה קלה באחד מארבעת הכבלים גרם לכרטיס מסך להכבות וכתוצאה מכך לגרום להפעלה מחדש של כל המחשב.

התקלה תוקנה, השארתי הרבה עובד לכל הכבלים ועכשיו גם משיכה לא מכבה את הכרטיס, הכבלים נעוצים בפנים כמו שצריך ואין יותר בעיות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...