מפרט מחשב לאשתי, חוות דעת בבקשה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב לאשתי, חוות דעת בבקשה

T-boon

Recommended Posts

היי,

שימוש: אופיס ומשחקים של facebook

לא ראיתי צורך בכרטיס מסך, הכרטיס שבמעבד אמור להספיק.

יש לה מסך וציוד הקפי.

ראיתי במפרטים מומלצים מערכות מבוססות i3 וזולות יותר, אבל חשבתי שאם כבר קונים אז שיהיה חזק יותר ויחזיק ליותר שנים...

בבקשה חוות דעת על הרכיבים.

תודה.

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=15657

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מילאת את השאלון.

בגדול ניתן לרדת ברוב הרכיבים.

ספק, זכרון, לוח אם, קירור.

אם כבר דיסק אחד ssd, שיהיה 250 GB, יותר מהיר, ותארוטית צפוי

להחזיק יותר שנים.

ממליץ על הספק הזה, יותר חדש עם יותר הגנות.

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=S12G-450

גם תחסוך קצת בחשמל, הוא בתקן גבוהה יותר ומתקרב יותר ל50% מההספק המקסימלי שחסכוני יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שnone77 אמר. יש מה לשנות כדי להגיע למפרט יותר מאוזן ומתאים לדרישות. אם תענה לשאלון נוכל לעזור בצורה מיטבית:

1. מה התקציב המקסימאלי?

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים...

1. מה התקציב המקסימאלי?

3K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?

לנסות לחסוך אבל מבוסס i5, (אני מתפשר פה, רציתי i7)

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?

500ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

office, משחקי facebook, מעט תכני HD

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

24' FHD

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

HDD לאחסון יש, אז צריך SSD למערכת. כמו כן יש ספק אבל צריך לבדוק אם מתאים

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?

7

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

לא מתוכנן

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

אין צורך, מרכיב לבד

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

ליד קרית שמונה, אז כנראה שצריך משלוח, או מהחנות השכונתית תוך התפשרות אפשרית במחיר

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

ברגע שיושלם המפרט

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אולי כרטיס מסך, אבל בטוח לא משהו כבד/יקר

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

שלום, אז בגדול אפשר לקרוא לזה שדרוג, כי כרגע היא עובדת על המחשב הישן שלי: asus-a8n-sli-premium , venice3000 ולמרות שעדין עובד, הגיע הזמן לשדרוג,

ויש שם מספר רכיבים שיעברו למערכת החדשה, אבל בגלל שהשילוש יהיה חדש אז זה בעצם מחשב חדש.

רכיבים שיעברו: HDD sata, , מסך וציוד הקפי, שתי מאווררים שקטים 120ממ

בזיכרון אני מעדיף לא לחסוך ולהשאר עם 8GB, לוח אני מעדיף לא מיני ובעל יציאות רבות ככל האפשר, קירור שקט עם מאוורר 120ממ סטאנדרטי שאפשר יהיה להחליף בהמשך

כמו כן יש ספק כח xp550pp 430W ישן אך שירת אותי נאמנה. השאלה אם יתאים למפרט החדש? אני מעריך שלא כי רוב הכח שלו ב- 5V ולא ב- 12V כיום.

תודה.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון פשוט תתעלם מהמפרטים שלי מאחר והתבלבלתי והוספתי מסך אז פשוט תעבור למפרט המעולה של zoro9 :)

למה i5/i7 לשימושים שכאלו(משרדי) גם i3 או G32XX יספקו בכל מקרה עדיף גם ספק איכותי יותר מאחר ושלך אפילו לא בתקן 80+ בקיצור לא להיט ויש לך הרבה בקשות נורא מיותרות בהתאם לדרישות.

המפרט הבא יהיה מספיק, לTMS יש משלוח עם שליח חינם ושירות משלוחים לאורך כל תקופת האחריות במקרה של תקלה בחינם גם כן ואין טעם להרכיב בעצמך מאחר וההרכבה גם לא עולה כסף, והמארז ייתן רמת שקט גבוהה.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i3 4160 3.6Ghz LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪595

קירור למעבד:

Arctic Cooling Alpine 11 Rev. 2

כמות: 1 - מחיר: ₪62

לוח אם:

Gigabyte GA-B85M-DS3H

כמות: 1 - מחיר: ₪378

מארז:

SilverStone Precision PS09 Black

כמות: 1 - מחיר: ₪243

ספק כוח:

SeaSonic ET 400W 30A @ 12V Bulk

כמות: 1 - מחיר: ₪238

זיכרון:

בקניית מחשב חדש בלבד - SAMSUNG DDR3 8GB 1600

כמות: 1 - מחיר: ₪349

קשיח למחשב שולחני:

SanDisk SSD Ultra Plus 128GB 2.5" SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪322

מסך:

בקניית מחשב חדש בלבד,מבצע חדש - Dell 23 Monitor P2314H IPS Full HD Led

כמות: 1 - מחיר: ₪805

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה בחנות עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪2992

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2933 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/dyuctzvb

אם תעלה לi5 4460 וקירור עדיף למעבד למקרה שאתה עולה לi5 + אותו המסך שבחרתי רק ב24' אז כמעט תנצל את כל החריגה

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5 4460 3.1Ghz (3.3Ghz Turbo) LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪923

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2

כמות: 1 - מחיר: ₪136

לוח אם:

Gigabyte GA-B85M-DS3H

כמות: 1 - מחיר: ₪378

מארז:

SilverStone Precision PS09 Black

כמות: 1 - מחיר: ₪243

ספק כוח:

SeaSonic ET 400W 30A @ 12V Bulk

כמות: 1 - מחיר: ₪238

זיכרון:

קשיח למחשב שולחני:

מסך:

בקניית מחשב חדש בלבד,מבצע חדש - Dell 24 Monitor - P2414H

כמות: 1 - מחיר: ₪909

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה בחנות עד 7 ימי עבודה

סה"כ: ₪3498

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3429 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/2brwn9dj

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^רוני ידידי, כרגיל המפרטים שלך טובים מאוד, אבל אין צורך במסך. זה די משנה את התמונה כי זה פותח את התקציב לחלקים האחרים. אם הבנתי גם נכון הוא מבקש לוח בגודל ATX ולא mATX (מיקרו ATX) בשביל יותר חריצי הרחבה PCI/PCIE.

אבל אם אין בעיה עם גודל מיקרו ATX, ורוצים לחסוך (מסירים מהעלות 900 ש"ח של המסך), המפרטים האלו של רוני בהחלט יתאימו. וכמו שהוא אמר, לא כדאי להרכיב לבד גם אם יכולים. זה יחסוך הרבה זמן וכאב ראש אם אחד הרכיבים מגיע תקול כי צריך לגלות לבד את מקור הבעיה וזה קשה כשאין מלאי חלפים זמין (זה חלק מתהליך מציאת הרכיב התקול). במקרה שזה קורה בהרכבה בחנות, הם יחליפו מיד את הרכיב התקול והמחשב שמקבלים יהיה תקין ולאחר בדיקות. גם על TMS, כמו גם על פלונטר, אפשר לסמוך שההרכבה תהיה מקצועית.

בניתי מפרט שהוא אמנם אוברקיל לצרכים אך מתאים לדרישות. זה מפרט שיחזיק הרבה שנים בהתאם לבקשה, גם מבחינת הביצועים וגם מבחינת איכות החלקים. וגם שקט כנדרש.

* הלוח MSI אמנם מטורף, אבל הלוחות האחרים בגודל ATX לא משתלמים ומתומחרים גבוה מדי. לעומת הלוח הזה שהוא משמעותית עדיף, ויקר יותר, אך בהפרש לא גדול ולכן הוא מאוד משתלם (ברשתות מחשבים הגדולות הוא מתומחר בכ-200 ש"ח יותר).

* מארז שמתאים לגודל ATX ושקט, בצבע לבן (יש גם בשחור). אם יש תקציב, השלב הבא זה fractal design define R4. אם רוצים לחסוך אפשר לרדת לסילברסטון ps10.

* מעבד 4590 שנותן תמורה טובה למחיר, אבל אפשר לרדת ל-4460.

* ספק שקט מאוד בתקן 80+ גולד, 5 שנים אחריות (אותו אחד שהוצע בתגובה הראשונה).

* קירור מעבד שקט ויעיל

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5-4590 3.3 GHz 3.7Ghz Turbo LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪997

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪153

לוח אם:

חדש במלאי - MSI H97 GAMING 3 LGA1150

כמות: 1 - מחיר: ₪544

מארז:

NZXT H230 Glossy White

כמות: 1 - מחיר: ₪407

ספק כוח:

Seasonic S12G-450W 80+ Gold

כמות: 1 - מחיר: ₪347

זיכרון:

קשיח למחשב שולחני:

הרכבה:

סה"כ: ₪3119

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3057 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/gnkye9ah

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^כן, התבלבלתי לצערי והוספתי את המסך למפרטים =\

בכל מקרה תודה על התיקון והמפרט שלך מעולה, והצעה נוספת שיכול לחסוך קצת זה הבאנדל הבא בקניית מחשב חדש בלבד NZXT H230 Glossy Black + FSP 650W Raider ב620ש"ח למרות שהספק בתקן 80+ Silver ולא Gold שגם מגיע עם 5 שנות אחריות מוגזם למערכת שכזאת מצד שני הGold יחסוך יותר בחשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^הבאנדל הזה מעולה ומשתלם למי שיש כרטיס מסך רעב. אחרת ה650W אכן מוגזמים ומבוזבזים ומסכים איתך שלבסוף עדיף להשקיע בספק עם הספק נמוך יותר אבל עם יעילות גבוהה יותר שיחסוך בחשמל. אני מעריך שמחשב שכזה בקושי ינצל 200W "בתסריט הכי גרוע" בעומס מלא ועם מס' רב של דיסקים, מאווררים ותוספות אחרות. רוב הזמן הוא ינצל בסביבות 100W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ פה אני כבר פחות מסכים איתך :)

זה לא "מקס" אוטומטי, אלא יש מענה לכל דבר, אם לא לצרכים אז לדרישות. במקרה של בנפח כפול, הוא אמנם ישפר את הביצועים אבל כבר לא באופן משמעותי שיורגש ושיצדיק תוספת של כ-250 ש"ח. הSSD 128GB גם ככה מאוד מהיר והמחשב יטוס בקונפיגורציה הנ"ל. לנפח הגדול יותר לא יהיה שימוש לצרכים הנ"ל. אין כאן עריכות וידאו/סאונד/תלת-מימד או גיימינג כבד או כבד שעוד יכולים להצדיק. עם מערכת ההפעלה וכל התוכנות בקושי יגיעו ל30GB שימוש. כל שאר הקבצים, המדיה והמסמכים יאוכסנו על גבי הקשיח.

בדיוק מאותה סיבה גם אין הצדקה ל i7, כי ההבדל כבר לא יהיה משמעותי ולא יורגש לצרכים האלו. רק "הכאב" בכיס יורגש :)

גם לא לזיכרון 16GB, לא למארז ננוקסיה DS1, לא לקירור נוקטואה U15 ולא לספק X-650 של סיסוניק... וכו'... כל אלו לא יתרמו שום דבר נוסף מעבר לצריך ולדרוש ולא יבואו לידי ביטוי בשימוש.

חלק משאר המפרט גם אוברקיל (בעיקר ומעבד), אבל מתון ומחושב שיבוא לידי ביטוי בטווח הרחוק. כל החלקים הדרושים לשקט (ספק, , מארז) הם לא אוברקיל ומתאימים בדיוק למה שנתבקש. הלוח הוא מקרה מיוחד ויותר תוצאה של המבחר והתמחור בחנות שגורם לו להיות משתלם במיוחד. לעומת לוח שעולה קצת פחות אבל משמעותית פחות טוב ולכן לא משתלם. אבל גם במקרה של הלוח יש לכך ערך מוסף שיבוא לידי ביטוי גם בהווה וגם בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין בגבול של שיפור סביר למחיר, מעבר לביצועים ואורך חיים צפוי גדול יותר (נכון שגם 128 צפוי לשרוד מעבר לזמן המחשב בשימוש סביר) ודעתי האישית כמובן זה לא מוחלט לssd 128GB בחלונות 7 לפחות. תיקיית התקנה מתנפחת ומגיע בקלות ל40GB רצוי להשאיר לפחות 10℅ ריק. ומתחילים להיות לחוצים. נכון שאם מתקינים קצת דברים זה מספיק שפותח הדיון יחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן לא ממולץ להתקין 7 אלא רק 8.1 שהוא טוב יותר ומהיר יותר בכל פרמטר ותופס פחות מקום על הדיסק. ואת המחסור של כפתור ההתחל פותרים תוך שניות עם התוכנה הקטנה והנחמדה Classic Shell.

אגב, אני עם וינדוס 7 במחשב העיקרי שלי ועם הרבה תוכנות ביניהן כבדות, ועדיין יש לי 42GB פנויים מתוך 111GB של הSSD בגודל 120GB. כך שאני לא צופה שיהיה להם מחסור בנפח עם שימוש הרבה יותר צנוע ועם וינדוס 8.1.

בכל מקרה, זה לשיקולו של פותח הדיון ואם הוא ירצה, נחליף במפרט את הSSD או כל דבר אחר שיבקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

תודה על העזרה, אני די מרוצה מהמפרט של zoro9, אבל כמה דברים.

1- לגבי הלוח של msi, אולי זה לא משהו הגיוני ויותר עניין של רגש, אבל היתי מעדיף gigabyte / , מה גם שקראתי קצת ב-tom's וראיתי שיש לו בעיות תאימות עם זכרונות לפעמים ובקרת איכות כללית לא גבוהה של msi,

אולי אני טועה, לא יודע, לעןלם לא עבדתי עם msi ותמיד הייתי מרוצה מ gigabyte / ,

2- לקירורים שהצעתם אין אפשרות להתקנת מאוורר סטנדארטי, אני חושב שאופציה זו היא חשובה כאשר המאוורר המקורי מתחיל להרעיש ואז אפשר פשוט להחליף מבלי לרוץ ולחפש אחד מקורי.

3- לא צריך 250GB, לי במחשב יש 120GB כולל תוכנות ומשחקים ועדיין 40GB פנוי, השאר הולך לדיסק טרה.

הדרישות שהזכרתי הם נמוכות, אבל יכול להיות שבעתיד אשתי תחזור לשחק world of warcraft ואז כבר צריך כרטיס מסך צנוע, ולכן כתבתי אפשרות לשדרוג כרטיס עתידית. אבל בכל מקרה נראה לי שספק 450W יספיק.

מה שכן אני מאד אהבתי את המארז הלבן, חיבורי הפאנל הקדמי ממוקמים מצויין כי המחשב עומד על הרצפה מתחת לשולחן בצד שמאל, אבל חבל שאין אפשרות לשינוי כיוון פתיחת הדלת שנפתחת ימינה,

לא יודע אם זה קריטי, כי לא עובדים הרבה עם CD אבל זה לא יהיה נוח.

לגבי הספק אני מעדיף ללכת על בטוח עם seasonic אבל אם יש באנדל של מארז אשר נפתח שמאלה + ספק איכותי אז מעולה.

אז אם אפשר שוב התייחסות לגבי הלוח, מאוורר, ומארז. ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

[table]

[tr][td]CM8064601560722.jpg[/td]

[td]1[/td]

[td]Intel[/td]

[td]CM8064601560615[/td]

[td]מעבדים - Socket LGA1150

CM8064601560615 - Intel - i5-4590 Quad core CPU - LGA1150 - 3.3 GHz - 6MB cache - 22nm - 84W TDP - Integrated HD Graphics 4600 at 1150MHz - Haswell Refresh - Tray...

שלוש שנים אחריות[/td]

[td]₪970/951[/td]

[/tr]

[tr][td]GA-H97-D3H.jpg[/td]

[td]1[/td]

[td]Gigabyte[/td]

[td]GA-H97-D3H[/td]

[td]לוחות אם - LGA1150

GA-H97-D3H - Gigabyte - Socket LGA1150 CPU - Intel H97 chipset - Dual channel DDR3 up to 1600 MHz memory - Integrated Graphics with VGA, DVI-D, HDMI video outputs - 2 x PCI Express x16 slots - 8-channel audio - Intel Gigabit...

שלוש שנים אחריות[/td]

[td]₪584/572[/td]

[/tr]

[tr][td]KVR16N11-4.jpg[/td]

[td]1[/td]

[td]Kingston[/td]

[td]KVR16N11-8[/td]

[td]זכרונות - - לנייח

KVR16N11-8 - Kingston - 8GB DDR3 1600MHz - CL-11...

Lifetime Warranty[/td]

[td]₪392/384[/td]

[/tr]

[tr][td]SDSSDHP-128G-G25.jpg[/td]

[td]1[/td]

[td]Sandisk[/td]

[td]SDSSDHP-128G-G25[/td]

[td]דיסקים קשיחים ו - - SATA

SDSSDHP-128G-G25 - Sandisk - 128GB - SATA3 6GB 2.5 inch - 530/290 Read/Write - Ultra Plus SSD Series...

שלוש שנים אחריות[/td]

[td]₪316/310[/td]

[/tr]

[tr][td]P100.jpg[/td]

[td]1[/td]

[td]Antec[/td]

[td]P100[/td]

[td]מארזי מחשב - ATX מארז

P100 - Antec - P100 Advanced Super Mid Tower - 2x USB3.0 and 2 x USB2.0 ports - 2x 5.25 inch tool-less drive bays - 7x 3.5 inch / 2.5 inch drive trays - Maximum graphics card size: 317.5 mm - Maximum CPU cooler heig...

שנה אחריות[/td]

[td]₪459/450[/td]

[/tr]

[tr][td]S12G-650.jpg[/td]

[td]1[/td]

[td]Seasonic[/td]

[td]S12G-450[/td]

[td]ספקי כח - ATX

S12G-450 - Seasonic - 450W - 80+ Gold certified - Active PFC - 120mm ball bearing fan - 8pin CPU connector - 2 x 6+2 pin PCIe connectors...

חמש שנים אחריות[/td]

[td]₪325/318[/td]

[/tr]

[tr][td]SCKTT-1000.jpg[/td]

[td]1[/td]

[td]Scythe[/td]

[td]SCKTT-1000[/td]

[td]פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

SCKTT-1000 - Scythe - Scythe Kotetsu...

שישה חודשי אחריות[/td]

[td]₪209/205[/td]

[/tr]

[/table]

3255.00 / 3190

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

המחיר אינו כולל משלוח

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=15688

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

none77 נראה לי מפרט מנצח.:yelclap:

דבר אחד לגבי הלוח, ראיתי שיש לו M.2

הבנתי שזה חיבור שמשמש לחיבור רכיבי אבל אני לא מכיר את זה.

האם אפשר לחבר את כונן ה- ישירות לחיבור הזה ולקבל ביצועים טובים יותר, האם צריך כונן מיוחד?

בבקשה הסבר לגבי זה, והבדלים משמעותיים נוספים (אם יש) בין ה- HD3 ל- D3H ?

תודה רבה.

חבל גם שאי אפשר להזמין מפרט כזה ב- TMS , כי אין להם את כל הרכיבים,

ושירות המשלוחים שלהם נשמע טוב,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...