איך להזמין עם JETLEAP - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להזמין עם JETLEAP

adi518

Recommended Posts

קודם כל, מי שימשיך לשלוח לי ה"פ על זה, לא יקבל מענה יותר.

ועכשיו להסבר מה זה בדיוק האתר הזה ואיך משתמשים בו.

אז JETLEAP, זה אתר שהתחיל לפני כמה שבועות, אולי טיפה יותר, ע"י שני ישראלים. הקונספט של האתר ממש פשוט, למעשה אתה "משכיר" מקום במזוודה של מישהו שמגיע מארה"ב לארץ.

אתה קובע את הסכום שאתה מוכן לשלם, אתה מפרסם באתר שלהם מודעה עם שם המוצר, העלות שלו, תמונה וכו'. אחרי שעשית את זה, אתה מחכה שיפנו אליך אנשים. ברגע שפנה אלייך מישהו, אתה יכול לקיים איתו דו-שיח במערכת ההודעות של האתר. אפשר לקיים משא ומתן ואז גם לשנות את המחיר שקבעתם בעת פרסום המודעה. כלומר שום דבר לא סגור עד שלא סוגרים הכל עם המוביל.

אחרי שסגרתם הכל עם המוביל, ויש לכם את הכתובת שלו תבקשו גם מס' טלפון כי בברירת מחדל האתר לא מבקש את זה מאנשים שנרשמים בתור מוביל ואז שאמזון או כל אתר אחר, מבקשים את זה בצ'ק אאוט אפשר להתקע רק על הטמטום הזה.

הסכום שצריך לשלם למוביל זה הסכום שנקבע + אחוז שהולך לאתר על התיווך + ביטוח שהם מספקים, כי הרי אי אפשר לסמוך על כל אחד. לכן, יש ביטוח שמכסה אתכם על כל סכום החבילה + עלות ההובלה שנקבעה חוזרת אליכם.

וזהו, כל מיני דברים שסוגרים עם המוביל זה ביניכם לבינו, כולל ענייני מכס ומה שביניהם (רמז: יש שאלות שלא שואלים בפורום).

טיפ: יש לכם מוצר שאתם מתכננים עליו? תפתחו מראש מודעה על מוצר בגודל בינוני, ככה שלא תהיו מוגבלים להובלה של מוצר קטן. כלומר אם אני רוצה , ועכשיו בא לי לא יודע או , שזה בא בקופסא יותר גדולה, אני לא אהיה מוגבל מול המוביל.

בהצלחה לכולם ובלק מהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

שאלות:

האם צריך לשלם רק לאתר (כלומר תשלום אחד מרוכז)?

איך משלמים לאתר?

איזה חשבונות / יש עוד חשבונות למיניהם שצריך שיהיו לי? (ראיתי למשל כמה מילים על חשבון (escrow)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משלם לאתר תשלום אחד מרוכז, עם כ"א בלבד. אין אופציה לפייפל. זה מופקד בחשבון ESCROW, צד שלישי. ברגע שהמוביל מסר את הדברים, מולו במקום אתה מאשר באתר שקיבלת וזה מעביר לו את הכסף.

מי שלא יעביר תשלום דרך האתר לא יהיה מבוטח ושם עצמו בסיכון! לא להסכים להעברות כספים מחוץ לאתר.. מעבר לעובדה שזה לא יפה לא לשלם עבור השירות הטוב שקיבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, למשל. הזמנתי שני 970 GTX מניואג. כ"א עלה 350$. משלוח לא היה חינם (לצערי) אז עוד 10$ (עולה 7$ אבל הוספתי 3$ למשלוח מהיר יותר). אח"כ היה לי לשלם באתר למוביל. הצעתי לו 50$. האתר לקח את העמלה שלו, זה העלה את זה ל 70$. כלומר 70$ עלות ההובלה. בנוסף, במקרה הספיציפי הזה שילמתי לקרוב משפחה שהזמין עבורי עם הויזה שלו, באמצעות פייפל ופייפל כמובן לקחו את ה 4% שלהם. סה"כ יצא: 810$. הערה: קיבלתי קופון למשחק עם כל כרטיס, שווי 60$, בוא נגיד.. 40-45$ במכירה חוזרת. החסכון פה יצא משמעותי. בפעם השנייה שהשתמשתי באתר, לקחתי בחשבון גם את העמלות והצעתי מחיר יותר נמוך. כל עוד אנשים פונים אליך, אתה זהב. אין סיבה לשלם יותר, בגלל זה אולי אפילו 50$ שהצעתי בתור התחלה היה 'מוגזם'. כמובן המטרה זה לשלם מה שפחות, לא מה שיותר. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה הגיע לך מ-50$ ל-70$? רשום באתר שהעמלה שלהם היא 10% ממחיר המשלוח.

כי כנראה שעמלה זה בנפרד והביטוח זה בנפרד. שני חישובים שונים.

איך זה הולך בקשר לאיסוף החבילה .

אפשר נניח לחפש אנשים שבאים לחיפה ? ירושלים ?

זה לא עובד ככה. המובילים יודעים שההובלה שלהם זה מארה"ב לת"א, אז למעשה כולם יביאו לך את זה לתל-אביב. אתה יכול כמובן לבדוק עם המוביל לאיפה הוא מגיע ולתאם איתו מקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המדריך , כשאני קבלתי הצעה ואם אשרתי אותה ובסוף לא שלחתי את המוצר למוביל , מה קורה אז? זה לא לוקח לי כסף מראש?

ואם זה לא לוקח כסף מראש, מה קורה אחרי שמאשרים את המוביל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
תודה רבה על המדריך , כשאני קבלתי הצעה ואם אשרתי אותה ובסוף לא שלחתי את המוצר למוביל , מה קורה אז? זה לא לוקח לי כסף מראש?

ואם זה לא לוקח כסף מראש, מה קורה אחרי שמאשרים את המוביל ?

זה בערך מה שקרה לי לפני כמה ימים.

אני אישרתי הצעה של מישהי, ואחרי כמה זמן רציתי לשנות את המוצר ואת המחיר שלו, אבל ברגע שאתה מאשר את ההצעה של המוביל אתה לא יכול לערוך את הפוסט שלך.

אז פניתי אליהם והם פשוט ביטלו את הפוסט שלי ואמרו לי לעשות פוסט חדש עם הפרטים המעודכנים והם ישייכו אוטומטית את המובילה לפוסט החדש, ויזכו אותי על הסכום ששילמתי מראש, וזה מה שהיה.

התהליך באמת קצת מסורבל, אבל לפחות יש פתרון. בכל אופן נתתי להם הצעה לשיפור שבהמשך יאפשרו לעדכן את הפוסט גם לאחר שאושר, ואמרו שהם לקחו את זה לתשומת לבם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...