האם ThermalTake TR2 500 יכול להריץ gtx970? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ThermalTake TR2 500 יכול להריץ gtx970?

sheff2k2

Recommended Posts

אני שוקל לקנות כרטיס מסך gtx 970, כנראה של gainward או . באתרים של החברות רשום שצריך 550 לפחות.

מביקורות נובע, שמערכת סטנדרטית עם הכרטיס הזה צורכת 276 WATT תחת מאמץ, שזה כמובן רחוק מאד מ500.

עם זאת, באייבורי טוענים שצריך ספק יותר חזק. לעומת זאת בזיג זאג טוענים שזה ספק מעולה, ושמנסיונם הוא סוחב את הכרטיס הזה ללא בעיה.

כל הטיעונים והנתונים האלה מבלבלים אותי...מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה להריץ איתו GTX970, זה ספק טוב מאוד. כמו שבדקת נכון יש לך עוד יותר מ 200W שהם מרווח ביטחון מספיק.

ותשדל שלא להקשיב למוכרים בחנויות, המטרה שלהם זה למכור חומרה ולא שתישאר עם זאת שיש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותשדל שלא להקשיב למוכרים בחנויות, המטרה שלהם זה למכור חומרה ולא שתישאר עם זאת שיש לך.

העניין הוא שלא מוכר באייבורי אמר לי את זה, אלא טכנאי, שנראה מאד אדיש, אמין וחסר אינטרס...אבל לך תדע.

כמו כן, מדוע באתרים של היצרנים כותבים שצריך יותר מ500? האם זה מין "טווח" ביטחון שהם לוקחים, כדי להימנע מתלונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בדיוק. יצרנים לא יכולים לקחת סיכון על כך שמישהו קונה ספק ג'נרי זול שרשום עליו 650W אבל בפועל הוא מספק בקושי 400W שעלול לגרום נזק לכ. מסך כי אז באים בתלונות על איכות הכרטיסים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שלTR2 יש הרבה גרסאות, חלקן איכותיות יותר וחלקן פחות. הדגם שלי הוא TR2-500AH2NFB. מחיפוש באינטרנט לא מצאתי איזשהו מידע מועיל. מישהו יודע אם הדגם הספציפי הזה טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ניתקלתי בביקורת על GTX970, ששוב מעוררת אצלי את הבילבול לגבי כל העסק הזה של צריכת חשמל על ידי הכרטיסים, אחרי שכבר שכנעתם אותי שTR2500 מספיק: :smiley1:

http://www.tweaktown.com/reviews/6700/msi-geforce-gtx-970-4gb-twin-frozr-v-gaming-oc-video-card-review/index16.html

בניגוד לביקורות בGURU3D, כאן נתוני הצריכה גבוהים בהרבה- לא רחוק מכפול! בtweaktown טוענים שמערכת סטנדרטית צורכת 467 וואט(!!!) במאמץ, בעוד שבגורו זה עמד על בערך 270 אם אני לא טועה....

מה לעזאזל הולך פה? האם ייתכן שהאתר הזה "מושחת" ומשתף פעולה עם יצרניות ספקי כוח...? או שאולי המכשיר שבו הוא משתמש שווה לתחת?(מצד שני, יכול להיות שדווקא המכשיר של גורו לא מדויק...)

מישהו יכול להסביר מה הולך פה?:s0927:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-TweakTown מערכת הבחינה שלהם כוללת מעבד i7 3970X ב4700MHZ על מתח מאוד גבוה. במצב הזה יכול להגיע המעבד במאמץ ל-200 וואט ויותר. לצורך השוואה, מעבד i5 מודרני היום דוגמת i5 4570 או i5 4590 באותו תרחיש יכול לצרוך 50-60 וואט בלבד, כ-150 וואט פחות. בנוסף, גם לוח האם של תושבת ה-X79 שהם משתמשים בו יכול להוסיף 35-50 וואט יותר מעבר לצריכת חשמל של לוח אם Z87 או Z97 סטנדרטי, כך שמדובר פה בתוספת של לפחות 150 וואט על פני אותו תרחיש בשימוש עם מערכת מודרנית היום שמבוססת על מעבד Core i5.

ב-Tweaktown לצערי לא למדו שהגיע הזמן להפתר ממפלצות הענק כשמדובר בבחינות ולעבור למערכות חסכוניות ומודרניות, כדי לשקף צריכת חשמל ריאלסטית. הם נשארו תקועים עם מערכת שמחרבנת על ההבדלים בין שונים וגורמת להכל להראות מפלצתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...