N56JK-CN028H - האם אכן באמת בעל מסך IPS ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

N56JK-CN028H - האם אכן באמת בעל מסך IPS ?

dimka323

Recommended Posts

לפי האתר של ASUS מחשב N56JK יכול להגיע בתצורה של מסך FHD IPS וגם בתצורה FHD שלא IPS

www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/N56JK/specifications

• Display15.6" 16:9 HD with EWV (1366 x 768) /Full HD (1920x1080)/IPS FHD (1920x1080) Splendid Video Intelligent Technology, Zero Bright Dot , anti-glare

לא מצאתי ברשת ביקורת על תצורה

N56JK-CN028H שנמכרת בארץ ולכן אני פונה לכאלה שרכשו את הנייד הנ"ל ויכולים לבדוק את העניין בעזרת תוכנה פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בעד בדיקה נוספת.

על סמך מה אתה אומר שה NT בדגם זה ברמה גבוהה?

לפי מיטב הבנתי מדובר בדגם חדש יחסית ולא מצאתי ביקורות ברשת.

תקח בחשבון שיתכן כי מדובר במסך חדש לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אתה עם "וואלה שופס", תאמר להם שיעדכנו את המפרט:

- יש 4 יציאות 3.0

- יש יציאת VGA

- יש קורא כרטיסים 3in1 שכלל לא רשום.

- יש מקלדת מוארת

בעצם עזוב - אל תעדכן אותם, הם עוד עלולים להעלות את המחיר שלו אם ידעו.

ותכלס - מה זה משנה? זה המחשב הכי טוב שניתן לקנות ב-3,500 ש"ח.

אם ה-N56VB היה במלאי (הוא עדיין רשום בזאפ אך לא במלאי) - הייתי ממליץ עליו all day long אבל הנה- הגיע מחליף ראוי במקומו, עם מפרט מאד חזק ומחיר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו התקשר לוואלה שופס וקיבל תשובה אמינה? או לחלופין רכש את המחשב הזה בתצורה הזאת ויכול להגיד בוודאות?

בנוסף שמתי לב שבמפרט של המחשב הזה ב-.com כתוב שיש גם כונן אופטי ובוואלה זה לא מצוין.

אני שואל בשביל לדעת האם יהיה אפשר להוסיף עם HDD Caddy במקום הכונן האופטי.. מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות ולא מצאתי משהו טוב יותר במסגרת Black Friday אז כנראה אזמין ביום ראשון את 56JK-CN028H מוואלה שופס בכ 3650 ש"ח.

כמו כן אני רוצה להוסיף כונן SSD במקום הצורב ובצורב להשתמש כצורב חיצוני.

חשבתי להזמין את ה SSD הזה:

http://www.ebay.com/itm/SSD-240GB-Kingston-SSDnow-V300-Solid-State-Hard-Drive-New-/181576825289?pt=US_Solid_State_Drives&hash=item2a46d279c9

SSD טוב?

המחיר משתלם?

יש אפשרויות טובות יותר?

כמו כן מה עוד אני צריך להזמין לטובת החלפת צורב ב SSD? (אפשר לקבל קישורים מתאימים?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אתה יכול *כנראה* להחליף את המסך

אתה מתכוון להזמין מסך חילופי בעל פנל ולהחליף במסך קיים?

כמה זה אמור לעלות?

הבנתי מ Chevy כי גם אם מדובר על מסך בעל פנל NT אז עדיין מדובר במסך מאוד איכותי, אתה חולק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות ולעזרתכם תי משהו טוב יותר במסגרת Black Friday אז כנראה אזמין ביום ראשון את 56JK-CN028H מוואלה שופס בכ 3650 ש"ח.

כמו כן אני רוצה להוסיף כונן SSD במקום הצורב ובצורב להשתמש כצורב חיצוני.

חשבתי להזמין את ה SSD הזה:

http://www.ebay.com/itm/SSD-240GB-Kingston-SSDnow-V300-Solid-State-Hard-Drive-New-/181576825289?pt=US_Solid_State_Drives&hash=item2a46d279c9

SSD טוב?

המחיר משתלם?

יש אפשרויות טובות יותר?

כמו כן מה עוד אני צריך להזמין לטובת החלפת צורב ב SSD? (אפשר לקבל קישורים מתאימים?)

מבקש את עזרתכם לפני שמבצע נגמר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...