לאחר החלפת ספק אין תמונה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר החלפת ספק אין תמונה

marulia

Recommended Posts

שלום לכולם לפני שבועיים הייתה הפסקת חשמל בבית ולאחר מכן המחשב לא נדלקה , הבאתי את הספק ל KSP ( אחריות ) ולאחר מס' ימים הם נתנו לי ספק חדש בתמורה הרכבתי אותו אך אין תצוגה במסך ( אין אות ) ניתקתי את הכל כלומר כרטיס מסך , HD , והשארתי רק את הלוח והמעבד וחיברתי אותו לכרטיס המסך של הלוח אך עדיין אין אות .מה לדעתכם הבעיה ? אגב אני חושב שזה הלוח אם תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

מעבד

Intel i7 3770K 3.5Ghz 8MB L3 Cache s1155

לוח אם

Asus P8Z77-V LX (LGA1155 i3/i5/i7, Intel Z77, DDR3 XMP, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI)

כ.מסך

Sapphire Radeon HD 7850 2GB GDDR5 DX11 2xDVI HDMI DP PCI-E 11200-07-20G

מארז

Thermaltake Chaser MK-I Full Tower Series Black Case No PSU VN300M1W2N

ספק

650W 80+ Gold RM650

החלפתי את הספק אין שום צפצופים ויש מנורות שכן נדלקות על הלח שאני מפעיל את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרק את הלוח מהמארז, תאפס (סוללה), תחבר מחוץ למארז על משטח מבודד חשמל : לוח + מעבד + ספק, בלי או כ מסך

תחבר ללוח רמקול ליציאת הרמקול הפנימי (אם אין מובנה על הלוח), תקצר את הפינים של מפסק ההפעלה ותבדוק אם מצפצף

כן - תוסיף , תחבר את המסך וכו

לא - הלוח כנראה שרוף או שהספק החדש לא תקין. אבל כן תנסה להפעיל אותו אם ספק אחר וכו' בשביל להיות בטוח לפניי שאתה מחליף אותו סתם

כמו כן - יש מצב שפשוט המסך שלך שרוף כתוצאה מההפסקת חשמל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרק את הלוח מהמארז, תאפס (סוללה), תחבר מחוץ למארז על משטח מבודד חשמל : לוח + מעבד + ספק, בלי או כ מסך

תחבר ללוח רמקול ליציאת הרמקול הפנימי (אם אין מובנה על הלוח), תקצר את הפינים של מפסק ההפעלה ותבדוק אם מצפצף

כן - תוסיף , תחבר את המסך וכו

לא - הלוח כנראה שרוף או שהספק החדש לא תקין. אבל כן תנסה להפעיל אותו אם ספק אחר וכו' בשביל להיות בטוח לפניי שאתה מחליף אותו סתם

כמו כן - יש מצב שפשוט המסך שלך שרוף כתוצאה מההפסקת חשמל ?

אני יכול לעשות את זה אבל יש לי שאלה לא עדיף לי להביא להם את הלוח שיבדקו? ( יש לי עדיין אחריות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...