האם G700S מתאים לאחיזת claw? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם G700S מתאים לאחיזת claw?

Animor

Recommended Posts

אהלן,

בעקבות המבצע באמאזון אני מעוניין להזמין את ה-G700S. האם הוא מתאים לאחיזת claw?

ושאלה נוספת: קראתי הרבה שבחים על חיישן אופטי לעומת חיישן לייזר. לצערי, ה-G700S מגיע עם חיישן לייזר, ולא מצאתי אופציה טובה אחרת במחיר טוב לעכבר גיימינג . עד כמה זה קריטי?

השימושים: משחקי rpg גוף שלישי ומשחקי fps.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנימור, השבחים שקראת הם רק מהמהדרין דמהדרין של משתמשים העכברים. בשבילם וגם בשבילי, לרצות עכבר עם חיישן מעולה לעכבר שקול ללרצות GT630 עם 4GB זיכרון, די אבסורד.

תרגיש חופשי לקחת כל מתקדם שתרצה, שם פרפקציה בחיישן לא קיימת ולא משנה.

לשאלה בכותרת התשובה היא כן, אבל הוא ממש לא אופטימאלי לזה בגלל הצורה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

לא הבנתי למה זה אבסורד. ראה למשל את ה-G602 - עכבר עם חיישן אופטי שנחשב למצוין. הייתי קונה אותו אם הייתה בו אפשרות לחיבור כבל לשימוש וטעינת הסוללה כאשר היא נגמרת, כמו ב-G700s.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אבסודר מהסיבה שקיים אינפוט לאג, תמיד (קטן או גדול). לכן להתעקש על משהו פחות חשוב (לכאורה) זה מעט מוזר. ההעדפה למושלמות בחיישן היא דבר שקיים בעולם הגיימינג התחרותי, ולכן אסור שיהיו פיקשושים בשום תחום בעכבר. ההעדפה לזה בעכבר הגיונית, אבל מאוד משונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה עובדה מוגמרת? התפשטות גלים נעשית הרי במהירות הקרובה למהירות האור, זה מן הסתם לא גורם ללאג.

קצב הדגימה בעכברי גיימינג מהיר מאוד (זה מה שאוכל את הסוללה מהר), כך שגם הוא לא הסיבה ללאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע התפשטות של אילו גלים, אבל ידוע לי שלאות מהמשדר בעכבר לוקח זמן להגיע לבקר במקלט ומשם הלאה.

שוב, זה דברים שיהיו מאוד מאוד שוליים ל99.99% מהמשתמשים ומאוד סביר שאתה לא תרגיש בזה, בדיוק מאותה סיבה שדברים כמו חיזוי מצביע, LOD וג'יטרינג לא יהיו חשובים או מורגשים לך ולשאר. לכן אתה לא צריך לשים דגש על איכות החישן שבעכבר כזה. שים דגש על מחיר, איכות בניה ונוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה.

האם ה-G602 יתאים יותר לאחיזת claw? קראתי קצת וראיתי שלחיישן של ה-G700s יש תופעת תאוצה די מורגשת, אני חושב שארד מזה למרות הפיתוי. אני תוהה אם ה-G602 יתאים לי, אם הוא עכבר איכותי ונוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכברים בצורת הG400/G500/G700 לא יהיו נוחים לclaw. ה"מתאימים אבל לא אופטימליים" אפשר לפרש במילים אחרות, כגון "כן אבל זה ממש לא נוח, תצטרך להתרגל לאחיזת finger".

אם אתה מחפש עכבר , אתה צריך לחפש עכברים קטנים יותר, עם תחת גדול.

באיזה עכבר אתה משתמש כרגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הg9 מקשה עליך, באיזו צורה? והאם אתה משתמש בכיסוי כל שהו, ואם כן, איזה מהם יותר נוח לך?

גיימינג, אל חוטי זה קצת בעייתי. אני מנסה להיזכר איזה עכבר אל חוטי עם בטרייה שטוחה מובנת (פחות משקל) עם לאג נמוך ומתאים לאחיזה שלך..

הrazer ouroboros הוא היחידי שאני זוכר שמתאים.

אם היית יכול להרשות לעצמך חוטי, הייתי מציע לך את הzowie ec2 evo.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-G602 דווקא מוצא חן בעיני מאוד, והוא במבצע עכשיו באמזון. אני רק לא בטוח לגבי האחיזה שלו ועד כמה היא תהיה לי נוחה. מביקורות שקראתי הוא אמור להיות נוח, למרות שהוא כבד באופן יחסי.

ב-G9 אני משתמש בכיסוי הרחב, כי המגע של האחר מציק לי. החיסרון הוא שהאחיזה רחבה יותר, מעין palm.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...