כמה שאלות על הזמנה מ-AMAZON ומכס. - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על הזמנה מ-AMAZON ומכס.

RDvd

Recommended Posts

היי,

חשבתי על לקנות אוזניות מאמאזון (לא מאמאזון עצמם אלא מחנות יפנית שמוכרת דרכם).

אף פעם לא קניתי מאמאזון אז רציתי לדעת איך הזמנה כזאת מגיעה בדרך כלל? I-PARCEL כמו האמאזון הרגיל? EMS?

100% שאני משלם מיסים על זה או שיכול להיות שזה יעבור בדואר רגיל ולכן אוכל להתחמק מהמכס?

מה עושים אם מתעוררת בעיה? אמאזון בעצמם יטפלו בבעיה או שישאירו אותי לדבר יפנית עם המוכר?

קצת מצחיק אבל אני מרגיש יותר בטוח לקנות באיביי רק בגלל שיש את ואיביי עצמם שיתנו את הפטיש במקרה הצורך.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סוג משלוח יש לך ב-CHECKOUT? של אמזון? אם כן, אז זה הרגיל שלהם.

יש הרבה חנויות שמוכרות את המוצרים אבל טיפול ומשלוח המוצר נעשה על ידי , כלומר המוצר נמצא אצלם במחסנים. לא אצל הספק המוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי רק מוצרים שנמכרים ע"י עצמה נשלחים לארץ. שולחים בד"כ דרך UPS או IPARCEL. את המיסים אתה משלם מראש, אם הסכום נמוך יותר אז הם מחזירים לך ואם גבוה יותר הם לוקחים את זה על עצמם. לאמזון יש שירות לקוחות מצויין אם כי קצת סתום מדי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, יש המון חנויות ומוכרים שעושים משלוחים בינלאומיים.

אמאזון מצהירה שעל חלק מהמוצרים שלה יש משלוח בינלאומי (ואף הזמנתי לפני כחודשיים כמה פריטים) אבל מאז, שום פריט שלה לא נשלח לארץ משום מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובות:

1. שולחים דרך i-Parcel (מוצרים לא יקרים) שזו חברת בת של UPS, אבל המשלוח יגיע אליך דרך דואר שליחים ישראל. משלוחים יקרים/מהירים נשלחו אלי ע"י UPS.

2. הם לוקחים בחשבון מיסים ודורשים תשלום מראש עליהם (פקדון), אם המיסים נמוכים ממה שהם לקחו או שלא נדרש לשלם מיסים, מקבלים החזר של הפקדון (לפעמים צריך להזכיר להם), אם המיסים גבוהים ממה ששולם מראש הם לא ידרשו תוספת תשלום ויקחו את ההפרש על עצמם.

3. השרות שלהם הוא הטוב בעולם, אפשר לקנות בשקט ובבטחון (לפעמים נתקלים בנציג שלא מייצג את תודעת השירות של , פשוט פונים לנציג אחר).

4. לפי הניסיון שלי ודיבור עם נציגי הלקוחות שלהם, הגמישות של נתינת השירות היא לפי מקור האספקה.

- אספקה של חנות (כאן הם יכולים לעשות הכל, השיא האישי שלי שהם שלחו לי מוצר בשווי כמה מאות דולרים ש"נעלם" במשלוח, שלחו לי שוב במשלוח מהיר על חשבונם ואמרו לי שאם החבילה הראשונה מגיעה אלי אני יכול לשמור גם את המוצר המקורי מבלי לשלם דולר נוסף).

- אספקה של חנות צד ג' ממחסני (גם כאן יש להם אחריות דומה לקודמת).

- אספקה של חנות צד ג' (כאן הם עושים כל מה שאפשר מול החנות, למרות שקראתי על קונים שנפלו בין הכיסאות, במקרה אישי שלי של חבילה שהושארה בכתובת המשלוח ונגנבה, קיבלתי זיכוי מלא ע"ח מוצרים קודמים שקניתי ישירות מהם+הפרש שאוכל לקנות שוב את המוצר שכבר לא היה במבצע. הנציג לא יכל לזכות את המוצר עצמו שנקנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא ברור לפי מה הם בוחרים את שיטת המשלוח. אני ועוד משיהו בפורום הזמנו את אותו מוצר באותו יום. שלו הגיע עם UPS תוך 4 ימים (עם שבת וראשון באמצע), שלי הגיע אחרי 11 יום...

3. יש קצת שינוי במחלקות. בכל מה שקשור לקניה עד עכשיו לא היתה לי בעיה. מחלקת הPROMOTIONS שלהם ממש לא משהו ואני לא היחיד שמתלונן על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

המוצר נשלח דרך חנות יפנית שלא קשורה לאמאזון בשום צורה.

ככה נראית הערכת המחיר של אמאזון:

Estimate your shipping and tax

Order summary

Shipping to: xxx xxxx- jerusalem

Items

$150.76

Estimated shipping & handling

$20.59

Total before tax

$171.35

Estimated tax to be collected

$0.00

Estimated order total

$171.35

Standard Shipping --get it Dec. 15 - 31

זה עדיין מגיע דרך UPS? שלחתי שאלה לחנות, נקווה שהם יודעים בכלל איך זה אמור להגיע:rolleye0018:

אני פשוט לא מבין מה יקרה עם המיסים ואני ממש לא מעוניין להיכנס למערכת יחסים עם המכס בארץ סתם, כולכם שילמתם מיסים ישראלים כשהזמנתם מאמאזון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאו דווקא.

מעולם לא ראיתי מצב שזה לא כך. יש מצב אחר של מוצרים של עצמה שנשלחים אך ורק במשלוח מהיר, כאשר מוזילים מעט את מחיר המשלוח. למשל זה כך כאשר אתה קונה קינדל. אבל השם עצמו של המשלוח מצביע על המשלח בצורה ברורה גם במקרה כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? מוזר מאוד. בעשרות משלוחים לא קרה לי מעולם. קרה לפעמים ששידרגו לי את המשלוח כי היה איחור באספקה ופניתי לראות מה קורה, אבל תמיד רואים את זה בהזמנה שזה המשלוח היקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...