מתלבט מאוד בין MX Red ל-MX Brown - היכן אפשר להתנסות? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט מאוד בין MX Red ל-MX Brown - היכן אפשר להתנסות?

liork1

Recommended Posts

היי,

אני מחפש מקלדת מכאנית ל-90% גיימינג.

עד עכשיו די ננעלתי על מקשי MX Brown, אבל אין בארץ את מקלדת ה-K70 בגרסה זו (שמאוד רציתי).

מצד שני, כולם אומרים שמקשי ה-MX Red הכי טובים לגיימינג.

הייתי רוצה להתנסות על 2 סוגי המקשים. מישהו מכיר או יכול להמליץ על מקום שיש בו מקלדות מ-2 הסוגים ואפשר לשחק עליהן דקה או שתיים?

אני בהתלבטות מטורפת!

לא רוצה להוציא מאות שקלים ואח"כ להתאכזב..

תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איפה אתה יכול לנסות מקלדות מלאות, לא חושב שיתנו לך בשום מקום אבל אני מבין שבחלק מהסניפים של אייבורי יש ערכה עם כל הסוויצ'ים לבדיקה, תרים טלפון לסניף שקרוב אליך ותשאל אם יש.

לי יש את שני הסוגים והאדומים יותר טובים לגיימינג בעיני, וגם להקלדה הם לא רעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! בלית ברירה אני אקפוץ לשם לברר.

שאלה נוספת לגבי הדאקי Shine 3 DK9008 - האם באריזה אכן יש עוד 4 מקשי WASD אדומים כפי שמצהיר היצרן?

לא רוצה לגלות שבחריטת העברית בארץ שכחו את המקשים האלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה בדיוק מה שעשו עם הK60 של , חרטו עברית בלי לגעת במקשים האדומים בקופסא,מצד שני בכלל קיוויתי שיש להם גם מלאי בלי חריטה ..

גם אני. המקלדת שלי מ-KSP והחריטה העברית הצהובה נראית מזעזע. היה עדיף בלי. מזל שאפשר להחליף מקשים בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זה עבודה של KSP או ככה מגיע מהיבואן?

אני קניתי TT ESPORTS מאייבורי (עד כמה שידוע לי הם מיבאים בעצמם) והכיתוב בעברית טוב מאוד, אפילו יותר טוב מהאנגלית (TT קמצנים). שווה לדבר איתם, הם גם מיבאים את הדאקי אז סביר להניח שהם יוכלו לסדר גם את ה 4 מקשים הנוספים אם תבקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שהמקשים.. זולים הם לא.

לא מאוד זולים, זה נכון. אבל אם אתה רוצה להשקיע רק בסט אחד כל החיים ונגיד רק 37 מקשים של שורות האותיות אז אפשר למצוא יופי של מציאות, בטח בתקופה הזאת בשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברים!

המקלדת שאני אקנה (הדגם לא הוחלט עדיין) תהיה עם מקשים מוארים, כך שהחריטה בעברית אמורה להיות בצבע של החריטה המובנית במקלדת.

עכשיו כשאני חושב על זה, זה משהו שצריך לברר.. אני יכול לתאר לי יבואן "חסכן" שיעשה חריטה עברית לא מוארת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשרכשתי את המקלדת שלי (Razer BW Ultimate) הייתי בבאג (ברחובות) ונתנו לי לבדוק מספר מקלדות מכניות, הם פתחו את האריזה בשבילי.

שווה ניסיון לבדוק בבאג לדעתי (אפילו רק להתנסות)

מעולה! זה בסביבה שלי.

Fingers crossed :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברים!

המקלדת שאני אקנה (הדגם לא הוחלט עדיין) תהיה עם מקשים מוארים, כך שהחריטה בעברית אמורה להיות בצבע של החריטה המובנית במקלדת.

עכשיו כשאני חושב על זה, זה משהו שצריך לברר.. אני יכול לתאר לי יבואן "חסכן" שיעשה חריטה עברית לא מוארת.

אני לא רואה מצב שתקבל בארץ חריטה בעברית שתהיה זהה לחריטה המקורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה מצב שתקבל בארץ חריטה בעברית שתהיה זהה לחריטה המקורית.

למה לא?

פי-סי גראף עושים חריטה על מקלדות מוארות שנראית לא רע. אם זה לא המצב בחנות אז עדיף כבר להזמין מחו"ל ולחרוט אצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...