Gorilla Glass 4: שלא יישבר לעולם - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gorilla Glass 4: שלא יישבר לעולם

taltarablus

Recommended Posts

זכוכית ה-Gorilla Glass החדשה של חברת Corning תספק את ההגנה הטובה ביותר עד כה למכשירי הסמארטפון והטאבלט העתידיים שלנו

לכתבה: http://hwzone.co.il/gorilla-glass-4-%d7%97%d7%96%d7%a7-%d7%99%d7%95%d7%aa%d7%a8-%d7%93%d7%a7-%d7%99%d7%95%d7%aa%d7%a8/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קייס? אין קשר. אגב, אני בלי מגן מסך על המכשירים שלי כבר שנתיים.

קייס להגנה מפני נפילה ושבר של הזכוכית ; הגורילה מהדור הנוכחי לא עמידה בפני שברים ואני מטיל ספק רב מאוד גם בעמידותו של הדור הרביעי, עם כל הכבוד לפרומו המבטיח של קורנינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חי על הקצה? פשוט ה- עושה עבודה טובה ואין לי שום שריטות.

עם כל הצער, חול שורט את הגורילה ללא בעיה.

גם ניסיתי להיות פעם אמיץ לאור הפרסומים עם גורילה 2, אחרי חודשיים בערך הופיעה לי שריטה. מאז אני משתמש במגני זכוכית. זה לא ששריטה פעם ב מפריעה נורא, יש לי הרבה על מגן הזכוכית. אבל כיוון שאני אוהב להחליף את המכשיר הרבה לפני שהוא הופך להיות עגלה מיושנת שלא שווה שקל, שריטה כזו מכסחת את שווי השוק של המכשיר כיד שנייה, וקשה יותר למכור אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי פשוט הטלפון שלי לא בא במגע עם חול.

גם טיפשי להסתכל על השריטות על מגן המסך ולחשוב: "היי, השריטות האלה היו אמורות להיות על המסך שלי" - מאחר והמסך הרבה יותר חסין לשריטות מאשר מגני המסך למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי פשוט הטלפון שלי לא בא במגע עם חול.

גם טיפשי להסתכל על השריטות על מגן המסך ולחשוב: "היי, השריטות האלה היו אמורות להיות על המסך שלי" - מאחר והמסך הרבה יותר חסין לשריטות מאשר מגני המסך למיניהם.

ברור אבל מה מפריע להוסיף הגנה?

אני שומר על הטלפון שלי בצורה מאוד קנאית.

תמיד הוא בכיס. וגם שהוא יוצא מהכיס הוא תמיד לידי.

אפילו שהוא בכיס אני לא שם איתו שום דבר בכיס, אולי מידי פעם נייר או משהו, אף פעם לא מפתח, אף פעם לא מטבעות...

ובכל זאת האייפון 4 עם הגורילה 2 (שהיה לי לפני הנוכחי) קיבל שריטה קטנה.

זה גם לא שהמגנים האלה יקרים... ב10 דולר כולל משלוח אתה מקבל 5 באיכות טובה מאוד. (אני קניתי ב8 דולר 5 סטים של קדמי+אחורי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש במגן מסך שעשוי מגורילה גלאס (3) על מסך שעשוי (באופן לא רשמי חלילה) מגורילה גלאס 3 (אייפון 6)

אותה הזכוכית, והציפוי האוליאופובי של מגן המסך פשוט מעולה. מרגיש חלק ואפשר לנקותו בקלות.

אגב, שימו לב שרוב מגני המסך מזכוכית עשויים מזכוכית סודה-ליים פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...