התעייצות בקשר ללוח-אם ומעבד - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התעייצות בקשר ללוח-אם ומעבד

fredi157

Recommended Posts

שלום.

אני מחפש לרכוש לוח ומעבד חדש עם סה"כ תקציב בסביבות של 1000 שקלים.

אני ראיתי את המעבד הבא:

http://ksp.co.il/?select=.1027..2..41.&list=1&sort=2&glist=0&uin=24578&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

ואני רוצה לדעת האם הוא טוב ביחס למחיר והאם יש טובים ממנו במחירים אלו.

כמו כן אשמח להתייצעות בקשר לאיזה לרכוש.

והבקשה האחרונה היא אם אפשר לנסות ליצור צוואר בקבוק כמה שפחות רציני עם הכרטיס מסך R9 270X.

תודה מראש ויום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שבקישור (Core i7-920) הוא מעבד לשוק הביתי הגבוה, אבל מדובר במעבד מהדור הראשון מסדרת ה i לתושבת 1366, כאשר כיום התושבת לשוק הביתי הגבוה היא 2011-3 והמעבדים הם מהדור הרביעי. לא הייתי מציע לרכוש מחשב חדש המבוסס על תושבת 1366 כיום, פשוט כי הטכנולוגיה התקדמה מאז, ובנוסף יהיה קשה (וכנראה גם יקר) למצוא לוחות אם חדשים עבורו.

מה השימושים שלך ואיזו חומרה יש לך כרגע, ובפרט - האם יש לך DDR3? האם יש לך דרישות מיוחדות מהמחשב?

יש לציין שבתקציב של 1000 ש"ח יהיה קשה לקנות שילוש (לוח, מעבד וזיכרון וכן למעבד) מודרני שהוא יותר מבסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שבקישור (Core i7-970) הוא מעבד לשוק הביתי הגבוה, אבל מדובר במעבד מהדור הראשון מסדרת ה i לתושבת 1366, כאשר כיום התושבת לשוק הביתי הגבוה היא 2011-3 והמעבדים הם מהדור הרביעי. לא הייתי מציע לרכוש מחשב חדש המבוסס על תושבת 1366 כיום, פשוט כי הטכנולוגיה התקדמה מאז, ובנוסף יהיה קשה (וכנראה גם יקר) למצוא לוחות אם חדשים עבורו.

מה השימושים שלך ואיזו חומרה יש לך כרגע, ובפרט - האם יש לך DDR3? האם יש לך דרישות מיוחדות מהמחשב?

יש לציין שבתקציב של 1000 ש"ח יהיה קשה לקנות שילוש (לוח, מעבד וזיכרון וכן למעבד) מודרני שהוא יותר מבסיסי.

אין לי צורך לקנות למעבד כבר יש לי.

זיכרון יש לי DDR3

אני מתכנן לשחק בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. העובדה שיש לך קירור למעבד לא אומרת שהוא יתאים גם למחשב אחר. כנ"ל לגבי דיסקים קשיחים וכוננים אופטיים - אם הם בעלי חיבור IDE הם לא יתאימו למחשב מודרני.

2. אם המטרה שלך היא משחקים, רצוי שתיקח מעבד i5.

3. מעבד i5-4590 ולוח אם מתאים יעלו לך בסביבות ה 1300-1500 ש"ח (תלוי בדגם ובחנות). כמובן לפני שאתה קונה, צריך לוודא ששאר החומרה שיש לך מתאימה (ראה נקודה 1), שהמארז מספיק מאוורר ומתאים פיזית ללוח, וכן רצוי לוודא שספק הכח שלך הוא לא גנרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...