בחינת MCSA - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחינת MCSA

Googleness

Recommended Posts

די מטריד למען האמת.

אני במכללה כלשהי שאני לא אפרט את שמה בקורס שקיבלתי במתנה.

בכל מקרה חצי קורס היה טכנאי ורשתות של התמ"ת ואת זה סיימתי עם הצלחה של מעל 100% (עם בונוס) במבחנים ואין בעיה.

החצי השני זה הסמכת MCSA במיקוד של טפסי הבחינה 70-687 ו70-688

ראשית קיבלנו ספר הדרכה באנגלית של SkillPipe (כל הדוגמאות עם A.Datum למי שמכיר) לבחינה 687 ולבחינה 688 נאמר שזאת בחינה בסיסית על פתרון תקלות ולא צריך אליה ספר.

בכל מקרה אני אישית לקראת סיום הספר ולמדתי לפי מה שהוסבר לי בקורס והערב עלעלתי קצת בסימולטור בחינות עם טפסי שאלות למיניהם בסימולטור לשני הבחינות ודי נדהמתי...

רוב השאלות במבחן בכלל לא למדנו בקורס, המון שאלות של שינון פקודות מסוימות שאף פעם לא השתמשנו בהן ולא הופיעו בספר כלל.... מעבר לכך יש שם כל מיני פירוטים לעומק בצורה מזוכיסטית כמו איזה פיצ'רים קיימים בגרסה ספציפית של מערתכ ההפעלה ברמת עומק שמוציאה אותי משלוותי.

כנראה שהספר שקיבלנו לא היה מדויק או משהו.

בכל מקרה מבחינתי הבחינות כבר שולמו אז באמת חבל לא ללכת להיבחן אבל מצד שני אני מעדיף לוודא לעומק שאני מבין את הנושא לפני שאני נבחן אז מישהו כאן למד להסמכות מסוג זה או אחר ויכול להמליץ על הדרכה נורמלית ברשת של חברה כלשהי או על אתר עם מדריכים טובים שאפשר לרוץ איתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

BUMP

או קיי הסתדרתי פחות או יותר מה שמעניין אותי למי שיש ניסיון המליצו לי המרצים במכללה וכמה חבר'ה לעבור על מבחני "דוגמה" למיניהם ברשת. ממה שבדקתי יש כל מיני חוזי "השכרה" דרקונים של עשרות דולריים פר חודש או מבחנים דוגמא למכירה בלמעלה מ100$...

יש חלופות חינמיות או מבחני דוגמא שאפשר לרכוש במחיר שפוי? O0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...