התקנת כונן פנימי SEAGATE 3TB - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת כונן פנימי SEAGATE 3TB

Cynicoren

Recommended Posts

כן. עכשיו אני רואה ומבין את הבעיה - הליצנים שמכרו לי אותו (רשת גדולה ומוכרת...) אמרו לי שהכונן לא תואם . הם שכחו לומר לי שהוא גם לא תואם WIN 7 32. יש אפשרותלהתקין WIN 7 64 על הכונן הלא מזוהה דרך הבוט?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קופץ יותר מדי מהר למסקנות.

אני לא מבין מה אתה מנסה לעשות.

יש לך כונן אחר עם מערכת הפעלה?

אתה מנסה לגשת לכונן החדש מתוך מערכת ההפעלה והוא לא מופיע ב"MY COMPUTER"?

או שמדובר על הכונן היחיד במחשב, ואתה לא מצליח להתקין עליו מערכת הפעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כונן אחד עם WIN 32. אני רוצה להוסיף כונן - את הכונן החדש של 3TB. הכונן לא מופיע ב MY COMPUTER.

הצלחתי להתקין עליו את מערכת ההפעלה, אך יש כ 750 G שהוא לא מנצל - הבנתי מחיפוש ברשת שזה כנראה עניין של המרה מ MBR ל GPT.

עשיתי את מה שכתוב במדריכי הרשת (שימוש בCOMMAND PROMPT ו CLEAN וכו') אך הוא לא נותן לי לעשות זאת בטענה שזה הכונן שעליו מותקנת מערכת ההפעלה.

הלוח אם הוא של GIGABYE - GA-X48-DS4

אנסה להעלות תמונה מה 64 BIT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להגדיר את הדיסק במערכת.

תעלה את המערכת הפעלה (כמובן שהיא לא יכולה להעלות מהדיסק הזה באותו הזמן).

תלך למנהל הדיסקים (לחצן ימני על המחשב שלי - > ניהול - > מנהל הדיסקים).

שם אתה צריך לראות את הדיסק שלך.

בשלב זה הוא כנראה כבר יתריע לך לבד שיש דיסק שלא מוגדר ויתן לך להגדיר אותו.

במידה ולא, תלחץ עליו לחצן ימני ותעשה "צור מחיצה חדשה" או משהו בסגנון ופשוט תזרום עם השלבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תומר, הלוואי זה היה כ"כ פשוט. ה32 ביט פשוט לא מזהה את הדיסק. זה כתוב על הקבלה של הדיסק, אבל כמו שציינתי, את זה לא טרחו לומר.

- - - תגובה אוחדה: - - -

מוזר מאוד. אחרי עוד ריסטרט (מני רבים), הכונן מופיע.... עם הבעיה. אנסה שוב את ההמרה ל GPT.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני מאוד מודה לכל מי שניסה לעזור. לא יודע איך הכונן פתאום מופיע ב WIN 32, בכל מקרה זה כנראה עניין עם ה GPT, ביצעתי את ההמרה וחילקתי ל 2 פרטישניים שווים (די שיהיו קטנים מ 2T) באמצעות תוכנה שמצאתי שנקראת AOMEI partition assistant.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...